Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Chémia pre bezkontaktné autoumývarne

Chémia pre bezkontaktné autoumyvárne je špeciálna kategória, ktorá ukrýva jedinečné všestranné produkty. Primárne sú určené do bezkontaktných autoumyvárni, nič vám však nebráni v tom, aby ste ich použili na ručné čistenie a ošetrenie vozidiel. Ponúkame čistič pneumatík, diskov a elektrónov; aktívnu penu na umývanie osobných aj nákladných vozidiel; polymérový tekutý vosk, ktorý chráni lak a oživuje lesk. Rada Car line obsahuje aj high-tech autokozmetiku, ktorá starostlivo vyživuje karosériu a chráni niektoré prvky pred opotrebovaním. Pre jej špeciálne vlastnosti sa s nadšením používa nielen v autoumyvárňach, ale aj v autoservisoch a dielňach.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 13 položiek celkom

Cena

3140
13140

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 13
TENZI Rollex T-Wax Jasmine – vosk na karosériu auta
€66 / ks

Tekutý polymérový vosk Tenzi Rollex T-Wax Jasmine s vôňou jazmínu je vhodný do bezkontaktných aj kefových autoumyvární. Chráni lak a oživuje lesk.

Kód: A-213
TENZI Liquid Powder 2 Jasmine – tekutý koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu
€96 / ks

Koncentrát do autoumyvárni Tenzi Liquid Powder 2 Jasmine pre osobné automobily, dodávky aj nákladné vozidlá. Perfektný výsledok za pár minút.

Kód: A-224/25
TENZI Liquid Powder 2 – tekutý koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne
€82 / ks

Koncentrát do bezkontaktných autoumyvárni Tenzi Liquid Powder 2 pre osobné automobily, dodávky aj nákladné vozidlá. Perfektný výsledok za pár minút.

Kód: A-223/25
TENZI Liquid Powder 1 Jasmine – koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne s intenzívnym účinkom, vôňa jazmínu
€120 / ks

Tenzi Liquid Powder 1 Jasmine je najlepšia voľba do bezdotykových autoumyvárni. Koncentrát odstraňuje cestné aj organické nečistoty, max. šetrný k povrchu.

Kód: A-222/25
TENZI Liquid Powder 1 – tekutý koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne s intenzívnym účinkom
€103 / ks

Tenzi Liquid Powder 1 je najlepšia voľba do bezdotykových autoumyvárni. Tekutý koncentrát odstraňuje cestné aj organické nečistoty, max. šetrný k povrchu.

Kód: A-221/25
TENZI MEGA - PRE SOAK – účinný prípravok na predumytie auta
€120 / ks

Pripravte auto na hĺbkové umývanie a ošetrenie povrchov tzv. predumytím auta v autoumyvárni s vysoko koncentrovaným prípravkom Tenzi Mega – Pre Soak.

Kód: A-214/25
TENZI MEGA - PRE SOAK PLUS – prípravok na predumytie auta s intenzívnym účinkom
€120 / ks

Predumytie je prvý krok v procese umývania auta v autoumyvárni. Perfektný účinok dosiahnete použitím prednástreku Tenzi Mega – Pre Soak Plus.

Kód: A-215/25
TENZI Clean Up Car Wash – údržba bezdotykovej autoumyvárne
€54 / ks

Údržba bezdotykovej autoumyvárne? Použite prípravok Tenzi Clean Up Car Wash, lesknúť sa budú všetky reklamné pútače, stojany a oceľové konštrukcie.

Kód: A-45
TENZI Rollex G-Wax Jasmine – super tekutý vosk na karosériu auta
€140 / ks

Tekutý polymérový vosk Tenzi Rollex G-Wax Jasmine s vôňou jazmínu je vhodný do bezkontaktných aj kefových autoumyvární. Chráni lak a oživuje lesk.

Kód: A-212
TENZI Car Max Bis – umývanie osobných a nákladných vozidiel aktívnou penou
€3,70 / ks

Na umývanie osobných a terénnych vozidiel, nákladných automobilov aj autobusov použite vysoko účinnú aktívnu penu Tenzi Car Max Bis.

+ ďalšie
Kód: A-199/001
TENZI En-Jee – čistí pneumatiky, disky, elektróny, kryty diskov
od €7,90 / ks

Pre ručné  čistenie pneumatík a diskov použite super účinný univerzálny čistiaci prostriedok Tenzi En-Jee. Vhodný aj do autoumyvární.

+ ďalšie
Kód: A-27/001
TENZI Super Green Power – aktívna pena na umývanie nákladných vozidiel, autobusov a pod.
€90 / ks

Na umývanie nákladných a úžitkových vozidiel vysokotlakovým čističom použite aktívnu penu Tenzi Super Green Power. Vhodný aj do autoumyvárni.

Kód: F-46/020
Hore
Ďalšie produkty