Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Starostlivosť o kolesá

Starostlivosť o karosériu po umytí z rady Tenzi Car line zahŕňa prípravky, ktoré sú určené na ošetrenie karosérie po tom, ako ste ju aktívnou penou zbavili nečistôt a nánosu špiny. Ponúkame profesionálny prípravok na leštenie laku na vozidlách. Určený na farebný aj metalizovaný lak, aj na ďalšie lakované povrchy. Vypĺňa drobné škrabance, spevňuje farbu, odstraňuje drobné nečistoty, fľaky a škvrny od tvrdej vody. Profesionálny tekutý vosk dodá karosérii ochranu voči poveternostným podmienkam, penetruje do hĺbky a dodáva laku hydrofóbne vlastnosti. Ak hľadáte leštiaci prípravok s obsahom vosku vhodný aj do bezdotykových a kefových autoumyvárni, ste na správnom mieste.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cena

417
1417

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 6
a32 gum extra
od €16,50 / ks
(až –16 %)

Tenzi Gum Extra GT impregnuje pneumatiky, blatníky, nárazníky, tesnenia a ďalšie gumené a plastové prvky. Vráti im farbu a dodá ochranu.

+ ďalšie
Kód: A-32/001
TENZI Alux GT – účinný čistiaci prostriedok na hliníkové disky
€4,70 / ks
(–11 %)

Na pravidelnú starostlivosť o hliníkové disky použite super čistiaci prípravok Tenzi Alux GT. Odstraňuje z diskov aj ťažké a odolné nečistoty.

Kód: A-173/001S
a 09 alux
od €4,20 / ks
(až –20 %)

Na pravidelnú starostlivosť o elektróny a ráfiky použite super čistiaci prípravok Tenzi Alux. Odstraňuje z diskov aj ťažké a odolné nečistoty.

+ ďalšie
Kód: A-09/001
a27 en jee
od €7,20 / ks
(–19 %)

Pre ručné  čistenie pneumatík a diskov použite super účinný univerzálny čistiaci prostriedok Tenzi En-Jee. Vhodný aj do autoumyvární.

+ ďalšie
Kód: A-27/001
a101 prix
od €10,40 / ks
(až –20 %)

Tenzi Prix GT dôkladne odstráni z ráfikov a diskov autokolies všetky nečistoty, dokonca aj brzdný prach a hrdzu. Prípravok s efektom krvácajúcich ráfikov.

+ ďalšie
Kód: A-101/001S
TENZI En-Jee GT – univerzálny čistič pneumatík a diskov
€4,20 / ks
(–18 %)

Pravidelné čistenie pneumatík a diskov bude jednoduché aj pre vás, ak použijete univerzálny čistiaci prostriedok Tenzi En-Jee GT. V praktickom rozprašovači.

Kód: W-12/600