TENZI Gran Qat GT – každodenné čistenie a dezinfekcia

Kód: SP-33/001S SP-33/005 Zvoľte variant
€5,60 / ks €12 / ks od €5,60 / ks €4,67 bez DPH €10 bez DPH od €4,67 bez DPH €5,60 / 1 l €2,40 / 1 l
Skladom (5 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Prípravok Tenzi Gran Qat GT účinne čistí a dezinfikuje rôzne plochy, nábytok aj sklenené vitríny. Určený a vhodný na každodenné používanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plné výklady a vitríny lákajú zákazníkov. Takto im dávate najavo, že ich počúvate a viete, o čo majú záujem. Lenže, ak je sklo špinavé, zákazníci nič neuvidia, potom hrozí, že odídu bez jediného utrateného eura. Na účinné čistenie máme prípravok Tenzi Gran Qat GT. V jednom balení získate rovno 2 prípravky, resp. 2 účinky. Tenzi Gran Qat GT nielen umýva a čistí, ale aj dezinfikuje.

Dezinfikujte stoly, pracovné dosky, výklady, sklenené chladiace skrine, registračné pokladnice, pulty, regály, ale aj kľučky, stoličky a iný nábytok. Najmä prevádzky s veľkou premávkou ľudí si vyžadujú pravidelnú údržbu. Ak raz vyskúšate tento prípravok, sanitárne čistenie si bez neho viac nebudete vedieť predstaviť. Receptúra prípravku Tenzi Gran Qat GT je postavená na kvartérnych amóniových zlúčeninách, ktoré majú silné baktericídne a fungicídne vlastnosti. Zničí nielen baktérie aj huby. Obsahuje tiež alkohol, preto sa rýchlo odparuje. Prípravok je bezpečný na čistenie a dezinfikovanie aj tých povrchov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami alebo s krmivom pre zvieratá. Nemal by chýbať v stravovacích zariadeniach, baroch, gastronomických zariadeniach, kuchyniach a vývarovniach, vhodný je aj na čistenie a dezinfekciu u vás doma.

Dezinfekčný účinok je v súlade s normami PN-EN 1276, PN-EN 1650 a PN-EN 13697. Výrobok nie je určený na použitie v zdravotníctve. Má certifikát PZH HŻ / 2587/2012

 Ako použiť Tenzi Gran Qat GT:
  1. Prípravok dodávame v 1 l a 5 l balení.
  2. Je pripravený na okamžité použitie.
  3. Pomocou rozprašovača aplikujte priamo na znečistený povrch.
  4. Nechajte pôsobiť. 5 minút postačí na zničenie baktérii, 15 minút na zničenie húb.
  5. Nečistoty vyčistite handričkou alebo špongiou.
  6. Utrite dosucha.
  7. Povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, opláchnite čistou pitnou vodou.
  8. Utrite dosucha.
  9. V prípade veľmi odolných nečistôt proces zopakujte.
Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie a dezinfekcia povrchov
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača
Použitie: stoly, pracovné dosky, výklady, sklenené chladiace skrine, registračné pokladnice, pulty, regály, ale aj kľučky, stoličky a iný nábytok
Vlastnosti: čistí a dezinfikuje, zdravotne nezávadný, vhodný aj na povrchy prichádzajúce do styku s potravinami, jednoduché používanie, každodenné čistenie
 
Názov produktu (PL): GRAN QAT GT

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie a dezinfekcia, Na okamžité použitie 7 - neutrálny
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 7 - neutrálny
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
H Avatar autora | 25.4.2023
Výhodná cena, zloženie produktu, vhodnosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.