Umývanie, čistenie a ochrana okien vozidla

Kategória Okná, zrkadlá, svetlá z produktovej rady Tenzi Detailer vám pomôže ľahko a efektívne sa postarať o čistotu sklených povrchov. Čistenie skiel a zrkadiel si vyžaduje špeciálne prípravky, s ktorými dosiahnete požadovaný výsledok bez šmúh a poškrabania. Vyskúšajte prémiový čistič okien, ktorým dokážete vyčistiť sklá a svetlomety, dokonca aj zrkadlá. Odmrazovač autoskiel by zas nemal chýbať vo vašej zimnej auto výbave. V ponuke Tenzi Detaileru nechýba ani letná a zimná kvapalina do ostrekovačov pre dokonalý výhľad a bezpečnú jazdu. Nanočastice vytvárajú na skle ochrannú vrstvu, ktorá pomáha odstraňovať nečistoty pri každom ďalšom použití.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom

Cena

318
1318

Značky

Konzistencia?

Stupnica pH?

Zobrazených položiek: 4
TENZI Detailer Clean glass 600 ml – prémiový čistič okien auta
€3,90 / ks

Nastriekajte a utrite handričkou. Takto jednoducho dokážete vyčistiť sklá a svetlomety na aute pomocou prípravku Tenzi Detailer Clean Glass.

AD033
TENZI DETAILER Letná kvapalina do ostrekovačov 5L – účinná letná zmes do ostrekovačov
€10,90 / ks

Tenzi letná kvapalina do ostrekovačov s nanotechnológiou a neutrálnym PH8 má príjemnú vôňu exotického ovocia. Na sklá, zrkadlá aj svetlomety.

A-23
TENZI Detailer ODMRAZOVAČ 600ml – okamžité odmrazenie autoskiel
€6,90 / ks

Tenzi Detailer odmrazovač 600 ml vám uľahčí život. Pomocou rozprašovača ho naneste na zamrznuté sklo, chvíľu počkajte, zotrite a môžete štartovať.

AD021
TENZI DETAILER Zimná kvapalina do ostrekovačov 5L - účinná zimná zmes do ostrekovačov f
Tip
€17,90 / ks

Tenzi zimná kvapalina do ostrekovačov s nanotechnológiou a neutrálnym PH7 funguje pri teplotách do -22 °C. 5 l balenie s príjemnou vôňou exotického ovocia.

F-01/005