Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Dezinfekcia

Baktérie, vírusy, mikróby, huby – drobné, okom neviditeľné nástrahy, ktoré sú všade okolo nás. Dezinfekcia je v súčasnosti oveľa dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Nemáme na mysli iba dezinfekciu rúk, ale aj dezinfekciu povrchov, najmä vo verejnom sektore. Výrobca Tenzi sa zameral na prípravky s biocídnymi a virucídnymi vlastnosťami, ktoré efektne zabíjajú až 99 % baktérií. Dezinfekcia rúk zahŕňa praktické cestovné balenie, ktoré môžete mať stále poruke. Dezinfekčné tekuté mydlo alebo gél účinne dezinfikuje a vďaka hydratačným vlastnostiam nevysušuje pokožku. Na dezinfekciu povrchov doma, v školách, nemocniciach, ubytovacích a gastronomických zariadeniach, na pracovisku a vo verejnej sfére poslúžia dezinfekčné prípravky na báze alkoholu.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Cena

29
129

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 5
mini de zal 100ml
€2,20 / ks

Chráňte sa pred ochorením COVID-19 účinným virucidným dezinfekčným prípravkom Tenzi De-Zal. Praktické 100ml balenie majte vždy poruke.

Kód: SP-22/100M
TENZI Alcovirex – dezinfekčný prostriedok na ruky a povrchy
od €5,90 / ks

Vytvorte si okolo seba skutočne zdravé a čisté prostredie. Dezinfekčný prípravok Tenzi Alcovirex dezinfikuje ruky, predmety a povrchy okolo nás.

+ ďalšie
Kód: U-09/001S
Plyn do dezynfekcji TENZI De Zal 1000 ml front
od €8,10 / ks
(až –14 %)

Chráňte sa pred ochorením COVID-19 účinným virucidným dezinfekčným prípravkom Tenzi De-Zal GT na báze izopropylalkoholu. Účinne ničí baktérie aj vírusy.

+ ďalšie
Kód: SP-22/001P
sp53 de zal e 1n
od €5,40 / ks
(až –10 %)

Tenzi De-Zal E je jedinečný virucidný prípravok na dezinfekciu rúk. Účinne ničí baktérie aj vírusy. Vhodný na použitie u vás doma, aj vo verejných priestoroch.

+ ďalšie
Kód: SP-53/001P
sp 19 sapone dez1n
od €6,70 / ks
(až –22 %)

Dezinfekčné tekuté mydlo Tenzi Sapone Dez Extra je účinné na boj s baktériami. Hydratačné, nevysušuje pokožku. Ideálne na každodenné používanie.

+ ďalšie
Kód: SP-19/001P