Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

PRÍSLUŠENSTVO

Kvalitná autokozmetika je základ pre dobrý detailing a prodetailing auta. Mnohé prípravky dodávame v praktickom rozprašovači, iné sa aplikujú pomocou handričky, kefy alebo aplikátora. Mnohí nad výberom pomôcok iba mávnu rukou. Berte si však príklad od profesionálnych detailerov, ktorí vedia, že výsledok môže pokaziť príliš drsná utierka alebo kefa s priveľmi tvrdými štetinami. V kategórii Tenzi prodetailing Príslušenstvo sme zoskupili kvalitné pomôcky, s ktorým vám čistenie a údržba auta pôjde priam od ruky. Ponúkame utierky z mikrovlákna, dvojfarebné aplikátory, aplikátor vosku, mäkké savé špongie, detailingové štetce, rukavicu z ovčej vlny, kefu zo štetinami z konských vlasov, abrazívnu clay hlinu a tlakové rozprašovače. Príslušenstvo v našej ponuke zaistí maximálnu efektivitu a jednoduchosť práce s našimi výrobkami.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 18 položiek celkom

Cena

179
1179

Značky

Zobrazených položiek: 18
TENZI Utierka z mikrovlákna modrá 38x38 – mäkká a všestranná handrička z mikrovlákna
€2,40 / ks

Mäkká modrá utierka z mikrovlákna pre šetrné vyčistenie akéhokoľvek povrchu. Na leštenie voskom, na kremenné nátery, na čistenie skla, plastov, farieb a pod.

Kód: Z-65
TENZI Utierka z mikrovlákna žltá 38x38 – mäkká a všestranná handrička z mikrovlákna
€2,90 / ks

Mäkká žltá utierka z mikrovlákna pre šetrné vyčistenie akéhokoľvek povrchu. Na leštenie voskom, na kremenné nátery, na čistenie skla, plastov, farieb a pod.

Kód: Z-66
TENZI kefa na čistenie kože a čalúnenia 2
€9,15 / ks

Tenzi kefa na čistenie kože a čalúnenia je vyrobená z dreva a pravých konských vlasov. Šetrná k akémukoľvek povrchu, ideálna na čistenie interiéru auta.

Kód: D-09-00/18
TENZI Detailingový štetec 21mm – detailovací štetec pre interiérové detailovacie práce
Tip
€7 / ks

Detailingový štetec 21mm na vyčistenie ťažko dostupných miest v interiéri a exteriéri auta. Štetiny sú jemné a pružné, údržba auta je oveľa jednoduchšia.

Kód: TP0002
Vileda Tip Top Špongia 3+2ks – hubka na riad s mäkkou a drsnou stranou
Akcia
€1,20 / ks

Špongie na riad Vileda Tip Top s mäkkou a drsnou stranou si poradia aj s pripáleninami. Pevné a vysoko odolné. Praktické balenie 3+2.

Kód: 106068
TENZI Detailingový štetec 15mm – detailovací štetec pre ťažko dostupné miesta v interiéri
Tip
€5 / ks

Detailingový štetec 15mm na vyčistenie ťažko dostupných miest v interiéri a exteriéri auta. Štetiny sú jemné a pružné, údržba auta je oveľa jednoduchšia.

Kód: TP0001
TENZI Detailingový štetec 29mm – detailovací štetec pre interiérové a exteriérové detailovacie práce
Tip
€10 / ks

Detailingový štetec 29mm na vyčistenie ťažko dostupných miest v interiéri a exteriéri auta. Štetiny sú jemné a pružné, údržba auta je oveľa jednoduchšia.

Kód: TP0003
TENZI Presný aplikátor – na presné nanášanie ochranných náterov
€1,90 / ks

Šikovný a praktický aplikátor kremenných náterov, vosku, leštidiel, sealantov a ďalších detailerov. Vhodný na ošetrenie exteriéru aj interiéru auta.

Kód: A133
TENZI Utierka na sušenie – mikrovláknová utierka na sušenie karosérie auta
Tip
€12,20 / ks

Každé umytie auta by malo skončiť jeho dôkladným vysušením. Na tento účel slúži sušiaca utierka z jemného mikrovlákna, ktorá je veľmi šetrná k laku auta.

Kód: Z-67
IK MULTI 1.5 Professional Sprayer -  profesionálny ručný tlakový postrekovač
Tip
€29 / ks

Ručný tlakový rozprašovač s objemom 1000 ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

Kód: 5.73842
TENZI Tlakový rozprašovač 6500 ml – profesionálny vysokokvalitný tlakový postrekovač
Tip
€79 / ks

Tlakový rozprašovač 6500ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

Kód: Z-126
TENZI Aplikátor vosku žltý okrúhly 5 ks – mäkký aplikátor na nanášanie vosku na karosériu auta
€8 / balenie

Žltý penový aplikátor na nanášanie tvrdých voskov a voskov s mliečnou konzistenciou na lak auta. V balení 5 kusov okrúhlych mäkkých aplikátorov.

Kód: TZ0004
Hore
Ďalšie produkty