Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

TENZI Detailer

 

Tenzi Detailer – autokozmetika popredného výrobcu, ktorá odpovedá na náročné požiadavky majiteľov áut. Ukrýva dlhoročné skúsenosti, inovácie aj high-tech technológie, aby váš štvorkolesový miláčik dostal tú najlepšiu starostlivosť. Doprajte svojmu autu kúru, ktorú si zaslúži. Zvonka aj zvnútra, interiér aj exteriér, s našimi detailingovými produktami to zvládnete ako profesionál. Vosk, lesk a nano ochrana pre karosériu. Čistič okien, odmrazovač, zmes do ostrekovačov. Čistič diskov a pneumatík. Aktívna pena na čistenie motorového priestoru. Prípravky na čistenie a ošetrenie interiéru auta. Stovky hodín strávených navrhovaním a testovaním profesionálnych produktov na našich vlastných vozidlách, tvrdá práca na desiatkach iných vozidiel – to nám umožnilo ponúknuť úplne nový produktový rad určený pre každodennú starostlivosť o auto, dostupný pre každého.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 4 - 43 položiek celkom

Cena

233
1233

Značky

Koncentrát

pH

Zobrazených položiek: 43
TENZI čistič na disky "KRVAVÉ KOLESÁ" 600ml Višňa
€6,75 / ks

Účinný čistič diskov na auto TENZI Krvavé kolesá višňa zbaví vaše disky nečistôt, hrdze a brzdného prachu do 5 minút. Čistič elektrónov v spreji, objem 600 ml.

Kód: AD207
TENZI Detailer Leather Set 100 ml – čistenie a impregnácia kože
Akcia Tip
€9,90 / sada
€12,50 (–21 %)

TENZI Leather Set obsahuje prípravok na čistenie prírodnej aj umelej kože a prípravok na impregnáciu koženého interiéru v aute. Sada 4 kusov.

Kód: AD137
TENZI Detailer Clean engine 600 ml – aktívna pena na čistenie motorového priestoru
€3,40 / ks

Nájdite si čas na údržbu motorového priestoru vášho auta. Tenzi Detailer Clean engine odstráni aj odolné olejové škvrny. Aktívna pena pre motor a jeho časti.

Kód: AD026
TENZI Detailer CERAMIC WAX 300 ml – auto vosk
Akcia Tip
€9,90 / ks
€12,40 (–20 %)

Auto vosk TENZI Detailer Ceramic Wax dodá vášmu autu dokonalý vzhľad, obnoví lak, oživí farbu a dodá ochranu proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu.

Kód: AD040
TENZI Detailer Čistá Koža 600 ml – účinný prostriedok na čistenie kože
€3,50 / ks

Tenzi Detailer Čistá koža perfektne vyčistí kožené čalúnenie a ďalšie kožené prvky v interiéri. Pre hĺbkové čistenie silne znečistenej kože a ekokože.

Kód: AD037
TENZI Detailer Tire & plastic 600 ml – oživenie a údržba pneumatík a plastových častí
€8,30 / ks

Tenzi Detailer Tire & plastic efektne oživí pneumatiky, lemy blatníkov a ďalšie plastové časti na vozidle. Konzervuje a poskytuje vysoký stupeň ochrany.

Kód: AD025
Detailer Clean glass 600 ml
€2,90 / ks

Nastriekajte a utrite handričkou. Takto jednoducho dokážete vyčistiť sklá a svetlomety na aute pomocou prípravku Tenzi Detailer Clean Glass.

Kód: AD033
TENZI Detailer AUTO ŠAMPÓN 770 ml - jemný šampón na ručné umývanie auta
€3,60 / ks

Tenzi Detailer Auto šampón je určený na ručné umývanie auta. Zbaví vozidlo nečistôt a obnoví lak bez šmúh. 770 ml koncentrát sa super cenu.

Kód: AD042
TENZI Detailer Čistý KOKPIT 600 ml – prémiový čistič kokpitu a plastov
€3,60 / ks

Vyčistite aj veľmi znečistenú prístrojovú dosku a plastové časti vo vašom vozidle pomocou Tenzi Detaileru Čistý Kokpit. V rozprašovači s príjemnou vôňou.

Kód: AD035
TENZI Detailer "KRVAVÉ KOLESÁ" 600ml – čistič na disky
€6,50 / ks

Účinný čistič diskov na auto TENZI Krvavé kolesá zbaví vaše disky nečistôt, hrdze a brzdného prachu do 5 minút. Čistič elektrónov v spreji, objem 600 ml.

Kód: AD024
TENZI Detailer ODMRAZOVAČ 600ml – okamžité odmrazenie autoskiel
€3,70 / ks

Tenzi Detailer odmrazovač 600 ml vám uľahčí život. Pomocou rozprašovača ho naneste na zamrznuté sklo, chvíľu počkajte, zotrite a môžete štartovať.

Kód: AD021
TENZI Detailer KOKPIT MAT Vanilla 600 ml – starostlivosť o plastové prvky v interiéri auta
€4,50 / ks

Tenzi Detailer Kokpit Mas Vanilla ošetrí palubnú dosku a ďalšie plastové časti vo vašom aute. V rozprašovači 600 ml s príjemnou vanilkovou vôňou.

Kód: AD232
Hore
Ďalšie produkty