TENZI Top DS1 GT – rýchla dezinfekcia povrchov

Kód: U-05/001S U-05/005 Zvoľte variant
€7,90 / ks €29,90 / ks od €7,90 / ks €6,58 bez DPH €24,92 bez DPH od €6,58 bez DPH €7,90 / 1 l €5,98 / 1 l
Skladom (6 ks) Skladom (3 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
27.5.2024 27.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Tenzi DS1 GT ponúka dezinfekčný účinok do 1 minúty. Má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Vhodný aj na plochy prichádzajúce do kontaktu s potravinami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastníte kadernícky, kozmetický masérsky či wellness salón? Určite vám, ako majiteľovi či majiteľke, záleží na tom, aby váš salón bol bezpečný, bez baktérií a vírusov. Je preto dobré mať vždy poruke antibakteriálny a protiplesňový prípravok, napríklad v podobe rozprašovača, ktorý je určený na okamžité použitie. Na rýchlu a účelnú dezinfekciu slúži prípravok Tenzi DS1 GT.

Kvapalina má baktericídnyfungicídny účinok a je vhodná nielen do salónov krásy, ale aj do gastronomických a ubytovacích zariadení. Pokojne ho môžete použiť v kuchyni na čistenie a dezinfekciu prístrojov, strojov, zariadení, plôch, náčinia a náradia, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami. Prečo DS1? Pretože v jednej fľaštičke sa ukrýva jednominútová dezinfekcia. A to doslova! Prípravku Tenzi DS1 GT postačí 1 minúta na to, aby zneškodnil baktérie a plesne. Nebudete si ho vedieť vynachváliť v prevádzkach, kde sa zákazníčky či zákazníci veľmi rýchlo striedajú. Dezinfikujte nábytok, stoly, pulty, registračné pokladnice, regály a vitríny, chladiace boxy, umývadla a armatúry, či dokonca samotné solárium. Využijete ho aj vo fitnescentrách či telocvičniach. Prípravok je v súlade s normou PN-EN 13697:2002  a má povolenie na obchodovanie s biocídnym výrobkom 5402/13. Nie je určený na použitie v oblasti medicíny. 

Ako použiť Tenzi DS1 GT:
  1. Prípravok dodávame v 1 l a 5 l balení.
  2. Je pripravený na okamžité použitie.
  3. Povrchy a plochy, ktoré plánujete dezinfikovať, musia byť čisté.
  4. Pomocou rozprašovača aplikujte prípravok priamo na čistý povrch.
  5. Nechajte pôsobiť. 60 sekúnd.
  6. Utrite do sucha.
  7. Povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, opláchnite čistou pitnou vodou.
  8. Utrite dosucha.
Technické parametre:
Druh prípravku: dezinfekcia predmetov a plôch
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l
Konzistencia: tekutý prípravok
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača, handričky a špongie
Použitie: v kozmetických, kaderníckych, masérskych a wellness salónoch, vo fitnescentrách a telocvičniach, v soláriu, gastronomické a ubytovacie zariadenia
Vlastnosti: dezinfikuje, antibakteriálne a fungicídne vlastnosti, zdravotne nezávadný, vhodný aj na povrchy prichádzajúce do styku s potravinami, jednoduché používanie, každodenné čistenie, okamžitý účinok do 60 sekúnd
 
Názov produktu (PL): DS - 1 GT

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie a dezinfekcia, Na okamžité použitie 7 - neutrálny
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 7 - neutrálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.