IMPREGNÁCIA

Kategória Tenzi prodetailing Impregnácia ponúka extra prípravky, ktoré sú špecifické pre svoje určenie. Impregnovať sa totiž okrem koženého či textilného čalúnenia dajú aj ďalšie povrchy v exteriéri a interiéri auta. Ponúkame inovatívny prípravok na báze kremeňa, ktorý oživí staré plastové a gumené prvky. Odporúčame ho použiť aj na nové diely, dlhšie si tak zachovajú čiernu farbu. Poskytuje vysokú ochranu proti nečistotám, vode a škodlivému UV žiareniu. Preniká hlboko, vyživuje, hydratuje a obnovuje. Vyblednuté nárazníky, blatníky, plastové panely, tesnenia, plastové kryty zrkadiel, okenné lišty, pneumatiky a pod. Máme aj ochranu pre plátenné strechy kabrioletov. Strecha je potom odolná voči vode a soli. Vďaka inovatívnej nano technológii dodáva textíliám aj odolnosť voči žiareniu, živici, dechtu a nežiadúcim vplyvom počasia.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom

Cena

430
1430

Značky

Zobrazených položiek: 4
TENZI ProDetailer MOTORPLAST 0.7L – Špecializovaný prípravok na povrchovú úpravu motorového priestoru
€4,90 / ks

Na povrchovú úpravu motorového priestoru použite Prodetailer Motorplast. Časti v motorovom priestore očistí a dodá im hydrofóbne a antistatické vlastnosti.

DP035B700
TENZI ProDetailing Cabrio Protector 0.7L – ošetrí a ochráni plátennú strechu a iné textilné povrchy
€29,90 / ks

Dolaďte vzhľad vášho kabrioletu do dokonalosti. Prodetailer Cabrio Protector ošetrí a ochráni plátennú strechu vášho auta a iné textilné povrchy.

DP-18/700
TENZI Prodetailing PR 0.7L + Aplikátor na pneumatiky 2 ks
Akcia
€34,20 –12 %
€29,90 / ks

ProDetailing PR DEEP BLACK TIRES 0.7 L – sýta čierna pre pneumatiky, plastové a gumené diely + Aplikátor na pneumatiky žlto-čierny 2 ks – aplikátor na nanášanie prostriedkov na...

1089
TENZI ProDetailing PR DEEP BLACK TIRES 0.7 L – sýta čierna pre pneumatiky, plastové a gumené diely
€29,90 / ks

Prodetailing PR Deep Black Tires vráti farbu pneumatikách, gumeným a plastovým dielom. Vyblednutej čiernej vráti sýtosť a dodá jej  mokrý vzhľad.

DP-17/700