CAR LINE

Produkty dostupné v tejto kategórii zaručujú najvyššiu kvalitu a efektivitu pri údržbe automobilov. Ich špeciálne vlastnosti spôsobujú, že sa s nadšením používajú v dielňach a autoumyvárňach. Rada Car obsahuje aj high-tech autokozmetiku, ktorá starostlivo vyživuje karosérie, čalúnenie a chráni niektoré prvky pred opotrebovaním. Naše veľmi kvalitné produkty zaručujú efektívne čistenie a starostlivosť o interiéry a exteriéry automobilov.
Objednajte si teraz a presvedčte sa sami!

Najpredávanejšie

68 položiek celkom

Cena

1149
11149

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Zobrazených položiek: 68
mudoff komplet
Tip
od €6,90 / ks

Cross bicykle, motocykle, štvorkolky, terénne vozidlá hravo umyjete pomocou čistiaceho prípravku Tenzi Mud Off. Čistič v praktickom rozprašovači.

+ ďalšie
51/1 L
truck 51 kopia
od €9,90 / ks

Tenzi Truck Clean je účinná aktívna pena vhodná na ručné aj tlakové umývanie osobných a nákladných vozidiel, poľnohospodárskych strojov a ťažkej techniky.

+ ďalšie
A-07/001
TENZI BetoRast Strong – čistič vozidiel na dodávku betónu a cementu (stavebné stroje)
Tip
od €56,90 / ks

Čistiaci prostriedok Tenzi BetoRast Strong šikovne odstráni cement a betón z vozidiel a strojov. Vhodné aj na čistenie foriem na betónové dlaždice a lešenia.

+ ďalšie
F-48/005
apc out komplet
Tip
od €10,60 / ks

Fasády a strechy získajú svoj pôvodný vzhľad, ak ich vyčistíte prípravkom Tenzi APC OUT. Vysokoúčinný alkalický prostriedok zatočí aj so silným znečistením.

+ ďalšie
P-12/001
TENZI Odor OFF NANO 0.6L – účinný nano neutralizátor zápachu
€18,60 / ks

Neutralizátor pachov Tenzi Odor OFF NANO zápach celkom zničí a zanechá v miestnosti dlhotrvajúcu vôňu. Inovatívny prostriedok s nanočasticami.

W-86/600
neutral magic pink foam komplet
Tip
od €8,90 / ks

Ružová aktívna pena Tenzi Neutral Magic Foam Pink je bezpečná pre všetky povrchy vášho auta. PH neutrálna pena s čerešňovou vôňou.

+ ďalšie
F-57/001
TENZI PUNKT Multi Cleaner 300 – odstraňuje žuvačky, zvyšky lepidla a pod.
€12,50 / ks

Prípravok určený na bodové čistenie. Sprej Tenzi PUNT Multi Cleaner si poradí zo zvyškami lepidla, žuvačkou, asfaltom, škvrnami od fixiek a pod.  

T-34/300
TENZI TG Tar&Glue Cleaner 5 L - odstránenie zvyškov lepidla, bitúmenových stôp, živice,...
€60,90 / ks

Na odstránenie zvyškov lepidla, bitúmenových stôp, živice nielen z karosérie auta, ale aj z ďalších povrchov použite prípravok Tenzi TG Tar&Glue Cleaner.  

T-53/005
TENZI APC in GT – hĺbkové čistenie povrchov, plastov, kože, textílií
Tip
€7,90 / ks

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri použite prípravok v rozprašovači Tenzi APC in GT. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

B-10/001S
TENZI APC IN – hĺbkové čistenie povrchov, plastov, kože, textílií
€7,90 / ks

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri použite koncentrát Tenzi APC IN. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

+ ďalšie
B-09/001
TENZI Tepovací prášok EX – tepovanie textilných povrchov a kobercov
od €7,90 / ks

Na strojové tepovanie textilného čalúnenia a kobercov použite prípravok Tenzi Tepovací prášok EX. Efektívne odstráni nečistoty, nezanecháva biele stopy.

+ ďalšie
D-05/0005
top glass komplet
od €4,40 / ks

Čistenie skiel a zrkadiel bude odteraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Stačí použiť účinný prípravok Tenzi Top Glass s príjemnou vôňou.  

+ ďalšie
W-03/600
Hore
Ďalšie produkty