Prostriedky do umývačky riadu

Umývačka riadu je skvelý pomocník, ktorý šetrí nielen energiu a vodu, ale aj náš čas. Umývačka riadu však nebude fungovať bez kvalitného a účinného umývacieho prostriedku. V našej ponuke Prostriedky do umývačky riadu nájdete prípravky na umývanie, leštenie, bielenie, s odmasťovacími aj antikoróznymi vlastnosťami. Riad ostáva čistý, bez škvŕn a šmúh. V potravinárskom priemysle, kde sa riady umývajú hromadne v systéme CIP, nájde svoju uplatnenie veľkoobjemové balenie saponátu s bieliacim účinkom. Nezabúdajte, že drahá a výkonná umývačka riadu predstavuje pre dokonale čistý a lesklý riad iba polovicu úspechu. Ostatné závisí od kvality umývacieho prostriedku.

Najpredávanejšie

5 položiek celkom

Cena

2877
12877

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 5
TENZI Gran Shine – prípravok na umývanie a leštenie riadu s citrónovou vôňou
€76,90 / ks

Kto má rád prípravky s citrónovou vôňou, poteší sa aj prípravku do umývačky riadu Tenzi Gran Shine. Dokonale čistí, oplachuje a leští kuchynský riad.

SP-14/010
TENZI Gran Simo – prípravok do umývačky riadu s vôňou zeleného jablka
od €28,90 / ks

Prípravok do umývačky riadu Tenzi Gran Simo dokonale umýva, oplachuje a leští kuchynský riad. So sviežou vôňou zeleného jablka.

+ ďalšie
SP-15/005
Tenzi Gran Di-Cl CIP – prípravok s chlórom na umývanie riadu, systém CIP
€45,20 / ks

Koncentrovaný prípravok Tenzi Gran Di-Cl CIP je určený na hromadné umývanie riadu v systéme CIP. Aktívny chlór mu prepožičiava bieliace vlastnosti.

SP-30/010
Tenzi Gran Di-Cl – koncentrát s bieliacim účinkom vhodný do umývačky riadu
od €69,90 / ks

Prípravok do umývačky riadu Tenzi Gran Di-Cl účinne umýva riad a zbavuje ho zvyškov jedál a mastnoty. Chlór ponúka bieliace vlastnosti.

+ ďalšie
SP-09/010
Tenzi Gran Diw  – prípravok do umývačky riadu s antikoróznymi vlastnosťami
od €43 / ks

Prípravok do umývačky riadu Tenzi Gran Diw šetrne umyje aj sklený a hliníkov riad. Prípravok bez zápachu so silnými antikoróznymi vlastnosťami. 

+ ďalšie
SP-07/005