Karosérie - umývanie - nákladné autá

Aj úžitkové autá potrebujú pravidelnú starostlivosť, za ktorú sa vám poďakujú dlhoročnou službou. Občas ich treba zbaviť nánosu špiny a nečistôt a na to potrebujete špeciálne prostriedky. Profesionálne prípravky na umývanie nákladných áut vo forme aktívnej peny sú vhodné na ručné umývanie, do bezdotykových aj kefových autoumyvárni. Vysokoúčinná aktívna pena šetrne vyčistí karosériu, podvozok, motorový priestor a autoplachty. Inovatívna receptúra je postavená na vozidlá, ktoré si vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Autošampóny z kategórie Karosérie - umývanie - nákladné autá vyčistia aj dodávky, karavány, poľnohospodárske stroje, ťažkú techniku, autobusy, karavány, terénne vozidlá, štvorkolky a pod.

Najpredávanejšie

12 položiek celkom

Cena

690
1690

Značky

Konzistencia?

Objem

Penivosť

Stupnica pH?

Zobrazených položiek: 12
TENZI Car Foam – aktívna pena na profesionálne umytie auta
Tip
od €7,30 / ks

NOVINKA! Aktívna pena Tenzi Car Foam je ideálna na profesionálne umytie auta. Dokonale vyčistí všetky povrchy osobných aj nákladných automobilov.

A-186-001
TENZI Car Max – aktívna pena na umývanie osobných aj nákladných vozidiel
Tip
od €6,90 / ks

Na umývanie osobných a terénnych vozidiel, nákladných automobilov aj autobusov použite vysoko účinnú aktívnu penu Tenzi Car Max.

+ ďalšie
A-16/001
TENZI Car Max Bis – umývanie osobných a nákladných vozidiel aktívnou penou
€6,90 / ks

Na umývanie osobných a terénnych vozidiel, nákladných automobilov aj autobusov použite vysoko účinnú aktívnu penu Tenzi Car Max Bis.

+ ďalšie
A-199/001
TENZI Dipower – Aktívna pena na umývanie stavebných strojov
Novinka
od €19,90 / ks

Tenzi Dipower vyčistí poľnohospodárke a stavebné stroje, ťažkú techniku, nákladné vozidlá. Ideálny aj do autoumyvárni veľkých zariadení. Jednoducho, rýchlo, šetrne.

+ ďalšie
A-237/002
TENZI Monotruck – aktívna pena pre ručné umývanie aj do autoumyvárni
od €6,40 / ks

Aktívna pena Tenzi Monotruck je perfektný prípravok na ručné a vysokotlakové umývanie, vhodný aj do bezdotykových a kefových autoumyvárni.

F-06/001
TENZI Mud Off – čistenie a starostlivosť o motocykle, štvorkolky a terénne vozidlá
Tip
od €9,30 / ks

Cross bicykle, motocykle, štvorkolky, terénne vozidlá hravo umyjete pomocou čistiaceho prípravku Tenzi Mud Off. Čistič v praktickom rozprašovači.

+ ďalšie
51/1 L
TENZI Super Green Power – aktívna pena na umývanie nákladných vozidiel, autobusov a pod.
€90 / ks

Na umývanie nákladných a úžitkových vozidiel vysokotlakovým čističom použite aktívnu penu Tenzi Super Green Power. Vhodný aj do autoumyvárni.

F-46/020
TENZI Super Green Special – silná aktívna pena na umývanie autobusov, strojov, štvorkoliek
od €7,90 / ks

Alkalický prostriedok so širokým rozsahom použitia. Odporúča sa na umývanie nákladných automobilov, terénnych vozidiel, autobusov, motorových vozidiel na špeciálne účely,...

+ ďalšie
A-03/001
TENZI Tan Car – super aktívna pena na umývanie osobných a nákladných vozidiel
od €24,90 / ks

Aktívna pena Tenzi Tan Car ukrýva v sebe vylepšenú receptúru, ktorá si poradí s nečistotami na osobných a nákladných vozidlách, aj priemyselných strojoch.

+ ďalšie
A-18/005
TENZI Traktor Wash – Prípravok na čistenie poľnohospodárskych strojov
Novinka Tip
od €9,90 / ks

Tenzi Traktor Wash je revolučný prípravok na čistenie a údržbu poľnohospodárskych strojov a ťažkej techniky. Aktívna pena šetrná k čistenému povrchu a životnému prostrediu.

+ ďalšie
A-36/001
TENZI Truck Clean Extra– silná aktívna pena na umývanie nákladných vozidiel
od €9,40 / ks

Super účinná aktívna pena Tenzi Truck Clean Extra na ťažké znečistenie. Dvojfázový prípravok na čistenie nákladných a úžitkových vozidiel a ťažkých strojov.

+ ďalšie
A-103/001
TENZI Truck Clean® – silná aktívna pena na umývanie nákladných áut, motorov, autoplachiet
od €8,60 / ks

Silný dvojfázový alkalický čistiaci prostriedok so širokým rozsahom použitia. Odstraňuje nečistoty organického pôvodu, ako je mastnota, olej, blato, cestná špina a sadze. Určený...

+ ďalšie
A-07/001