Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Kávovary

Všetky kávovary (poloautomatické, filtračné, automatické) vyžadujú pravidelné čistenie, iba tak budú fungovať správne a dlhé roky. Odstraňovanie vodného kameňa, odstraňovanie zvyškov kávy z prístroja alebo mlieka z penového systému musí byť rýchle a efektívne, a zároveň bezpečné pre jemné povrchy, preto sú nevyhnutné špecializované produkty. Naše čistiace prostriedky do kávovarov zahŕňajú prípravok na vyčistenie napeňovacej trysky, aj špeciálne prostriedky na čistenie ďalších zariadení a spotrebičov používaných v kuchyni, ako sú kávovary, espressá, kanvice, termosky a pod. Eliminujú tvorbu baktérií, odstraňujú zápach, vodný kameň aj hrdzu. Ponúkame aj bieliace prípravky na čajové a kávové súpravy, riad, porcelán, kameninu, keramiku, majoliku a fajansu.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Cena

811
1811

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 3
TENZI Gran KAM AGD – odstraňovač vodného kameňa v domácich spotrebičoch
€8,90 / ks

Nedovoľte vodnému kameňu, aby nad vami zvíťazil. Z kuchynských a iných domácich spotrebičoch ho odstránite pomocou prípravku Tenzi Gran KAM AGD.

Kód: SP-38/0005
TENZI Gran Mfs AGD – čistič napeňovačov v kávovaroch
€10,70 / ks

Tenzi Gran Mfs AGD je účinný prípravok na čistenie napeňovacej trysky na kávovare. Vyčistí, eliminuje tvorbu baktérii, odstráni zápach. Odvápňuje.

+ ďalšie
Kód: SP-37/001
TENZI Gran PRES AGD – čistenie kávovarov a espresso kávovarov
€10,20 / ks

Prášok Tenzi Gran PRES AGD dokonale vyčistí kávovary a espresá, ale aj porcelán, kameninu, keramiku, dokonca aj špeciálne druhy ako majolika a fajansa.

Kód: SP-39/0005