TENZI Gran®Clor 2006 – aktívny chlór na čistenie a dezinfekciu

Kód: SP-23/001 SP-23/005 SP-23/010 SP-23/020 Zvoľte variant
Tip
Značka: TENZI
€7,90 / ks €24,90 / ks €44,90 / ks €82,30 / ks od €7,90 / ks €6,58 bez DPH €20,75 bez DPH €37,42 bez DPH €68,58 bez DPH od €6,58 bez DPH €7,90 / 1 l €4,98 / 1 l €4,49 / 1 l €4,12 / 1 l
Skladom (4 ks) Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 23.7.2024 23.7.2024 1.8.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Čistí, odmasťuje, dezinfikuje. Vysoko alkalický čistiaci prostriedok Tenzi Gran Clor 2006 má baktericídny, fungicídny a virucídny účinok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Baktérie, vírusy, spór, huby – to, že ich nevidíme, neznamená, že nie sú okolo nás. Práve naopak, vyskytujú sa v každej miestnosti, kde sa pohybujeme, doma, v práci, na úradoch, v gastronomických a ubytovacích zariadeniach, najviac sa im darí vo vlhkom prostredí. Preto, ak si vyberáte čistiaci prípravok, voľte taký, ktorý nielen čistí, ale zároveň aj dezinfikuje. Predstavujeme prípravok Tenzi Gran Clor 2006.

Vysoko alkalický prípravok je mimoriadne účinný. Je na báze aktívneho chlóru a hydroxidu sodného. Hydroxid sodný prispieva k odmasťovaniu, chlór zas čistí, dezinfikuje, pôsobí tiež ako bielidlo. Výhodou Tenzi Gran Clor 2006 je to, že dokáže zatočiť aj s nepríjemným zápachom, dokonca aj s takým, ktorý vzniká v dôsledku hnilobných procesov a plesne. Sanitačný prostriedok poslúži na údržbu kuchyne, pracovných povrchov, rôznych zariadení a prístrojov, kúpeľne, umývadiel a toaliet, spŕch, aj podláh. Vyčistite okolie bazénov, nádoby na odpad a odpadkové koše a pod. Nemal by chýbať vo vybavení prípravovní jedál a kuchýň, pokojne ho použite na vyčistenie pracovných plôch, ktoré prichádzajú do styku s potravinami. Ošetrené plochy zostávajú hygienicky čisté. Prípravok má baktericídny, fungicídny a virucídny účinok. Dokonale odstraňuje živočíšne a rastlinné nečistoty (tuky, bielkoviny, krvné škvrny) a eliminuje zafarbenie umývaných povrchov spôsobené organickými látkami. Má certifikát PZH.

Ako použiť Tenzi Gran Clor 2006:
  1. Prípravok dodávame v 1 l, 5 l, 10 l a 20 l balení.
  2. Pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody, podľa odporúčania výrobcu.
  3. Na boj s baktériami budete potrebovať roztok v pomere 40 ml koncentrátu na 10 l vody, doba pôsobenia 5 minút.
  4. Na boj s hubami budete potrebovať roztok v pomere 200 ml koncentrátu na 10 l vody, doba pôsobenia 15 minút.
  5. Na boj s bakteriálnymi spórami budete potrebovať roztok v pomere 40 ml koncentrátu na 10 l vody, doba pôsobenia 15 minút.
  6. Ideálna teplota vzduchu v miestnosti je 20°C.
  7. Naneste na znečistený povrch, mierne vydrhnite a nechajte pôsobiť.
  8. Opláchnite čistou pitnou vodou.
  9. Poriadne vyvetrajte miestnosť, vetranie min. 5 minút.
  10. Nepoužívajte s alkalickými prípravkami a prípravkami, môžu sa tvoriť škodlivé výpary.

Pre ešte lepší účinok kombinujte prípravok s čističom Tenzi Gran Dez 2008.

Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie a dezinfekcia
Množstvo v balení:
1 ks
Objem: 1 l, 5 l, 10 l a 20 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača, handričky alebo špongie
Použitie: tvrdé podlahy vo výrobe, bazény, nádoby a koše na odpadky, sociálne miestnosti, toalety, sprchy, sanitárne vybavenie, výroba a preprava potravín, povrchy v priamom kontakte s potravinami, krájanie a príprava mäsa, a rýb,    
Vlastnosti: čistí, odmasťuje a dezinfikuje, baktericídny, fungicídny a virucídny účinok
 
Bezpečnostné informácie:
Produkt spôsobuje vážne poleptanie očí, pokožky, slizníc. Pri kontakte s kyselinami uvoľňuje nebezpečný plyn. Veľmi jedovatý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Môže byť korozívny pre kovy. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Pri práci používajte ochranné rukavice, okuliare a ochranný odev. Použite ochranu dýchacích ciest. V prípade požitia nevyvolávajte zvracanie, vypláchnite ústa a vypite väčšie množstvo vody. V prípade zasiahnutia očí niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Kontaktujte lekára. Pri kontakte s pokožkou alebo vlasmi vyzlečte kontaminované časti odevu a pokožku ihneď opláchnite vodou.
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
H Avatar autora | 2.11.2023
+ Perfektný produkt
+ Čistí
+ Odporúčam
+ Veľmi silný

5
IT Avatar autora | 24.9.2023
Nechal som si poradiť, potreboval som vyčistiť fľaky na dlažbe ktoré sa postupne začali šíriť po celom dvore. S týmto tie fľaky ktoré sú vraj huby jednoducho sa nám podarilo odstrániť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.