CARNAUBA - OCHRANA KAROSÉRIE

Carnauba ochrana karosérie je zárukou dokonalého lesku a jeho hĺbky. Karnaubský vosk je všeobecne považovaný za najkvalitnejší a najtvrdší na svete. Ide o prírodný extrakt z brazílskej palmy, ktorý je charakteristický svojimi fixačnými vlastnosťami, vôňou a schopnosť vytvárať extra bohatý lesk. Známy je aj pre svoje hydrofóbne vlastnosti. Sortiment Tenzi prodetailing Carnauba – Ochrana karosérie ponúka produkty, ktoré sa dajú použiť ako finálna vrstva na zakonzervovanie laku. Dokážu vytiahnuť tóny farby a znásobiť lesk. Carnauba mlieko s prídavkom teflónu (PTFE) zas vytvorí na povrchu extra tvrdý odolný povlak, ktorý eliminuje tvorbu škrabancov, usádzanie nečistôt a blednutie farby. Vosk carnauba sa tiež používa ako základ pre mnohé nátery na ochranu laku.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom

Cena

1523
11523

Značky

Zobrazených položiek: 4
TENZI ProDetailing Carnauba 33 0,7 l – jedinečný karnaubský vosk pre ochranu karosérie
€18,95 / ks

Tenzi Prodetailer Carnauba 33 s 33% obsahom prírodného karnaubského vosku pre dokonalý vzhľad vášho auta. Vytiahne tóny farby a znásobí lesk.

DP-10/700
TENZI ProDetailing Carnauba 66 0,7 l – jedinečný karnaubský vosk pre ochranu karosérie
€22,90 / ks

Tenzi Prodetailer Carnauba 66 s 66% obsahom prírodného karnaubského vosku pre dokonalý vzhľad vášho auta. Vytiahne tóny farby a znásobí lesk.

DP-11/700
TENZI ProDetailing Carnauba Shine 0,7 l – dokonalý lesk pre lak vášho auta
Tip
€19,90 / ks

Jedinečné zloženie karnaubského vosku s teflónom (PTFE) robí z prípravku Prodetailing Carnauba Shine ten najúčinnejší prostriedok pre bohatý lesk autolaku.

DP-09/700
TENZI ProDetailing Carnauba WAX Care 0.7 L – jemná vosková vrstva pre lak auta
€15,50 / ks

Prodetailer Tenzi Carnauba WAX Care odporúčame použiť ako finálnu vrstvu na zakonzervovanie laku. Vaše auto získa extra bohatý lesk a úžasný „Wet look“.

DP-08/700