Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Pec, sporák, kachľa, gril

Čistiace prostriedky na čistenie domácich grilov, veľkokapacitných grilov, rúr na pečenie, sporákov, pecí, kachlí, udiarni aj plechov či roštov z našej ponuky sú známe svojou extrémnou silou. Poradia si s mastnotou, zvyškami jedál a pripáleninami, pritom sú šetrné k čistenému povrchu a nezanechávajú škrabance. Potrebujete vyčistiť indukčné varné dosky? Máme Tenzi čistiace prípravky, ktoré sú bezpečné a citlivé aj ku sklokeramickým doskám. Určite sa vám zíde aj prípravok, ktorým odstránite znečistenie dechtom, ohňom a dymom. Prípravky sú biologicky odbúrateľné, zdravotne nezávadné a spĺňajú podmienky hygienických noriem.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

678
1678

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 4
sp03 gran smog
Tip
od €8,50 / ks
(až –20 %)

Údiarne, kachle, krby, grily a komíny vyčistíte rýchlo a účinne koncentrovaným prípravkom Tenzi Gran Smog. Na kontamináciu dymom a polyméry.

+ ďalšie
Kód: SP-03/001
sp34 top grill
Tip
od €6,90 / ks
(až –19 %)

Čistenie grilu vám viac nebude naháňať hrôzu. Použite prípravok Tenzi Top Grill na všetky časti grilu, rúry, sporáka a pece, odstraňuje mastnotu a pripáleniny.

+ ďalšie
Kód: SP-34/001S
Indukčné varné dosky
Tip
€6,50 / ks
(–17 %)

Prípravok Tenzi Indukčné Varné Dosky šetrne a dokonale vyčistí mastnotu a pripáleniny zo sklokeramických a indukčných varných dosiek. Bez zápachu.

Kód: H-10/600
sp 28 gran smog extra 10l tenzi
Tip
€78 / ks
(–19 %)

Údiarne, kachle, krby, grily a komíny vyčistíte rýchlo a účinne koncentrovaným prípravkom Tenzi Gran Smog EXTRA. Na kontamináciu dymom a polyméry.

Kód: SP-28/010