Starostlivosť o disky a pneumatiky

Auto detailing spočíva v starostlivosti o auto do posledného detailu. Pri údržbe nezabúdajte na kolesá. Pneumatiky, ráfiky, disky, elektróny, kryty diskov, na čistenie s profesionálnym výsledkom sú potrebné profesionálne čistiace prípravky. Sortiment starostlivosť o kolesá zahŕňa napríklad čistič diskov „krvavé kolesá“, ktorý zbaví vaše disky nečistôt, hrdze a brzdného prachu do 5 minút. Gél v spreji pri kontakte s nečistotami mení farbu na červenú, takto vidíte, ako zanesené disky boli. Ochrana a oživovač farby pneumatík je vhodný aj na ošetrenie a údržbu plastových lemov blatníkov a akýchkoľvek iných plastových dielov a prvkov. Špeciálna quartz receptúra umožňuje prípravku preniknúť do povrchu gumy, vďaka čomu pneumatiky vyzerajú ako nové a odolné voči praskaniu a krehnutiu.

Najpredávanejšie

5 položiek celkom

Cena

314
1314

Značky

Zobrazených položiek: 5
TENZI čistič na disky "KRVAVÉ KOLESÁ" 600ml Višňa
€7,40 / ks

Účinný čistič diskov na auto TENZI Krvavé kolesá višňa zbaví vaše disky nečistôt, hrdze a brzdného prachu do 5 minút. Čistič elektrónov v spreji, objem 600 ml.

AD207
TENZI Detailer "KRVAVÉ KOLESÁ" 600ml – čistič na disky
€6,90 / ks

Účinný čistič diskov na auto TENZI Krvavé kolesá zbaví vaše disky nečistôt, hrdze a brzdného prachu do 5 minút. Čistič elektrónov v spreji, objem 600 ml.

AD024
TENZI Detailer Clean rim 600 ml – účinne vyčistí auto disky a pneumatiky
€3,90 / ks

Pre každodennú údržbu auto diskov a pneumatík ponúkame Tenzi detailer Clean Rim. V rozprašovači 600 ml ľahko odstráni nečistoty a brzdný prach.

AD023
TENZI Detailer Tire & plastic 600 ml – oživenie a údržba pneumatík a plastových častí
€9,90 / ks

Tenzi Detailer Tire & plastic efektne oživí pneumatiky, lemy blatníkov a ďalšie plastové časti na vozidle. Konzervuje a poskytuje vysoký stupeň ochrany.

AD025
TENZI Detailer Tire & Rubber 300 ml – profesionálna sada na ošetrenie pneumatík a plastov
Akcia Tip
€16 –13 %
€13,90 / ks

Na ošetrenie, obnovu farby pneumatík a plastových dielov a na ich zakonzervovanie prinášame sadu Tenzi Detailer Tire & Rubber. Jednoduchá aplikácia.

AD041