Pec, sporák, kachľa, gril

Čistiace prostriedky na čistenie domácich grilov, veľkokapacitných grilov, rúr na pečenie, sporákov, pecí, kachlí, udiarni aj plechov či roštov z našej ponuky sú známe svojou extrémnou silou. Poradia si s mastnotou, zvyškami jedál a pripáleninami, pritom sú šetrné k čistenému povrchu a nezanechávajú škrabance. Potrebujete vyčistiť indukčné varné dosky? Máme Tenzi čistiace prípravky, ktoré sú bezpečné a citlivé aj ku sklokeramickým doskám. Určite sa vám zíde aj prípravok, ktorým odstránite znečistenie dechtom, ohňom a dymom. Prípravky sú biologicky odbúrateľné, zdravotne nezávadné a spĺňajú podmienky hygienických noriem.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom

Cena

8100
18100

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 4
TENZI Gran®Smog – čistenie dechtových škvŕn, sporákov, rúr, grilov, udiarní
Tip
od €8,95 / ks

Údiarne, kachle, krby, grily a komíny vyčistíte rýchlo a účinne koncentrovaným prípravkom Tenzi Gran Smog. Na kontamináciu dymom a polyméry.

+ ďalšie
SP-03/001
TENZI Gran®Smog EXTRA – vysokovýkonný čistič grilov a rúr
Tip
–12 %
€99,90 / ks

Znečistenie dechtom a ohňom vyčistíte rýchlo a účinne koncentrovaným prípravkom Tenzi Gran Smog EXTRA. Určený najmä do priemyselných podmienok.

SP-28/010
TENZI Indukčné Varné Dosky – čistí mastnotu a pripáleniny
Tip
€8,90 / ks

Prípravok Tenzi Indukčné Varné Dosky šetrne a dokonale vyčistí mastnotu a pripáleniny zo sklokeramických a indukčných varných dosiek. Bez zápachu.

H-10/600
TENZI Top Grill  – každodenné čistenie grilov, rúr a sporákov
Tip
od €8,40 / ks

Prípravok vhodný na každodenné čistenie grilov, sporákov, rúr a digestorov. Top Grill obsahuje neiónové povrchovo aktívne látky. Efektívne odstraňuje sadze, pripálené zvyšky...

+ ďalšie
SP-34/001S