Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

GASTRO LINE

Chemikálie pre gastronómiu, ktoré ponúka Tenzi, sú účinnými prípravkami na umývanie riadu, čistenie sporákov a dosiek, ako aj odstraňovanie vodného kameňa, hrdze a usadenín vodného kameňa. Ide o jedinečnú ponuku prípravkov používaných v kuchyniach, reštauráciách, kaviarňach, jedálňach či konzumných miestnostiach v penziónoch. Široký výber tých najkvalitnejších prostriedkov umožňuje udržiavať čisté podlahy a podlahy v gastro prevádzkach, ako aj jednotlivé zariadenia, ktoré sa v nich nachádzajú (chladničky, umývačky riadu, kávovary a pod.).
Chemikálie pre gastronómiu, ktoré ponúka Tenzi, sú určite výbornou voľbou.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 3 - 32 položiek celkom

Cena

4113
14113

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 32
TENZI Gran Smog – čistenie dechtových škvŕn, sporákov, rúr, grilov, udiarní
Tip
od €8,50 / ks

Údiarne, kachle, krby, grily a komíny vyčistíte rýchlo a účinne koncentrovaným prípravkom Tenzi Gran Smog. Na kontamináciu dymom a polyméry.

+ ďalšie
Kód: SP-03/001
TENZI Boberex – saponát na ručné umývanie riadu
Tip
od €4,30 / ks

Umývací prostriedok Tenzi Boberex naplní kuchyňu vôňou žuvačiek, popritom dokonale umyje riad, nádoby a kuchynské náčinie. Vhodný aj pre alergikov.

+ ďalšie
Kód: SP-06/001
TENZI Top Grill  – každodenné čistenie grilov, rúr a sporákov
Tip
od €7,90 / ks

Čistenie grilu vám viac nebude naháňať hrôzu. Použite prípravok Tenzi Top Grill na všetky časti grilu, rúry, sporáka a pece, odstraňuje mastnotu a pripáleniny.

+ ďalšie
Kód: SP-34/001S
TENZI Univerzálny odmasťovač GT – revolučný odmasťovač pre vašu domácnosť, garáž aj záhradu
Novinka Tip
od €4,90 / ks

Tenzi Univerzálny odmasťovač GT s pomarančovou vôňou vás prekvapí svojou silou. Zatočí s mastnotou a škvrnami u vás doma, v záhrade aj v garáži.  

+ ďalšie
Kód: U-413/001
TENZI Indukčné Varné Dosky – čistí mastnotu a pripáleniny
Tip
€7,30 / ks

Prípravok Tenzi Indukčné Varné Dosky šetrne a dokonale vyčistí mastnotu a pripáleniny zo sklokeramických a indukčných varných dosiek. Bez zápachu.

Kód: H-10/600
TENZI Gran Milk Strong – čistiace mlieko na odolné tukové usadeniny
€5,70 / ks

Tenzi Gran Milk Strong vo forme mliečka odstraňuje špinu, mastnotu, pripáleniny, vodný  kameň, hrdzu, ale aj plesne a huby. So sviežou pomarančovou vôňou.

Kód: SP-26/001
TENZI Top DS1 GT – rýchla dezinfekcia povrchov
od €6,90 / ks

Tenzi DS1 GT ponúka dezinfekčný účinok do 1 minúty. Má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Vhodný aj na plochy prichádzajúce do kontaktu s potravinami.

+ ďalšie
Kód: U-05/001S
TENZI Gran KAM AGD – odstraňovač vodného kameňa v domácich spotrebičoch
€8,90 / ks

Nedovoľte vodnému kameňu, aby nad vami zvíťazil. Z kuchynských a iných domácich spotrebičoch ho odstránite pomocou prípravku Tenzi Gran KAM AGD.

Kód: SP-38/0005
TENZI Gran Glass – umývanie chladničiek a mrazničiek až do -20 °C
od €5,20 / ks

Chladnička, mraznička, chladiarenské boxy, plastové a sklenené nádoby perfektne vyčistí prípravok Tenzi Gran Glass. Na báze alkoholu, až do -20 °C.

+ ďalšie
Kód: SP-20/001
TENZI Gran Ston – účinný odstraňovač vodného kameňa
od €11,90 / ks

Vysoko účinný profesionálny prípravok na odstraňovanie vodného kameňa Tenzi Gran Ston je určený do gastronomických aj sanitárnych zariadení.

+ ďalšie
Kód: SP-10/001
TENZI Gran Qat GT  – každodenné čistenie a dezinfekcia
od €5,60 / ks

Prípravok Tenzi Gran Qat GT účinne čistí a dezinfikuje rôzne plochy, nábytok aj sklenené vitríny. Určený a vhodný na každodenné používanie.

+ ďalšie
Kód: SP-33/001S
TENZI Top Gran Still  – čistenie ocele od vodného kameňa a hrdze
€12,50 / ks

Vysoko účinný prípravok Tenzi Gran Still si hravo poradí s vodným kameňom a hrdzou. Na povrchy a zariadenia z ocele, chrómu, hliníka a jeho zliatin.

Kód: SP-04/001
Hore
Ďalšie produkty