Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

STAROSTLIVOSŤ O KOLESÁ

Auto detailing spočíva v starostlivosti o auto do posledného detailu. Pri údržbe nezabúdajte na kolesá. Pneumatiky, ráfiky, disky, elektróny, kryty diskov, na čistenie s profesionálnym výsledkom sú potrebné profesionálne čistiace prípravky. Sortiment starostlivosť o kolesá zahŕňa napríklad čistič diskov „krvavé kolesá“, ktorý zbaví vaše disky nečistôt, hrdze a brzdného prachu do 5 minút. Gél v spreji pri kontakte s nečistotami mení farbu na červenú, takto vidíte, ako zanesené disky boli. Ochrana a oživovač farby pneumatík je vhodný aj na ošetrenie a údržbu plastových lemov blatníkov a akýchkoľvek iných plastových dielov a prvkov. Špeciálna quartz receptúra umožňuje prípravku preniknúť do povrchu gumy, vďaka čomu pneumatiky vyzerajú ako nové a odolné voči praskaniu a krehnutiu.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Cena

312
1312

Značky

Zobrazených položiek: 5
bleeding rim cherry
€5,50 / ks
(–20 %)

Účinný čistič diskov na auto TENZI Krvavé kolesá višňa zbaví vaše disky nečistôt, hrdze a brzdného prachu do 5 minút. Čistič elektrónov v spreji, objem 600 ml.

Kód: AD207
detailer opona plastik
€7,80 / ks
(–20 %)

Tenzi Detailer Tire & plastic efektne oživí pneumatiky, lemy blatníkov a ďalšie plastové časti na vozidle. Konzervuje a poskytuje vysoký stupeň ochrany.

Kód: AD025
TENZI Detailer "KRVAVÉ KOLESÁ" 600ml – čistič na disky
€5,20 / ks
(–20 %)

Účinný čistič diskov na auto TENZI Krvavé kolesá zbaví vaše disky nečistôt, hrdze a brzdného prachu do 5 minút. Čistič elektrónov v spreji, objem 600 ml.

Kód: AD024
Detailer Tire & Rubber 600 ml
Tip
€11,60 / ks
(–20 %)

Na ošetrenie, obnovu farby pneumatík a plastových dielov a na ich zakonzervovanie prinášame sadu Tenzi Detailer Tire & Rubber. Jednoduchá aplikácia.

Kód: AD041
TENZI Detailer Clean rim 600 ml – účinne vyčistí auto disky a pneumatiky
€3,90 / ks
(–11 %)

Pre každodennú údržbu auto diskov a pneumatík ponúkame Tenzi detailer Clean Rim. V rozprašovači 600 ml ľahko odstráni nečistoty a brzdný prach.

Kód: AD023