Ručné umývanie riadu

Žiarovo čistý riad sa dá dosiahnuť aj bez umývačky riadu. Nie je k tomu potrebný nijaký špeciálny prípravok. Umývacie prostriedky z našej ponuky sú určené priamo na ručné umývanie riadu. Dokonale umyjú nové aj staré zaschnuté nečistoty, mastnotu, povlak od kávy a čaju, dodajú riadu lesk a nezanechávajú šmuhy. Našimi saponátmi môžete umývať aj kuchynské náčinie a ďalšie pomôcky používané pri príprave a servírovaní jedla. Prípravky Tenzi sú dermatologicky testované, výborne ich znášajú aj alergici. Sú vhodné aj na ponornú techniku umývania riadu. V našej ponuke nájdete aj antibakteriálny prípravok určený nielen na umývanie riadu, ale aj na čistenie všetkých povrchov v kuchyni a gastronomických zariadeniach.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Cena

420
1420

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 6
boberex komplet 0
Tip
od €4,50 / ks

Umývací prostriedok Tenzi Boberex naplní kuchyňu vôňou žuvačiek, popritom dokonale umyje riad, nádoby a kuchynské náčinie. Vhodný aj pre alergikov.

+ ďalšie
SP-06/001
boberex max tutti komplet
Novinka Tip
od €5,90 / ks

Ručné umývanie doteraz nebolo jednoduchšie. Tenzi Boberex®Max riad dokonale umyje a zanechá ho lesklý a bez šmúh. Výborne funguje v teplej aj studenej vode. S vôňou Tutti Frutti.

+ ďalšie
SP-74/001
boberex max lemon komplet
Novinka Tip
od €5,90 / ks

Ručné umývanie doteraz nebolo jednoduchšie. Tenzi Boberex®Max riad dokonale umyje a zanechá ho lesklý a bez šmúh. Výborne funguje v teplej aj studenej vode. S vôňou citrusov.

+ ďalšie
SP-075/001
TENZI Gran Rex – ručné umývanie riadu metódou ponorenia
€19,90 / ks

Prostriedok Tenzi Gran Rex s príjemnou mätovou vôňou dokonale vyčistí váš riad a kuchynské náčinie. Ideálny pre ponornú techniku umývania riadu.

SP16/005
TENZI Tric Antibakteriálny – antibakteriálny prostriedok na umývanie riadu a povrchov
€17,20 / ks

Umývací prostriedok Tenzi Tric Antibakteriálny je ideálny na ručné umývanie riadu a čistenie všetkých povrchov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami.

SP-49/005
TENZI Tric – prostriedok na ručné umývanie riadu
€12,90 / ks

Ušetriť pri ručnom umývaní riadu môžete použitím prípravku Tenzi Tric. Váš riad dokonale umyje iba zopár kvapiek tohto saponátu s citrónovou vôňou.

SP-40/005