Podlahy - čistenie silných nečistôt

Priemyselné čistiace prostriedky na podlahu a univerzálne koncentráty, ktoré efektívne odstránia špinu a znečistenie. Poradia si aj so starými nečistotami a mastnotou. S našimi Tenzi prípravkami spoľahlivo vyčistíte tvrdé, aj elastické a epoxidové podlahy. Máme pre vás aj koncentrát na čistenie prírodného a umelého kameňa a kamennej dlažby. Z podlahy bezpečne odstránite aj šmuhy po gume, pneumatikách, živici a lepidla. Na údržbu veľkých plôch vo výrobnom, priemyselnom či gastronomickom odvetví odporúčame vysoko účinný prípravok v ekonomickom 10 l balení.

Najpredávanejšie

9 položiek celkom

Cena

596
1596

Značky

Konzistencia?

Objem

Penivosť

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 9
super green specjal nf komplet
od €7,90 / ks

Zbavte podlahu nepekných a nepríjemne zapáchajúcich škvŕn od paliva, olejov, mazív, kvapalín. Pomôže vám s tým čistič Tenzi Super Green Special NF.

+ ďalšie
I-05/001
gres kam komplet
od €11,70 / ks

Na zachovanie krásneho vzhľadu kamenných a kameninových dlažieb, obkladov a dosiek používajte čistič Tenzi GresKam. Vhodný na prírodný aj umelý kameň.

+ ďalšie
I-06/001
top perfekt komplet
Tip
od €9,60 / ks

Čistiaci prostriedok Tenzi Top Perfekt je certifikovaný zdravotne nezávadný prípravok a preto je vhodný na použite v gastronómii a potravinárstve.

+ ďalšie
I-11/001
ronal komplet
od €9,30 / ks

Čistiaci prostriedok Tenzi Ronal odstráni odolné nečistoty a špinou z kamenných podláh v ťažkom priemysle, autoservise, garáži, skladoch, schodiskách a pod.  

+ ďalšie
I-02/001
TENZI Odstraňovač hrdze – účinný prostriedok na odstraňovanie hrdze z rôznych povrchov
Novinka Tip
€55,90 / ks

Bezpečný čistiaci prípravok, ktorý vráti ošetrovanému povrchu pôvodný vzhľad. Prípravok je vhodný na použitie v exteriéri aj v interiéri.

P-539/005
rubber off komplet
Tip
od €14,90 / ks

Účinný čistiaci prostriedok Tenzi Rubber Off zatočí so šmuhy po gume, pneumatikách, živici a lepidla. Na takmer všetky druhy úžitkových aj priemyselných podláh.  

+ ďalšie
P-17/001
TENZI TopEfekt Contra – univerzálny prostriedok na čistenie priemyselných podláh 10L
€95,90 / ks

Na čistenie veľkých plôch použite vysoko účinný alkalický prostriedok Tenzi TopEfekt Conta. 10 l balenie na čistenie pomocou podlahového čistiaceho stroja.

I-04/010
brudex komplet 0
Tip
–23 %
od €5,90 / ks

Zatočte so škvrnami a mastnotou čistiacim prípravkom Tenzi Brudex, ktorý skutočne funguje. Možné použiť na akýkoľvek povrch, aj na textil.

+ ďalšie
U-06/001
TENZI TopEfekt STR – účinný čistič elastických a epoxidových podláh
od €6,90 / ks

Jednoduchá a účinná údržba podláh z linolea, PVC, vinylu a živice. Tenzi čistiaci prípravok TopEfekt STR je vhodný na ručné aj strojové čistenie.

+ ďalšie
I-01/001