Kancelársky nábytok a vybavenie

Náš pracovný priestor má slúžiť nám, nie my jemu. Preto, ak hľadáte čistiace prostriedky, vyberajte z našej ponuky Tenzi prípravkov, ktoré čistia efektívne, rýchlo a bez námahy. Kancelársky nábytok, zariadenie a ostatné vybavenie tak ľahko zbavíte prachu, šmúh a odtlačkov prstov. Kancelárska technika si vyžaduje šetrnú údržbu, preto potrebujete čistič bez organických rozpúšťadiel a chemických prímesí. V ponuke máme aj prípravok na hĺbkové čistenie rôznych povrchov, plastov, kože a textílii. Určite sa vám zíde aj antistatická kvapalina. Prípadne stavte na univerzálny čistiaci prostriedok určený na každodennú starostlivosť.

Najpredávanejšie

11 položiek celkom

Cena

38
138

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 11
TENZI Antystat – univerzálna antistatická kvapalina
€5,90 / ks

Prípravok Tenzi Antystat eliminuje elektrostatické výboje, znižuje priťahovanie prachu a nečistôt. Vhodný pre rôzne pevné povrchy aj textil.

T-46/001S
TENZI APC IN – hĺbkové čistenie povrchov, plastov, kože, textílií
€7,90 / ks

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri použite koncentrát Tenzi APC IN. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

+ ďalšie
B-09/001
TENZI APC in GT – hĺbkové čistenie povrchov, plastov, kože, textílií
Tip
€7,90 / ks

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri použite prípravok v rozprašovači Tenzi APC in GT. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

B-10/001S
TENZI Čistenie LCD obrazoviek GT
Tip
€4,40 / ks

Bezalkoholový prostriedok na čistenie sklenených plôch, displejov z tekutých kryštálov a plastových povrchov. Odporúča sa pre monitory, plazmové obrazovky, LCD, TV, displeje,...

W-82/600
TENZI Office Clean ALURE GT 1 Ls – čistenie nábytku a kancelárskeho vybavenia
€5,90 / ks

Univerzálny čistič Tenzi Offie Clean Alure je ideálny na bleskovú údržbu nábytku a kancelárskeho zariadenia. Má príjemnú citrusovo-pižmovú vôňu.

B11/001S
TENZI Office Clean AMORE GT 1 Ls – čistenie nábytku a kancelárskeho vybavenia
€5,90 / ks

Univerzálny čistič Tenzi Offie Clean Amore je ideálny na bleskovú údržbu nábytku a kancelárskeho zariadenia. Má príjemnú ovocnú a kvetinovú vôňu.

B-13/001S
TENZI Office Clean MADAME GT 1 Ls – čistenie nábytku a kancelárskeho vybavenia
€5,90 / ks

Univerzálny čistič Tenzi Offie Clean Madame je ideálny na bleskovú údržbu nábytku a kancelárskeho zariadenia. Má príjemnú orientálnu vôňu.

B-12/001S
TENZI Office Clean® GT – čistenie nábytku a kancelárskeho vybavenia
od €6,70 / ks

Univerzálny čistič Tenzi Office Clean je ideálny na bleskovú údržbu nábytku a kancelárskeho zariadenia. Má príjemnú kvetinovú vôňu.

+ ďalšie
B-03/001S
TENZI TopEfekt® Max – každodenná starostlivosť o zariadenie interiéru
od €6,90 / ks

Na rýchle a šetrné vyčistenie kancelárskej techniky a interiérového vybavenia použite univerzálny čistiaci prípravok Tenzi TopEfekt Max.

+ ďalšie
B-02/001
TENZI UNI Shine GT – čistenie a starostlivosť o lesklé povrchy
od €3,70 / ks

Tenzi Uni Shine je jedinečný prípravok s príjemnou sviežou vôňou na čistenie a ošetrovanie lesklých povrchov. Jednoduché použite pomocou rozprašovača.

+ ďalšie
W-35/600
TENZI Univerzálny odmasťovač GT – revolučný odmasťovač pre vašu domácnosť, garáž aj záhradu
Novinka Tip
od €5,90 / ks

Tenzi Univerzálny odmasťovač GT s pomarančovou vôňou vás prekvapí svojou silou. Zatočí s mastnotou a škvrnami u vás doma, v záhrade aj v garáži.  

+ ďalšie
U-413/001