Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

PRÍSLUŠENSTVO

Kvalitná autokozmetika je základ pre dobrý detailing a prodetailing auta. Mnohé prípravky dodávame v praktickom rozprašovači, iné sa aplikujú pomocou handričky, kefy alebo aplikátora. Mnohí nad výberom pomôcok iba mávnu rukou. Berte si však príklad od profesionálnych detailerov, ktorí vedia, že výsledok môže pokaziť príliš drsná utierka alebo kefa s priveľmi tvrdými štetinami. V kategórii Tenzi prodetailing Príslušenstvo sme zoskupili kvalitné pomôcky, s ktorým vám čistenie a údržba auta pôjde priam od ruky. Ponúkame utierky z mikrovlákna, dvojfarebné aplikátory, aplikátor vosku, mäkké savé špongie, detailingové štetce, rukavicu z ovčej vlny, kefu zo štetinami z konských vlasov, abrazívnu clay hlinu a tlakové rozprašovače. Príslušenstvo v našej ponuke zaistí maximálnu efektivitu a jednoduchosť práce s našimi výrobkami.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 19 položiek celkom

Cena

169
1169

Značky

Zobrazených položiek: 19
TENZI Mikroutierka modrá 38x38
€2,40 / ks
(–11 %)

Mäkká modrá utierka z mikrovlákna pre šetrné vyčistenie akéhokoľvek povrchu. Na leštenie voskom, na kremenné nátery, na čistenie skla, plastov, farieb a pod.

Kód: Z-65
TENZI Mikroutierka žltá 38x38
€2,70 / ks
(–7 %)

Mäkká žltá utierka z mikrovlákna pre šetrné vyčistenie akéhokoľvek povrchu. Na leštenie voskom, na kremenné nátery, na čistenie skla, plastov, farieb a pod.

Kód: Z-66
TENZI kefa na čistenie kože a čalúnenia 2
€9,15 / ks
(–20 %)

Tenzi kefa na čistenie kože a čalúnenia je vyrobená z dreva a pravých konských vlasov. Šetrná k akémukoľvek povrchu, ideálna na čistenie interiéru auta.

Kód: D-09-00/18
aplik1
€2,50 / ks

Šikovný a praktický aplikátor kremenných náterov, vosku, leštidiel, sealantov a ďalších detailerov. Vhodný na ošetrenie exteriéru aj interiéru auta.

Kód: A133
aplikator zolty okragly tenzi
€8 / balenie

Žltý penový aplikátor na nanášanie tvrdých voskov a voskov s mliečnou konzistenciou na lak auta. V balení 5 kusov okrúhlych mäkkých aplikátorov.

Kód: TZ0004
TZ0001
€49 / ks
(–6 %)

Rukavica z ovčej vlny Merino je ideálna na ručné umývanie áut. Extra mäkká a odolná. Ak nechcete poškrabať lak auta, skúste to s touto vlnenou rukavicou.

Kód: TZ0001
zolta gabka tenzi
€3 / ks

Základná penová špongia na umývanie a údržbu auta je vysoko absorpčná, odolná a šetrná ku všetkým povrchom. 22cm dlhá špongia v modrej farbe.

Kód: ZX49
MULTI 1 5
Tip
€25 / ks
(–17 %)

Ručný tlakový rozprašovač s objemom 1000 ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

Kód: 5.73842
vileda tip top
Akcia
€1,20 / ks
€1,50 (–20 %)

Špongie na riad Vileda Tip Top s mäkkou a drsnou stranou si poradia aj s pripáleninami. Pevné a vysoko odolné. Praktické balenie 3+2.

Kód: 106068
opryskiwacz
Tip
€69 / ks
(–4 %)

Tlakový rozprašovač 6500ml vám uľahčí umývanie, údržbu a ošetrovanie osobných aj nákladných áut. Multifunkčný postrekovač odolný aj ku chemikáliám.

Kód: Z-126
aplikator opon zolto czarny
Tip
€4,20 / balenie

Dvojfarebný aplikátor na pneumatiky so špeciálnym ergonomickým tvarom pre jednoduché nanášanie prípravkov na pneumatiky. V balení 2 kusy.

Kód: TZ0051
TP0002
Tip
€5 / ks

Detailingový štetec 15mm na vyčistenie ťažko dostupných miest v interiéri a exteriéri auta. Štetiny sú jemné a pružné, údržba auta je oveľa jednoduchšia.

Kód: TP0001
Hore
Ďalšie produkty