Umývanie a dezinfekcia

Umývanie a dezinfekcia v gastronomickom a potravinárskom odvetví sú činnosti, ktoré sa nedajú odložiť, obísť ani robiť povrchne. Dekontaminácia a dezinfekcia riadu a povrchov v hotelierstve a gastronómií si vyžadujú čistiace prostriedky, ktoré sú extrémne účinné, efektívne, a najmä zdravotne nezávadné. Náš sortiment Umývanie a dezinfekcia zahŕňa prípravky, ktoré sú vhodné do prevádzok, kde sa spracúvajú potraviny. Ponúkajú baktericídne, fungicídne a virucídne účinky. Čistite a dezinfikujte riad, kuchynské náčinie a náradie, zariadenia, rôzne plochy, sklenené vitríny, obkladačky aj podlahu. Čistiace a dezinfekčné prostriedky sú vhodné aj pre prípravovne mäsa, rýb a zeleniny, tiež pre sklady tovaru.

Najpredávanejšie

11 položiek celkom

Cena

421
1421

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 11
Univerzálny odmasťovač GT
Novinka Tip
od €5,90 / ks

Tenzi Univerzálny odmasťovač GT s pomarančovou vôňou vás prekvapí svojou silou. Zatočí s mastnotou a škvrnami u vás doma, v záhrade aj v garáži.  

+ ďalšie
U-413/001
gram clor 2006 komplet
Tip
od €6,90 / ks

Čistí, odmasťuje, dezinfikuje. Vysoko alkalický čistiaci prostriedok Tenzi Gran Clor 2006 má baktericídny, fungicídny a virucídny účinok.

+ ďalšie
SP-23/001
gran qat gt komplet
od €5,60 / ks

Prípravok Tenzi Gran Qat GT účinne čistí a dezinfikuje rôzne plochy, nábytok aj sklenené vitríny. Určený a vhodný na každodenné používanie.

+ ďalšie
SP-33/001S
ds1gt komplet
od €7,90 / ks

Tenzi DS1 GT ponúka dezinfekčný účinok do 1 minúty. Má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Vhodný aj na plochy prichádzajúce do kontaktu s potravinami.

+ ďalšie
U-05/001S
TENZI Top Gran Qat GT  – dezinfekcia aj formou zahmlievania
od €4,50 / ks

Prípravok Tenzi Gran Qat GT má silný baktericídny, fungicídny a virucídny účinok. Vhodný na dezinfekciu aj formou zahmlievania.

SP-72/001S
gran qat komplet
od €8,30 / ks

Prípravok Tenzi Gran Qat účinne čistí a dezinfikuje rôzne plochy, nábytok aj sklenené vitríny. Určený a vhodný na každodenné čistenie a dezinfekciu.

+ ďalšie
SP-18/001
TENZI Top Gran Still  – čistenie ocele od vodného kameňa a hrdze
€15,90 / ks

Vysoko účinný prípravok Tenzi Gran Still si hravo poradí s vodným kameňom a hrdzou. Na povrchy a zariadenia z ocele, chrómu, hliníka a jeho zliatin.

SP-04/001
TENZI Top Gran Dez 2008  – čistenie a dezinfekcia
€13 / ks

Prípravok Tenzi Gran Dez 2008 čistí aj dezinfikuje. Vhodný na čistenie gastronomických zariadení, sociálnych zariadení a priestorov so zvýšenou vlhkosťou.

SP-25/001
sp 71 gran qat konc
od €6,90 / ks

Virucídna kvapalina s nízkym obsahom alkoholu na dezinfekciu povrchov aj zahmlievaním

SP-71/001
ds1 komplet
od €21 / ks

Tenzi DS1 ponúka dezinfekčný účinok do 1 minúty. Má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Vhodný aj na plochy prichádzajúce do kontaktu s potravinami.

U-04/001
gran alka dez komplet
od €9,90 / ks

Čistiaci a dezinfekčný prípravok Tenzi Gran Alka Dez je vhodný do prevádzok, kde sa spracúvajú potraviny. Bez fosfátov a chlóru, zdravotne nezávadný.

+ ďalšie
SP-24/001