DEKONTAMINÁCIA KAROSÉRIE AUTA

Sortiment Tenzi Prodetailing Dekontaminácia karosérie auta zahŕňa širokú škálu špecializovaných prípravkov určených na špecifické povrchy alebo nečistoty, na ktoré nestačí obyčajné ručné umývanie bežnými prípravkami. Dekontaminačné produkty slúžia na odstraňovanie náletovej vzdušnej hrdze, asfaltu, živice a iného odolného znečistenia z lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel. Stavte na špecializované prípravky na kovové nečistoty v laku a brzdný prach na autodiskoch. Ponúkame prípravok na clayovanie auta, deironizér na rozpustenie kovových častíc, aj univerzálny čistič na odmastenie laku a okien pred nanesením ochranných vrstiev.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Cena

740
1740

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Zobrazených položiek: 6
TENZI ProDetailing CLAY BAR 100 g – abrazívna hlina pre dekontamináciu povrchu auta
€39 / ks

Pre hĺbkovú dekontamináciu auta slúži Prodetailing Clay Bar. Zbaví auto náletovej hrdze, brzdného prachu a ďalších mikročastíc, ktoré voľným okom nevidieť.

DP-36/100
TENZI ProDetailing CLAY Spray + CLAY BAR pre ľahkú dekontamináciu povrchu auta
Akcia
€49,10 –18 %
€39,90 / sada

Clayujte povrch auta, aby ste ho zbavili mikročastíc, ktoré voľným okom nevidieť. Tenzi Prodetailer Clay Spray spoločne s Clay Bar slúži na ľahkú dekontamináciu exteriéru vozidla.

1107
TENZI ProDetailing CLAY Spray 0.6 Ls – pre ľahkú dekontamináciu povrchu auta
€10,10 / ks

Clayujte povrch auta, aby ste ho zbavili mikročastíc, ktoré voľným okom nevidieť. Tenzi Prodetailer Clay Spray slúži na ľahkú dekontamináciu exteriéru vozidla.

DP-24/700
TENZI ProDetailing IPA Cleaner – odmastenie laku a okien pred nanesením ochranných vrstiev
Tip
€7,90 / ks

Pre dokonalé vyčistenie karosérie tu je Prodetailer IPA Cleaner. Účinne zbaví povrch mastných škvŕn a odtlačkov prstov. Auto je pripravené na ochranné vrstvy.

+ ďalšie
DP-23/700
TENZI ProDetailing Prix – účinný deironizér na rozpúšťanie kovových nečistôt
od €9,90 / ks

Ak vaše auto krváca, znamená to, že sa čistí. Na kovové nečistoty v laku a brzdný prach na autodiskoch použite jedinečný Tenzi prodetailer Prix.

+ ďalšie
DP-15/001
TENZI ProDetailing PUNKT 0.7L – rýchle a účinné odstraňovanie stôp dechtu a lepidla
€32 / ks

Zbavte exteriér auta ťažko odstrániteľných stôp dechtu, živice, lepidla a žuvačiek pomocou TENZI Prodetaileru PUNKT. S príjemnou pomarančovou vôňou.

P034B700