Karoséria - umývanie - osobné autá

Šampón na ručné umývanie karosérie a bezdotykové umývanie, tzv. aktívna pena, prichádza vo forme koncentrátov. Šampóny môžeme aplikovať vo forme suchej peny, vlhkej peny alebo hmly. Aktívne peny z našej ponuky sú bezpečné pre všetky povrchy. Prekvapujú svojou čistiacou silou, ktorá je umocnená neutrálnym PH a vysokými leštiacimi vlastnosťami. Do pozornosti dávame aj aktívnu penu s Carnauba voskom, ktorý dokáže obnoviť vlastnosti ochrany laku. Naše šampóny na umývanie karosérie sú vhodné nielen na umývanie osobných vozidiel, ale aj nákladných automobilov, dodávok, karavánov, autobusov, štvorkoliek a pod.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Cena

410
1410

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Zobrazených položiek: 6
shampo wax komplet
od €6,60 / ks

Autošampón Tenzi Shampo WAX je určený na ručné umývanie karosérie auta s ochrannou voskovou vrstvou. Bezpečný a šetrný s vôňou žuvačky.

+ ďalšie
888/1
neutral magic clear foam komplet
Tip
od €9,30 / ks

Koncentrovaná aktívna pena Tenzi Neutral Magic Foam Clear je bezpečná pre všetky povrchy vášho auta. PH neutrálna pena s čerešňovou vôňou.

+ ďalšie
F-56/001
TENZI Car Foam – aktívna pena na profesionálne umytie auta
Novinka Tip
od €7,30 / ks

NOVINKA! Aktívna pena Tenzi Car Foam je ideálna na profesionálne umytie auta. Dokonale vyčistí všetky povrchy osobných aj nákladných automobilov.

A-186-001
shampo dry komplet
od €7,90 / ks

Pri ručnom umývaní auta je dôležitý výber autošampónu. Tenzi Shampo DRY s lesnou vôňou karosériu umýva, urýchľuje schnutie, a zároveň vracia laku lesk.

+ ďalšie
A-43/001
shampo neutro komplet
od €4,90 / ks

Na ručné umývanie auta použite autošampón Tenzi Shampo Neutro, ktorý vaše auto súčasne aj vyleští. Šetrný k laku aj k životnému prostrediu.

+ ďalšie
A-05/001
neutral magic pink foam komplet
Tip
od €8,90 / ks

Ružová aktívna pena Tenzi Neutral Magic Foam Pink je bezpečná pre všetky povrchy vášho auta. PH neutrálna pena s čerešňovou vôňou.

+ ďalšie
F-57/001