PRÍSLUŠENSTVO

Kvalitná autokozmetika je základ pre dobrý detailing a prodetailing auta. Mnohé prípravky dodávame v praktickom rozprašovači, iné sa aplikujú pomocou handričky, kefy alebo aplikátora. Mnohí nad výberom pomôcok iba mávnu rukou. Berte si však príklad od profesionálnych detailerov, ktorí vedia, že výsledok môže pokaziť príliš drsná utierka alebo kefa s priveľmi tvrdými štetinami. V kategórii Tenzi prodetailing Príslušenstvo sme zoskupili kvalitné pomôcky, s ktorým vám čistenie a údržba auta pôjde priam od ruky. Ponúkame utierky z mikrovlákna, dvojfarebné aplikátory, aplikátor vosku, mäkké savé špongie, detailingové štetce, rukavicu z ovčej vlny, kefu zo štetinami z konských vlasov, abrazívnu clay hlinu a tlakové rozprašovače. Príslušenstvo v našej ponuke zaistí maximálnu efektivitu a jednoduchosť práce s našimi výrobkami.

Najpredávanejšie

23 položiek celkom

Cena

090
1090

Značky

Zobrazených položiek: 23
BRELA PRO CARE - Jednorázové nitrilové rukavice
€0,15 / ks

Vysoko kvalitné a odolné nepudrované jednorazové nitrilové rukavice v čiernej farbe.

+ ďalšie
1365/XL
TENZI Utierka z mikrovlákna modrá 38x38 – mäkká a všestranná handrička z mikrovlákna
€2,40 / ks

Mäkká modrá utierka z mikrovlákna pre šetrné vyčistenie akéhokoľvek povrchu. Na leštenie voskom, na kremenné nátery, na čistenie skla, plastov, farieb a pod.

Z-65
TENZI Utierka z mikrovlákna žltá 38x38 – mäkká a všestranná handrička z mikrovlákna
Tip
€3,50 / ks

Mäkká žltá utierka z mikrovlákna pre šetrné vyčistenie akéhokoľvek povrchu. Na leštenie voskom, na kremenné nátery, na čistenie skla, plastov, farieb a pod.

Z-66
BRELA PRO CARE CDC GRIP BLACK - Jednorázové nitrilové rukavice M
Tip
€19,90 / balenie

Vysokokvalitné jednorázové nitrilové rukavice nepúdrované, s univerzálnym využitím, čiernej farby, so špeciálnou diamantovou štruktúrou pre pevný úchop v suchom, mokrom ako aj...

+ ďalšie
1284/XL
Mikrovlaknove utierky v rolke Tricot Roll 75ks prochem
Tip
€23,90 / ks

Prémiové mikrovláknové utierky s možnosťou opakovaného použitia predstavujú vynikajúcu a odolnú alternatívu k bežným papierovým a jednorazovým utierkam.

1455/MOD
BRELA PRO CARE - Jednorázové nitrilové rukavice XL
Tip
€12,90 / balenie

Vysoko kvalitné a odolné nepudrované jednorazové nitrilové rukavice v čiernej farbe.

+ ďalšie
1278/XL
IK MULTI 1.5 Professional Sprayer -  profesionálny ručný tlakový postrekovač
Tip
€25,90 / ks

Ručný tlakový rozprašovač s objemom 1000 ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

5.73842
TENZI Tlakový rozprašovač 6500 ml – profesionálny vysokokvalitný tlakový postrekovač
Tip
€89,90 / ks

Tlakový rozprašovač 6500ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

Z-126
TENZI Detailingový štetec 29mm – detailovací štetec pre interiérové a exteriérové detailovacie práce
Tip
€7,90 / ks

Detailingový štetec 29mm na vyčistenie ťažko dostupných miest v interiéri a exteriéri auta. Štetiny sú jemné a pružné, údržba auta je oveľa jednoduchšia.

TP0003
cdc grip nitril brela pro care
€3,90 / balenie

Vysokokvalitné jednorázové nitrilové rukavice nepúdrované, s univerzálnym využitím, čiernej farby, so špeciálnou diamantovou štruktúrou pre pevný úchop v suchom, mokrom ako aj...

+ ďalšie
1362/XL
TENZI Aplikátor vosku žltý okrúhly 5 ks – mäkký aplikátor na nanášanie vosku na karosériu auta
€8 / balenie

Žltý penový aplikátor na nanášanie tvrdých voskov a voskov s mliečnou konzistenciou na lak auta. V balení 5 kusov okrúhlych mäkkých aplikátorov.

TZ0004
TENZI Aplikátor na pneumatiky žlto-čierny 2 ks – aplikátor na nanášanie prostriedkov na povrch pneumatík
Tip
€4,30 / balenie

Dvojfarebný aplikátor na pneumatiky so špeciálnym ergonomickým tvarom pre jednoduché nanášanie prípravkov na pneumatiky. V balení 2 kusy.

TZ0051
Hore
Ďalšie produkty