TENZI Gran Mfs AGD – čistič napeňovačov v kávovaroch

Kód: SP-37/001
€10,70 / ks €8,92 bez DPH €10,70 / 1 l
Skladom (5 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Tenzi Gran Mfs AGD je účinný prípravok na čistenie napeňovacej trysky na kávovare. Vyčistí, eliminuje tvorbu baktérii, odstráni zápach. Odvápňuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mhm, cítite to? Čo je to? Káva, cappuccino či latté? Vlastný kávovar nás mení na dokonalých baristov. Kto miluje mliečne kávové nápoje s bohatou penou, na kávovar nedá dopustiť. Napeňovacia tryska kávovarov, niekedy nazývaná aj cappuccinator, slúži na spenenie mlieka. Tak, ako všetko, čo prichádza do styku s mliekom a mliečnymi výrobkami, aj napeňovač potrebuje pravidelnú údržbu. Iba tak predídete tvorbe baktérií a plesní, zároveň sa zbavíte nevzhľadnej špiny a zápachu. Na profesionálne čistenie napeňovačov v kávovaroch dokonale poslúži prípravok Tenzi Gran Mfs AGD.

Koncentrovaný prípravok ukrýva v sebe inovatívnu receptúru, vďaka čomu je šetrný ku kávovaru, použitému materiálu, aj k chuti nápoja. Používajte ho na pravidelnej báze bez obáv, že by došlo ku korózii či inému znehodnoteniu prístroja. Tenzi Gran Mfs AGD čistí zaschnutú špinu, fľaky a šmuhy, mastné usadeniny, bielkovinové nečistoty a pod. Svojím zložením nijako neovplyvňuje chuť pripravovaného nápoja. Zároveň ponúka silný odvápňovací účinok, čo sa hodí, ak používate tvrdú vodu. Jednoducho a účinne ním vyčistíte napeňovaciu trysku. Pripraveným roztokom šuchnite aj ostatné časti kávovaru a jeho vonkajšie časti. Uľahčite si každodennú údržbu s vedomím, že ste opäť niečo urobili pre svoje zdravie.

Ako použiť Tenzi Gran Mfs AGD:
  1. Prípravok dodávame v 1 l balení.
  2. Pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody, podľa odporúčania výrobcu.
  3. Účinný je 5-10% pracovný roztok (50-100g na 1l vody).
  4. Potom zariadenie vyčistite podľa pokynov výrobcu stroja. 
  5. Opláchnite systém tečúcou pitnou vodou s teplotou cca 40 °C.
  6. V prípade potreby proces zopakujte.
  7. Čistenie vykonávajte denne po úplnom ukončení činnosti zariadenia.

Kávovary, varné kanvice, čajníky a ďalšie domáce spotrebiče potrebujú pravidelnú údržbu tak, ako všetko ostatné. Uľahčite si ich čistenie niektorým z našich produktov z rady Tenzi.

Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie napeňovacích trysiek na kávovaroch
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pracovný roztok
Použitie: napeňovače, cappuccinator, trysky, napeňovacie dráhy
Vlastnosti: odstraňuje mliečne a bielkovinové usadeniny, eliminuje tvorbu baktérii, zbavuje zariadenie zápachu, neovplyvňuje chuť nápoja, ideálny na každodenné použitie, odvápňovací účinok
 
Názov produktu (PL): GRAN MFS AGD

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie kávovarov, Koncentrát 1 - kyslé
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 1 - kyslé

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.