Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Podlahy - čistenie silných nečistôt

Priemyselné čistiace prostriedky na podlahu a univerzálne koncentráty, ktoré efektívne odstránia špinu a znečistenie. Poradia si aj so starými nečistotami a mastnotou. S našimi Tenzi prípravkami spoľahlivo vyčistíte tvrdé, aj elastické a epoxidové podlahy. Máme pre vás aj koncentrát na čistenie prírodného a umelého kameňa a kamennej dlažby. Z podlahy bezpečne odstránite aj šmuhy po gume, pneumatikách, živici a lepidla. Na údržbu veľkých plôch vo výrobnom, priemyselnom či gastronomickom odvetví odporúčame vysoko účinný prípravok v ekonomickom 10 l balení.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Cena

581
1581

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 8
TENZI GresKam – univerzálny koncentrát na čistenie prírodného a umelého kameňa
od €8,90 / ks

Na zachovanie krásneho vzhľadu kamenných a kameninových dlažieb, obkladov a dosiek používajte čistič Tenzi GresKam. Vhodný na prírodný aj umelý kameň.

+ ďalšie
Kód: I-06/001
TENZI Rubber Off – koncentrát na odstraňovanie stôp pneumatík, gumy, lepidiel
Tip
od €13,30 / ks

Účinný čistiaci prostriedok Tenzi Rubber Off zatočí so šmuhy po gume, pneumatikách, živici a lepidla. Na takmer všetky druhy úžitkových aj priemyselných podláh.  

+ ďalšie
Kód: P-17/001
TENZI Top Perfekt – na pravidelnú a hĺbkovú údržbu povrchov v potravinárstve
Tip
od €7,90 / ks

Čistiaci prostriedok Tenzi Top Perfekt je certifikovaný zdravotne nezávadný prípravok a preto je vhodný na použite v gastronómii a potravinárstve.

+ ďalšie
Kód: I-11/001
TENZI BRUDEX – univerzálny koncentrát na mastné nečistoty
Tip
od €5,10 / ks

Zatočte so škvrnami a mastnotou čistiacim prípravkom Tenzi Brudex, ktorý skutočne funguje. Možné použiť na akýkoľvek povrch, aj na textil.

+ ďalšie
Kód: U-06/001
TENZI TopEfekt STR – účinný čistič elastických a epoxidových podláh
od €6,10 / ks

Jednoduchá a účinná údržba podláh z linolea, PVC, vinylu a živice. Tenzi čistiaci prípravok TopEfekt STR je vhodný na ručné aj strojové čistenie.

+ ďalšie
Kód: I-01/001
TENZI TopEfekt Contra – univerzálny prostriedok na čistenie priemyselných podláh 10L
€80,90 / ks

Na čistenie veľkých plôch použite vysoko účinný alkalický prostriedok Tenzi TopEfekt Conta. 10 l balenie na čistenie pomocou podlahového čistiaceho stroja.

Kód: I-04/010
TENZI Super Green Special NF – čistič priemyselných, dielenských a skladových podláh
od €6,30 / ks

Zbavte podlahu nepekných a nepríjemne zapáchajúcich škvŕn od paliva, olejov, mazív, kvapalín. Pomôže vám s tým čistič Tenzi Super Green Special NF.

+ ďalšie
Kód: I-05/001
TENZI Ronal – univerzálny koncentrát na čistenie kamenných podláh
od €7,60 / ks

Čistiaci prostriedok Tenzi Ronal odstráni odolné nečistoty a špinou z kamenných podláh v ťažkom priemysle, autoservise, garáži, skladoch, schodiskách a pod.  

+ ďalšie
Kód: I-02/001