Chémia pre bezkontaktné autoumývarne

Chémia pre bezkontaktné autoumyvárne je špeciálna kategória, ktorá ukrýva jedinečné všestranné produkty. Primárne sú určené do bezkontaktných autoumyvárni, nič vám však nebráni v tom, aby ste ich použili na ručné čistenie a ošetrenie vozidiel. Ponúkame čistič pneumatík, diskov a elektrónov; aktívnu penu na umývanie osobných aj nákladných vozidiel; polymérový tekutý vosk, ktorý chráni lak a oživuje lesk. Rada Car line obsahuje aj high-tech autokozmetiku, ktorá starostlivo vyživuje karosériu a chráni niektoré prvky pred opotrebovaním. Pre jej špeciálne vlastnosti sa s nadšením používa nielen v autoumyvárňach, ale aj v autoservisoch a dielňach.

Najpredávanejšie

13 položiek celkom

Cena

6149
16149

Značky

Konzistencia?

Objem

Penivosť

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 13
TENZI Car Max – aktívna pena na umývanie osobných aj nákladných vozidiel
Tip
od €6,90 / ks

Na umývanie osobných a terénnych vozidiel, nákladných automobilov aj autobusov použite vysoko účinnú aktívnu penu Tenzi Car Max.

+ ďalšie
A-16/001
TENZI Car Max Bis – umývanie osobných a nákladných vozidiel aktívnou penou
€6,90 / ks

Na umývanie osobných a terénnych vozidiel, nákladných automobilov aj autobusov použite vysoko účinnú aktívnu penu Tenzi Car Max Bis.

+ ďalšie
A-199/001
TENZI Clean Up Car Wash – údržba bezdotykovej autoumyvárne
€59,90 / ks

Údržba bezdotykovej autoumyvárne? Použite prípravok Tenzi Clean Up Car Wash, lesknúť sa budú všetky reklamné pútače, stojany a oceľové konštrukcie.

A-45
TENZI En-Jee – čistí pneumatiky, disky, elektróny, kryty diskov
Akcia
od €10,40–4 %
od €9,90 / ks

Koncentrovaný, alkalický čistiaci prostriedok na odstraňovanie cestných nečistôt. Dokonale rozpúšťa prevádzkové nečistoty a prach z brzdových doštičiek. Dokonale čistí...

+ ďalšie
A-27/001
TENZI Liquid Powder 1 – tekutý koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne s intenzívnym účinkom
€119,90 / ks

Tenzi Liquid Powder 1 je najlepšia voľba do bezdotykových autoumyvárni. Tekutý koncentrát odstraňuje cestné aj organické nečistoty, max. šetrný k povrchu.

A-221/25
TENZI Liquid Powder 1 Jasmine – koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne s intenzívnym účinkom, vôňa jazmínu
€149 / ks

Tenzi Liquid Powder 1 Jasmine je najlepšia voľba do bezdotykových autoumyvárni. Koncentrát odstraňuje cestné aj organické nečistoty, max. šetrný k povrchu.

A-222/25
TENZI Liquid Powder 2 – tekutý koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne
€99,90 / ks

Koncentrát do bezkontaktných autoumyvárni Tenzi Liquid Powder 2 pre osobné automobily, dodávky aj nákladné vozidlá. Perfektný výsledok za pár minút.

A-223/25
TENZI Liquid Powder 2 Jasmine – tekutý koncentrát pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu
€119 / ks

Koncentrát do autoumyvárni Tenzi Liquid Powder 2 Jasmine pre osobné automobily, dodávky aj nákladné vozidlá. Perfektný výsledok za pár minút.

A-224/25
TENZI MEGA - PRE SOAK – účinný prípravok na predumytie auta
€99,90 / ks

Pripravte auto na hĺbkové umývanie a ošetrenie povrchov tzv. predumytím auta v autoumyvárni s vysoko koncentrovaným prípravkom Tenzi Mega – Pre Soak.

A-214/25
TENZI MEGA - PRE SOAK PLUS – prípravok na predumytie auta s intenzívnym účinkom
€141 / ks

Predumytie je prvý krok v procese umývania auta v autoumyvárni. Perfektný účinok dosiahnete použitím prednástreku Tenzi Mega – Pre Soak Plus.

A-215/25
TENZI Rollex G-Wax Jasmine – super tekutý hydrovosk na karosériu auta
od €32,70 / ks

Tekutý polymérový vosk Tenzi Rollex G-Wax Jasmine s vôňou jazmínu je vhodný do bezkontaktných aj kefových autoumyvární. Chráni lak a oživuje lesk.

+ ďalšie
A-213/003
TENZI Rollex T-Wax Jasmine – Hydrovosk na karosériu auta
od €19,90 / ks

Tekutý polymérový vosk Tenzi Rollex T-Wax Jasmine s vôňou jazmínu je vhodný do bezkontaktných aj kefových autoumyvární. Chráni lak a oživuje lesk.

+ ďalšie
A-213/002
Hore
Ďalšie produkty