Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

IMPREGNÁCIA

Kategória Tenzi prodetailing Impregnácia ponúka extra prípravky, ktoré sú špecifické pre svoje určenie. Impregnovať sa totiž okrem koženého či textilného čalúnenia dajú aj ďalšie povrchy v exteriéri a interiéri auta. Ponúkame inovatívny prípravok na báze kremeňa, ktorý oživí staré plastové a gumené prvky. Odporúčame ho použiť aj na nové diely, dlhšie si tak zachovajú čiernu farbu. Poskytuje vysokú ochranu proti nečistotám, vode a škodlivému UV žiareniu. Preniká hlboko, vyživuje, hydratuje a obnovuje. Vyblednuté nárazníky, blatníky, plastové panely, tesnenia, plastové kryty zrkadiel, okenné lišty, pneumatiky a pod. Máme aj ochranu pre plátenné strechy kabrioletov. Strecha je potom odolná voči vode a soli. Vďaka inovatívnej nano technológii dodáva textíliám aj odolnosť voči žiareniu, živici, dechtu a nežiadúcim vplyvom počasia.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cena

2728
12728

Značky

Zobrazených položiek: 3
TENZI Prodetailing PR 0.7L + Aplikátor na pneumatiky 2 ks
Akcia
€28 / ks
€31,30 (–11 %)

ProDetailing PR DEEP BLACK TIRES 0.7 L – sýta čierna pre pneumatiky, plastové a gumené diely + Aplikátor na pneumatiky žlto-čierny 2 ks – aplikátor na nanášanie prostriedkov na...

Kód: 1089
TENZI ProDetailing PR DEEP BLACK TIRES 0.7 L – sýta čierna pre pneumatiky, plastové a gumené diely
€27,60 / ks

Prodetailing PR Deep Black Tires vráti farbu pneumatikách, gumeným a plastovým dielom. Vyblednutej čiernej vráti sýtosť a dodá jej  mokrý vzhľad.

Kód: DP-17/700
TENZI ProDetailing Cabrio Protector 0.7L – ošetrí a ochráni plátennú strechu a iné textilné povrchy
€28 / ks

Dolaďte vzhľad vášho kabrioletu do dokonalosti. Prodetailer Cabrio Protector ošetrí a ochráni plátennú strechu vášho auta a iné textilné povrchy.

Kód: DP-18/700