Starostlivosť o kolesá

Starostlivosť o kolesá a pneumatiky je rovnako dôležitá, ako samotná údržba vozidla. V našej ponuke Tenzi prípravkov nájdete prostriedok na čistenie a údržbu diskov a ráfikov autokolies. Jednoducho nimi vyčistíte aj odolné znečistenie, ktoré vzniká kombináciou brzdného prachu, sadzí, asfaltu, minerálnych usadenín a prachu z ciest. Dôležitá je aj impregnácia pneumatík, blatníkov, nárazníkov, tesnení a ďalších gumených a plastových dielov. Počuli ste už o prípravkoch „krvavé kolesá“? Aj tieto výrobky nájdete v našej bohatej ponuke prostriedkov určených na starostlivosť o kolesá. Vhodné na pravidelné čistenie pneumatík a diskov, univerzálne čistiace prostriedky vhodné aj do autoumyvárni.

Najpredávanejšie

8 položiek celkom

Cena

458
1458

Značky

Konzistencia?

Objem

Penivosť

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 8
TENZI Alux – jedinečný prípravok na čistenie elektrónov
od €5,90 / ks

Na pravidelnú starostlivosť o elektróny a ráfiky použite super čistiaci prípravok Tenzi Alux. Odstraňuje z diskov aj ťažké a odolné nečistoty.

+ ďalšie
A-09/001
TENZI Alux GT – účinný čistiaci prostriedok na hliníkové disky
€5,90 / ks

Na pravidelnú starostlivosť o hliníkové disky použite super čistiaci prípravok Tenzi Alux GT. Odstraňuje z diskov aj ťažké a odolné nečistoty.

A-173/001S
TENZI Black Tyre – impregnácia a lesk na pneumatiky, gumené a platové prvky
€57,90 / ks

Aby čierna bola čiernou! Tenzi Black Tyre ošetrí pneumatiky auta, ale aj ďalšie gumené a plastové prvky. Prípravok určený na okamžité použitie.

A-235
TENZI En-Jee – čistí pneumatiky, disky, elektróny, kryty diskov
Akcia
od €10,40–4 %
od €9,90 / ks

Koncentrovaný, alkalický čistiaci prostriedok na odstraňovanie cestných nečistôt. Dokonale rozpúšťa prevádzkové nečistoty a prach z brzdových doštičiek. Dokonale čistí...

+ ďalšie
A-27/001
TENZI En-Jee GT – univerzálny čistič pneumatík a diskov
€4,95 / ks

Pravidelné čistenie pneumatík a diskov bude jednoduché aj pre vás, ak použijete univerzálny čistiaci prostriedok Tenzi En-Jee GT. V praktickom rozprašovači.

W-12/600
TENZI Gum Extra GT – údržba a leštenie pneumatík, gúm a tesnení
od €17,60 / ks

Tenzi Gum Extra GT impregnuje pneumatiky, blatníky, nárazníky, tesnenia a ďalšie gumené a plastové prvky. Vráti im farbu a dodá ochranu.

+ ďalšie
A-32/001
TENZI Odstraňovač hrdze – účinný prostriedok na odstraňovanie hrdze z rôznych povrchov
Novinka Tip
€55,90 / ks

Bezpečný čistiaci prípravok, ktorý vráti ošetrovanému povrchu pôvodný vzhľad. Prípravok je vhodný na použitie v exteriéri aj v interiéri.

P-539/005
TENZI Prix  GT – bezpečný PH neutrálny čistič diskov
od €11,90 / ks

Tenzi Prix GT dôkladne odstráni z ráfikov a diskov autokolies všetky nečistoty, dokonca aj brzdný prach a hrdzu. Prípravok s efektom krvácajúcich ráfikov.

+ ďalšie
A-101/001S