PRO Tekuté prášky

Autochémia pre autoumyvárne zahŕňa aj tekuté koncentrované prášky, ktorý hrajú dôležitú úlohu pri hlavnom umývaní vozidla. Prípravky pre samoobslužné umyvárne sú špeciálne navrhnuté pre automatické dávkovacie systémy. Tenzi tekuté prášky poskytujú mimoriadny účinok, odstraňujú prevádzkové aj cestné nečistoty, nezľaknú sa ani znečistenia organického pôvodu. Ponúkame ekonomické balenie za rozumnú cenu. Vďaka inovatívnej receptúre koncentrátu vám jedno balenie vydrží skutočne dlho. Tekuté prášky Tenzi sú vhodné na umývanie akéhokoľvek typu vozidla. Šetrné sú nielen k osobným automobilom, pri aplikovaní pod vysokým tlakom dôkladne vyčistia aj dodávky, nákladné vozidlá, poľnohospodárske stroje a pod.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom

Cena

102149
1102149

Značky

Konzistencia?

Stupnica pH?

Zobrazených položiek: 4
TENZI Liquid Powder 2 Jasmine
€120 / ks

Koncentrát do autoumyvárni Tenzi Liquid Powder 2 Jasmine pre osobné automobily, dodávky aj nákladné vozidlá. Perfektný výsledok za pár minút.

A-224/25
TENZI Liquid Powder 2
€102 / ks

Koncentrát do bezkontaktných autoumyvárni Tenzi Liquid Powder 2 pre osobné automobily, dodávky aj nákladné vozidlá. Perfektný výsledok za pár minút.

A-223/25
TENZI Liquid Powder 1 Jasmine
€149 / ks

Tenzi Liquid Powder 1 Jasmine je najlepšia voľba do bezdotykových autoumyvárni. Koncentrát odstraňuje cestné aj organické nečistoty, max. šetrný k povrchu.

A-222/25
TENZI Liquid Powder 1 – tekutý koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne s intenzívnym účinkom
€129 / ks

Tenzi Liquid Powder 1 je najlepšia voľba do bezdotykových autoumyvárni. Tekutý koncentrát odstraňuje cestné aj organické nečistoty, max. šetrný k povrchu.

A-221/25