Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Karoséria - odstránenie nečistôt

Doprajte svojmu autu kúru, ktorú si zaslúži. Autokozmetika od výrobcu Tenzi zahŕňa aj špecializované prostriedky na údržbu, vyčistenie a ochranu karosérie. Profesionálne odmasťovače a čistiace prípravky nielen na karosériu, ale aj na ostatné vonkajšie diely, napr. podvozok, disky, ráfiky, sklá, svetlomety a zrkadlá a pod. Zbavia vozidlo znečistenia a nánosov špiny, atmosférických nečistôt a nečistôt organického pôvodu. Niektoré dokonca rozpúšťajú bitúmenové hmoty – decht, asfalt, odstraňujú stopy po lepiacich páskach a nálepkách, fixky, atrament, nevytvrdené grafity farby, prírodnú živicu a pod. Ponúkame aj efektívny odstraňovač hmyzu, ktorý sa oplatí mať vždy poruke.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Cena

452
1452

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 5
TENZI IPA Cleaner – odmasťovač karosérií auta
od €4,90 / ks
(až –18 %)

Univerzálny čistič Tenzi IPA Cleaner je ideálny na odmastenie karosérie auta, skiel, diskov, ráfikov a pod. Na báze izopropylalkoholu sa rýchlo odparuje.

+ ďalšie
Kód: F-16/001S
punkt spray 2
€9,30 / ks
(–10 %)

Prípravok určený na bodové čistenie. Sprej Tenzi PUNT Multi Cleaner si poradí zo zvyškami lepidla, žuvačkou, asfaltom, škvrnami od fixiek a pod.  

Kód: T-34/300
TENZI Mosquitos - odstraňovač hmyzu
Tip
od €5,70 / ks
(až –19 %)

Preč s mŕtvym hmyzom! Vyčistite vaše auto rýchlo a šetrne. Použite odstraňovač hmyzu Tenzi Mosquitos, ktorý sa oplatí mať vždy poruke.

+ ďalšie
Kód: A-15/001S
punkt 1l butelka tenzi usuwania naklejek
Tip
€40 / ks
(–20 %)

Odstráni aj naoko neodstrániteľné. Na žuvačku, asfalt, zvyšky lepidla, gumu, fixky, prepisovače a mnoho iného použite účinný čistič Tenzi TopEfekt PUNKT.

Kód: T-34/001
TENZI TG Tar&Glue Cleaner 5 L - odstránenie zvyškov lepidla, bitúmenových stôp, živice,...
€51,20 / ks
(–20 %)

Na odstránenie zvyškov lepidla, bitúmenových stôp, živice nielen z karosérie auta, ale aj z ďalších povrchov použite prípravok Tenzi TG Tar&Glue Cleaner.  

Kód: T-53/005