TENZI Gran KAM AGD – odstraňovač vodného kameňa v domácich spotrebičoch

Kód: SP-38/0005
€11,60 / ks €9,67 bez DPH €23,20 / 1 kg
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Nedovoľte vodnému kameňu, aby nad vami zvíťazil. Z kuchynských a iných domácich spotrebičoch ho odstránite pomocou prípravku Tenzi Gran KAM AGD.

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď sa povie voda, ihneď nám napadne priezračná tekutina, ktorá nám dokáže zahnať smäd. Okrem toho sa voda využíva na umývanie, kúpanie, čistenie a pod. V neposlednom rade nesmieme zabúdať na vodu ako na hlavnú zložku rôznych nápojov a jedál. A ako to už s vodou býva, úzko s ňou súvisí vodný kameň. A to nemusíte mať tvrdú vodu, minerálne usadeniny po nejakom čase narobia neplechu aj v prípade mäkkej vody. Vodný kameň znehodnotí chuť a vzhľad pripravovaného nápoja či pokrmu, vyžiada si viac spotrebovanej energie na prevádzku zariadenia, výrazne skracuje jeho životnosť. Zvyknite si preto na pravidelnú údržbu prístrojov a zariadení s prípravkom Tenzi Gran KAM AGD.

V polkilovom balení nájdete čistiaci prášok, ktorý stačí zmiešať s vodou. Účinne vás zbaví vodného kameňa vo varnej kanvici, kávovare, čajníku, tlakovom hrnci, umývačke riadu, bojlery, práčke a vo všetkých ďalších zariadeniach, v ktorých sa zvykne kameň usádzať. Obsahuje kyselinu amidosulfónovú, ktorá je známa svojimi odvápňovacími a antikoróznymi vlastnosťami. Preto je prípravok na používanie v domácnosti oveľa vhodnejší ako iné agresívnejšie typy. Nespoliehajte sa viac na tradičné domáce odvápňovače, použite Tenzi Gran KAM AGD, ktorý spotrebiče vyčistí rýchlo a efektívne bez toho, aby ich znehodnotil.

Ako použiť Tenzi Gran KAM AGD:
  1. Prípravok dodávame v 0,5 kg balení.
  2. Používajte aspoň raz týždenne alebo podľa potreby.
Čistenie kuchynských spotrebičov:
  1. Pripravte si pracovný cca 2-5% roztok (20-50 g na 1 l teplej vody s teplotou cca 50°C).
  2. Nalejte do nádoby/zariadenia, ktoré chcete vyčistiť.
  3. Nechajte pôsobiť 20 - 30 minút a potom obsah vylejte.
  4. Dôkladne opláchnite tečúcou pitnou vodou.
Čistenie práčky:
  1. Do bubna nasypte 25 g prípravku (asi 1 polievková lyžica) na každých 1,5 - 1,7 l vody (v závislosti od kapacity práčky).
  2. Spustite najkratší prací cyklus (10-20 minút) na max. 60 °C.
  3. Nepoužívajte počas prania. 

Kávovary, varné kanvice, čajníky a ďalšie domáce spotrebiče potrebujú pravidelnú údržbu tak, ako všetko ostatné. Uľahčite si ich čistenie niektorým z našich produktov z rady Tenzi.

Technické parametre:
Druh prípravku: odstraňovač vodného kameňa
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,5 kg
Konzistencia: prášok
Spôsob aplikácie: pracovný roztok
Použitie: domáce a kuchynské spotrebiče
Vlastnosti: odstraňuje vodný kameň, šetrný k zariadeniu, vhodný na pravidelné používanie
 
Názov produktu (PL): GRAN KAM AGD

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie kávovarov
? Stupnica pH: -
? UFI kód: 1YM5-F0JP-V00X-XM5M

Test produktu TENZI Gran KAM AGD

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.