Starostlivosť o kolesá

Starostlivosť o kolesá a pneumatiky je rovnako dôležitá, ako samotná údržba vozidla. V našej ponuke Tenzi prípravkov nájdete prostriedok na čistenie a údržbu diskov a ráfikov autokolies. Jednoducho nimi vyčistíte aj odolné znečistenie, ktoré vzniká kombináciou brzdného prachu, sadzí, asfaltu, minerálnych usadenín a prachu z ciest. Dôležitá je aj impregnácia pneumatík, blatníkov, nárazníkov, tesnení a ďalších gumených a plastových dielov. Počuli ste už o prípravkoch „krvavé kolesá“? Aj tieto výrobky nájdete v našej bohatej ponuke prostriedkov určených na starostlivosť o kolesá. Vhodné na pravidelné čistenie pneumatík a diskov, univerzálne čistiace prostriedky vhodné aj do autoumyvárni.

Najpredávanejšie

8 položiek celkom

Cena

458
1458

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Zobrazených položiek: 8
en jee komplet
od €7,90 / ks

Pre ručné  čistenie pneumatík a diskov použite super účinný univerzálny čistiaci prostriedok Tenzi En-Jee. Vhodný aj do autoumyvární.

+ ďalšie
A-27/001
gum extra
od €17,60 / ks

Tenzi Gum Extra GT impregnuje pneumatiky, blatníky, nárazníky, tesnenia a ďalšie gumené a plastové prvky. Vráti im farbu a dodá ochranu.

+ ďalšie
A-32/001
TENZI Alux – jedinečný prípravok na čistenie elektrónov
od €5,90 / ks

Na pravidelnú starostlivosť o elektróny a ráfiky použite super čistiaci prípravok Tenzi Alux. Odstraňuje z diskov aj ťažké a odolné nečistoty.

+ ďalšie
A-09/001
TENZI En-Jee GT – univerzálny čistič pneumatík a diskov
€4,20 / ks

Pravidelné čistenie pneumatík a diskov bude jednoduché aj pre vás, ak použijete univerzálny čistiaci prostriedok Tenzi En-Jee GT. V praktickom rozprašovači.

W-12/600
TENZI Odstraňovač hrdze – účinný prostriedok na odstraňovanie hrdze z rôznych povrchov
Novinka Tip
€55,90 / ks

Bezpečný čistiaci prípravok, ktorý vráti ošetrovanému povrchu pôvodný vzhľad. Prípravok je vhodný na použitie v exteriéri aj v interiéri.

P-539/005
a235 005 black tyre kopia
€57,90 / ks

Aby čierna bola čiernou! Tenzi Black Tyre ošetrí pneumatiky auta, ale aj ďalšie gumené a plastové prvky. Prípravok určený na okamžité použitie.

A-235
prix komplet
od €14,90 / ks

Tenzi Prix GT dôkladne odstráni z ráfikov a diskov autokolies všetky nečistoty, dokonca aj brzdný prach a hrdzu. Prípravok s efektom krvácajúcich ráfikov.

+ ďalšie
A-101/001S
TENZI Alux GT – účinný čistiaci prostriedok na hliníkové disky
€5,90 / ks

Na pravidelnú starostlivosť o hliníkové disky použite super čistiaci prípravok Tenzi Alux GT. Odstraňuje z diskov aj ťažké a odolné nečistoty.

A-173/001S