Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

OKNÁ, ZRKADLÁ, SVETLÁ

Kategória Okná, zrkadlá, svetlá z produktovej rady Tenzi Detailer vám pomôže ľahko a efektívne sa postarať o čistotu sklených povrchov. Čistenie skiel a zrkadiel si vyžaduje špeciálne prípravky, s ktorými dosiahnete požadovaný výsledok bez šmúh a poškrabania. Vyskúšajte prémiový čistič okien, ktorým dokážete vyčistiť sklá a svetlomety, dokonca aj zrkadlá. Odmrazovač autoskiel by zas nemal chýbať vo vašej zimnej auto výbave. V ponuke Tenzi Detaileru nechýba ani letná a zimná kvapalina do ostrekovačov pre dokonalý výhľad a bezpečnú jazdu. Nanočastice vytvárajú na skle ochrannú vrstvu, ktorá pomáha odstraňovať nečistoty pri každom ďalšom použití.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

217
1217

Značky

Koncentrát

pH

Zobrazených položiek: 4
Detailer Clean glass 600 ml
€2,90 / ks

Nastriekajte a utrite handričkou. Takto jednoducho dokážete vyčistiť sklá a svetlomety na aute pomocou prípravku Tenzi Detailer Clean Glass.

Kód: AD033
TENZI Detailer ODMRAZOVAČ 600ml – okamžité odmrazenie autoskiel
€3,70 / ks

Tenzi Detailer odmrazovač 600 ml vám uľahčí život. Pomocou rozprašovača ho naneste na zamrznuté sklo, chvíľu počkajte, zotrite a môžete štartovať.

Kód: AD021
TENZI DETAILER Letná kvapalina do ostrekovačov 5L – účinná letná zmes do ostrekovačov
€9,90 / ks

Tenzi letná kvapalina do ostrekovačov s nanotechnológiou a neutrálnym PH8 má príjemnú vôňu exotického ovocia. Na sklá, zrkadlá aj svetlomety.

Kód: A-23
TENZI DETAILER Zimná kvapalina do ostrekovačov 5L
Tip
€16,90 / ks

Tenzi zimná kvapalina do ostrekovačov s nanotechnológiou a neutrálnym PH7 funguje pri teplotách do -22 °C. 5 l balenie s príjemnou vôňou exotického ovocia.

Kód: F-01/005