Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

DEKONTAMINÁCIA KAROSÉRIE AUTA

Sortiment Tenzi prodetailing Dekontaminácia karosérie auta zahŕňa širokú škálu špecializovaných prípravkov určených na špecifické povrchy alebo nečistoty, na ktoré nestačí obyčajné ručné umývanie bežnými prípravkami. Dekontaminačné produkty slúžia na odstraňovanie náletovej vzdušnej hrdze, asfaltu, živice a iného odolného znečistenia z lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel. Stavte na špecializované prípravky na kovové nečistoty v laku a brzdný prach na autodiskoch. Ponúkame prípravok na clayovanie auta, deironizér na rozpustenie kovových častíc, aj univerzálny čistič na odmastenie laku a okien pred nanesením ochranných vrstiev.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

649
1649

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 4
TENZI ProDetailing CLAY Spray + CLAY BAR pre ľahkú dekontamináciu povrchu auta
Akcia
€49 / sada
€66 (–26 %)

Clayujte povrch auta, aby ste ho zbavili mikročastíc, ktoré voľným okom nevidieť. Tenzi Prodetailer Clay Spray spoločne s Clay Bar slúži na ľahkú dekontamináciu exteriéru vozidla.

Kód: 1107
TENZI ProDetailing CLAY Spray 0.6 Ls – pre ľahkú dekontamináciu povrchu auta
€10,10 / ks
(–19 %)

Clayujte povrch auta, aby ste ho zbavili mikročastíc, ktoré voľným okom nevidieť. Tenzi Prodetailer Clay Spray slúži na ľahkú dekontamináciu exteriéru vozidla.

Kód: DP-24/700
pro ipa 07
Tip
€6,90 / ks
(–20 %)

Pre dokonalé vyčistenie karosérie tu je Prodetailer IPA Cleaner. Účinne zbaví povrch mastných škvŕn a odtlačkov prstov. Auto je pripravené na ochranné vrstvy.

+ ďalšie
Kód: DP-23/700
prix071
od €9,50 / ks
(–20 %)

Ak vaše auto krváca, znamená to, že sa čistí. Na kovové nečistoty v laku a brzdný prach na autodiskoch použite jedinečný Tenzi prodetailer Prix.

+ ďalšie
Kód: DP-15/001