Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

TENZI ProDetailing

Tenzi Prodetailing – autokozmetika, ktorá posúva služby profesionálov na vyššiu úroveň. Autopredajne, autosalóny, showroomy, autoservisy, dielne, autoumyvárne, detailingové a prodetailingové štúdia. S našimi prodetailingovými produktmi sa profesionáli hravo stanú aj z vás. Uľahčite si detailnú starostlivosť profesionálnymi high-tech výrobkami, ktoré máme sami vyskúšané a o kvalitách ktorých hovoria spokojní užívatelia. Ponúkame širokú škálu Tenzi produktov od dlhotrvajúcich keramických náterov až po hĺbkové čističe interiérov a exteriérov. Dekontaminácia karosérie, keramická ochrana, Carnauba produkty, impregnácia povrchov – pozrite si celú radu našich produktov a príslušenstva pre profesionálne čisté detaily auta. 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 5 - 56 položiek celkom

Cena

189
1189

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 56
TENZI ProDetailing PR DEEP BLACK TIRES 0.7 L – sýta čierna pre pneumatiky, plastové a gumené diely
€27,60 / ks

Prodetailing PR Deep Black Tires vráti farbu pneumatikách, gumeným a plastovým dielom. Vyblednutej čiernej vráti sýtosť a dodá jej  mokrý vzhľad.

Kód: DP-17/700
TENZI ProDetailing APC IN koncentrát 0.7L – univerzálny čistič silne znečistených povrchov v interiéry auta
€9,70 / ks

Na rýchle a účinné čistenie silne znečistených povrchov v interiéri auta použite Prodetailing APC IN koncentrát. Jednoduché používanie. Príjemná vôňa.

+ ďalšie
Kód: DP-02/700
TENZI ProDetailing Car Shine 0,7L – rýchly finish po umývaní, odstraňuje škvrny od vody
Tip
€6,70 / ks

Účinný a extrémne rýchly prostriedok na leštenie exteriéru auta. Prodetailing Car Shine odstráni ľahký prach a vodné škvrny. Bezpečný k akémukoľvek náteru.

Kód: DP-03/700
TENZI ProDetailing COCKPIT Care 0.7L – antistatický prípravok pre starostlivosť o kokpity
€7,10 / ks

Zatočte s prachom v interiéri auta. Na palubovú dosku a ďalšie plastové povrchy nastriekajte Prodetailer Cockpit Care. V aute po ňom ostane príjemná vôňa.

Kód: DP-22/700
TENZI ProDetailer RLS 0.7 L – hydrofóbna ochrana keramických lakov a skiel
€17,20 / ks

Tenzi ProDetailer RLS 0.7 L aplikujte na lak a sklené plochy na aute. Lak sa rozžiari už po prvom použití, zároveň získa vysokú odolnosť a super hydrofóbnosť.

Kód: DP-05/700
TENZI ProDetailing Carnauba 66 0,7 l – jedinečný karnaubský vosk pre ochranu karosérie
€22,10 / ks

Tenzi Prodetailer Carnauba 66 s 66% obsahom prírodného karnaubského vosku pre dokonalý vzhľad vášho auta. Vytiahne tóny farby a znásobí lesk.

Kód: DP-11/700
TENZI Utierka z mikrovlákna modrá 38x38 – mäkká a všestranná handrička z mikrovlákna
€2,40 / ks

Mäkká modrá utierka z mikrovlákna pre šetrné vyčistenie akéhokoľvek povrchu. Na leštenie voskom, na kremenné nátery, na čistenie skla, plastov, farieb a pod.

Kód: Z-65
TENZI Utierka z mikrovlákna žltá 38x38 – mäkká a všestranná handrička z mikrovlákna
€2,90 / ks

Mäkká žltá utierka z mikrovlákna pre šetrné vyčistenie akéhokoľvek povrchu. Na leštenie voskom, na kremenné nátery, na čistenie skla, plastov, farieb a pod.

Kód: Z-66
TENZI kefa na čistenie kože a čalúnenia 2
€9,15 / ks

Tenzi kefa na čistenie kože a čalúnenia je vyrobená z dreva a pravých konských vlasov. Šetrná k akémukoľvek povrchu, ideálna na čistenie interiéru auta.

Kód: D-09-00/18
TENZI ProDetailing Prix – účinný deironizér na rozpúšťanie kovových nečistôt
od €10,40 / ks

Ak vaše auto krváca, znamená to, že sa čistí. Na kovové nečistoty v laku a brzdný prach na autodiskoch použite jedinečný Tenzi prodetailer Prix.

+ ďalšie
Kód: DP-15/001
TENZI Detailingový štetec 21mm – detailovací štetec pre interiérové detailovacie práce
Tip
€7 / ks

Detailingový štetec 21mm na vyčistenie ťažko dostupných miest v interiéri a exteriéri auta. Štetiny sú jemné a pružné, údržba auta je oveľa jednoduchšia.

Kód: TP0002
Vileda Tip Top Špongia 3+2ks – hubka na riad s mäkkou a drsnou stranou
Akcia
€1,20 / ks

Špongie na riad Vileda Tip Top s mäkkou a drsnou stranou si poradia aj s pripáleninami. Pevné a vysoko odolné. Praktické balenie 3+2.

Kód: 106068
Hore
Ďalšie produkty