Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

CAR WASH PRO

Prevádzka špičkovej autoumyvárne je často beh na dlhé trate. Chce to znalosť problematiky, odhodlanie, a, samozrejme, nemalé investície. Preto nezvyšujte svoje výdavky kúpou nekvalitných prípravkov, ktoré nemusia fungovať. Vaša bezkontaktná autoumyváreň sa môže stať najvyhľadávanejšou v šírom okolí, ak si vyberiete čistiace prípravky z rady Tenzi Car Wash Pro. Profesionálne výrobky s inovatívnou receptúrou určené na predumytie aj hlavné umývanie. Ponúkame tekuté koncentráty na prednástrek, tekuté prášky na tlakové umývanie aj mikroprášok do bezdotykovej práškovej umyvárne auta. Tenzi prípravky umožňujú presné dávkovanie, aby bola dosiahnutá rovnováha medzi účinnosťou a spotrebou na jeden cyklus. Produkty Car Wash Pro sú mimoriadne efektívne, a najmä cenovo dostupné.

Najpredávanejšie

17 položiek celkom

Cena

82179
182179

Značky

Koncentrát

pH

Zobrazených položiek: 17
TENZI White Foam TF Jasmine – aktívna pena pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu
Novinka
€139 / ks

Šetrná a účinná aktívna pena Tenzi White Foam TF Jasmine odstraňuje cestné a prevádzkové nečistoty. Bezpečná aj k luxusným prvkom. S vôňou jazmínu.

A-216/25
TENZI White Foam TF – aktívna pena pre bezdotykové autoumyvárne
Novinka
€119 / ks

Šetrná a účinná aktívna pena Tenzi White Foam TF odstraňuje cestné a prevádzkové nečistoty. Bezpečná aj k luxusným prvkom na povrchu auta.

A-225/25
TENZI Pink Foam TF Jasmine – aktívna ružová pena pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu
Novinka
€150 / ks

Účinná aktívna ružová pena Tenzi Pink Foam TF Jasmine odstraňuje cestné a prevádzkové nečistoty. Bezpečná aj k luxusným prvkom. S vôňou jazmínu.

A-219/26
TENZI Green  Foam TF Jasmine – aktívna zelená pena pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu
Novinka
€169 / ks

Účinná aktívna zelená pena Tenzi Green Foam TF Jasmine odstraňuje cestné a prevádzkové nečistoty. Bezpečná aj k luxusným prvkom. S vôňou jazmínu.

A-219/25
TENZI Blue Foam TF Jasmine – aktívna modrá pena pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu
Novinka
€160 / ks

Účinná aktívna modrá pena Tenzi Blue Foam TF Jasmine odstraňuje cestné a prevádzkové nečistoty. Bezpečná aj k luxusným prvkom. S vôňou jazmínu.

A-217/25
TENZI Powder PF Jasmine – prášok pre bezdotykové autoumyvárne bez fosfátov
€149 / ks

Bezfosfátový umývací prostriedok Tenzi Powder PF Jasmine je šetrný  k povrchu auta  aj k životnému prostrediu. Mikroprášok do bezdotykových autoumyvárni.

A-220/25
TENZI Powder PF – prášok pre bezdotykové autoumyvárne bez fosfátov
€149 / ks

Bezfosfátový umývací prostriedok Tenzi Powder PF je šetrný nielen k povrchu auta, ale aj k životnému prostrediu. Mikroprášok do bezdotykových autoumyvárni.  

A-211/25
TENZI Powder 21 – prášok pre bezdotykové autoumyvárne
€149 / ks

Tenzi Powder 21 je vysoko účinný prášok do bezdotykových autoumyvárni s jedinečnou receptúrou.

A-210/2
TENZI Powder 21 JASMINE – prášok pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu
€159 / ks

Tenzi Powder 21 JASMINE je vysoko účinný prášok do bezdotykových autoumyvárni s jedinečnou receptúrou. Umývanie sprevádza príjemná jazmínová vôňa.

A-210/25
TENZI Rollex T-Wax Jasmine – vosk na karosériu auta
€82 / ks

Tekutý polymérový vosk Tenzi Rollex T-Wax Jasmine s vôňou jazmínu je vhodný do bezkontaktných aj kefových autoumyvární. Chráni lak a oživuje lesk.

A-213
TENZI Liquid Powder 2 Jasmine – tekutý koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu
€120 / ks

Koncentrát do autoumyvárni Tenzi Liquid Powder 2 Jasmine pre osobné automobily, dodávky aj nákladné vozidlá. Perfektný výsledok za pár minút.

A-224/25
TENZI Liquid Powder 2 – tekutý koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne
€102 / ks

Koncentrát do bezkontaktných autoumyvárni Tenzi Liquid Powder 2 pre osobné automobily, dodávky aj nákladné vozidlá. Perfektný výsledok za pár minút.

A-223/25
Hore
Ďalšie produkty