Karoséria - odstránenie nečistôt

Doprajte svojmu autu kúru, ktorú si zaslúži. Autokozmetika od výrobcu Tenzi zahŕňa aj špecializované prostriedky na údržbu, vyčistenie a ochranu karosérie. Profesionálne odmasťovače a čistiace prípravky nielen na karosériu, ale aj na ostatné vonkajšie diely, napr. podvozok, disky, ráfiky, sklá, svetlomety a zrkadlá a pod. Zbavia vozidlo znečistenia a nánosov špiny, atmosférických nečistôt a nečistôt organického pôvodu. Niektoré dokonca rozpúšťajú bitúmenové hmoty – decht, asfalt, odstraňujú stopy po lepiacich páskach a nálepkách, fixky, atrament, nevytvrdené grafity farby, prírodnú živicu a pod. Ponúkame aj efektívny odstraňovač hmyzu, ktorý sa oplatí mať vždy poruke.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Cena

661
1661

Značky

Konzistencia?

Objem

Penivosť

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 6
TENZI APC OUT – čistenie fasád a striech
Akcia Tip
od €9,90–10 %
od €8,90 / ks

Fasády a strechy získajú svoj pôvodný vzhľad, ak ich vyčistíte prípravkom Tenzi APC OUT. Vysokoúčinný alkalický prostriedok zatočí aj so silným znečistením.

+ ďalšie
P-12/001
TENZI IPA Cleaner – odmasťovač karosérií auta
od €6,90 / ks

Univerzálny čistič Tenzi IPA Cleaner je ideálny na odmastenie karosérie auta, skiel, diskov, ráfikov a pod. Na báze izopropylalkoholu sa rýchlo odparuje.

+ ďalšie
F-16/001S
TENZI Mosquitos - odstraňovač hmyzu
Tip
od €8,40 / ks

Preč s mŕtvym hmyzom! Vyčistite vaše auto rýchlo a šetrne. Použite odstraňovač hmyzu Tenzi Mosquitos, ktorý sa oplatí mať vždy poruke.

+ ďalšie
A-15/001S
TENZI PUNKT Multi Cleaner 300 – odstraňuje žuvačky, zvyšky lepidla a pod.
€12,50 / ks

Prípravok určený na bodové čistenie. Sprej Tenzi PUNT Multi Cleaner si poradí zo zvyškami lepidla, žuvačkou, asfaltom, škvrnami od fixiek a pod.  

T-34/300
TENZI TG Tar&Glue Cleaner 5 L - odstránenie zvyškov lepidla, bitúmenových stôp, živice,...
€60,90 / ks

Na odstránenie zvyškov lepidla, bitúmenových stôp, živice nielen z karosérie auta, ale aj z ďalších povrchov použite prípravok Tenzi TG Tar&Glue Cleaner.  

T-53/005
TENZI TopEfekt® PUNKT 1L – odstraňuje žuvačky, zvyšky lepidla a pod.
Tip
€49,90 –20 %
€39,90 / ks

Odstráni aj naoko neodstrániteľné. Na žuvačku, asfalt, zvyšky lepidla, gumu, fixky, prepisovače a mnoho iného použite účinný čistič Tenzi TopEfekt PUNKT.

T-34/001