Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Vnútorné povrchy

Autokozmetika Tenzi zahŕňa aj špecializované prípravky na starostlivosť o kokpit auta. Ponúkame čistiace prostriedky, ktorými vyčistíte a ošetríte takmer všetky vnútorné povrchy v interiéri vozidla. Aplikujte ich na povrchy v interiéri osobných aj nákladných vozidiel, poradia si s ľahkým aj odolným znečistením. Pre starostlivosť o autá sa vám hodí aj antireflexný prostriedok, po ktorom ošetrované prvky ostávajú perfektne čisté, bez zvýšeného lesku. Palubné dosky, volant, priestor pre rádio, riadiaca páka a časti okolo nej, plastové prvky na dverách a podhľadoch, všetky tvrdé povrchy vyčistíte jedným prípravkom. V ponuke máme aj biologicky odbúrateľný univerzálny odmasťovač, ktorý je perfektný na boj s mastnými fľakmi a škvrnami.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

Cena

47
147

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 6
U 314 001 universal degreaser (1)
Novinka Tip
od €4,90 / ks

Tenzi Univerzálny odmasťovač GT s pomarančovou vôňou vás prekvapí svojou silou. Zatočí s mastnotou a škvrnami u vás doma, v záhrade aj v garáži.  

+ ďalšie
Kód: U-413/001
TENZI APC in GT – hĺbkové čistenie povrchov, plastov, kože, textílií
Tip
€6,60 / ks

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri použite prípravok v rozprašovači Tenzi APC in GT. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

Kód: B-10/001S
TENZI APC IN – hĺbkové čistenie povrchov, plastov, kože, textílií
€6,60 / ks
(–11 %)

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri použite koncentrát Tenzi APC IN. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

+ ďalšie
Kód: B-09/001
w15 top efekt kok
€4 / ks
(–20 %)

Na jednoduché a účinné čistenie kokpitu osobného alebo nákladné vozidla použite čistiaci prostriedok s príjemnou vôňou Tenzi TopEfekt KOK GT.

Kód: W-15/600
w16 silkok
€6,60 / ks
(–18 %)

Na čistenie a ošetrenie palubnej dosky a plastových prvkov vo vnútri auta použite antireflexný čistiaci prípravok Tenzi Sil Kok GT. Nezanecháva šmuhy.  

Kód: W-16/600
TENZI Cockpit Cleaner GT – šetrne vyčistí kokpit auta
€5,40 / ks
(–19 %)

Mandarínkovú vôňu vo vnútri vášho auta zanechá čistič Tenzi Cockpit Cleaner GT, ktorý zbaví nečistôt a usadenín všetky tvrdé povrchy v interiéri vozidla.

Kód: W-113/600