TENZI Gran PRES AGD – čistenie kávovarov a espresso kávovarov

Kód: SP-39/0005
€10,20 / ks €8,50 bez DPH €20,40 / 1 kg
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Prášok Tenzi Gran PRES AGD dokonale vyčistí kávovary a espresá, ale aj porcelán, kameninu, keramiku, dokonca aj špeciálne druhy ako majolika a fajansa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tiež patríte k tým, ktorých ráno naštartuje iba šálka dobrej kávy? Prípadne máte obľúbenú zmes bylinkového čaju, namiešanú špeciálne na povzbudenie tela a mysle alebo na zmiernenie rôznych bolestí a ochorení? Ak denno-denne, dokonca aj niekoľkokrát denne, používate kávovar či varnú kanvicu, odolné usadeniny, ktoré nevyčistíte bežným saponátom, vám nie sú neznáme. Na perfektné vyčistenie drobných spotrebičov, kávových a čajových súprav a iného riadu použite čistiaci prípravok Tenzi Gran PRES AGD.

Prípravok je vo forme prášku. Dokonalým ho robí inovatívna receptúra, v ktorej je hlavnou zložkou aktívny kyslík. Preto funguje nielen ako čistič, ale aj ako bielidlo. Práve táto jeho vlastnosť sa vám osvedčí pri čistení čajových a kávových súprav, mís, tanierov, etažérov a pod. Je citlivý k porcelánu, kamenine, keramike, a to aj k takým citlivým druhom keramiky, ako je napríklad majolika a fajansa.
Odstráni aj odolné nečistoty, aj usadeniny zalezené hlboko do pórov. Robí vám starosti nepekné zafarbenie od kávy, čaju či iných tekutín? Aj s týmto si hravo poradí Tenzi Gran PRES AGD. Automatické alebo pákové kávovary, espressá, varné kanvice, termosky a iné vyčistí bez toho, aby znehodnotil povrch, výhrevné teleso, či dokonca chuť pripraveného nápoja. 

Ako použiť Tenzi Gran PRES AGD:
  1. Prípravok dodávame v 0,5 kg balení.
  2. Používajte aspoň raz týždenne alebo podľa potreby.
  3. Pripravte si pracovný cca 1-2% roztok (od 10 do 20 g na 1 l vody).
  4. Odmontovateľné prvky kávovaru ponorte do pripraveného roztoku a nechajte asi 15 minút pôsobiť.
  5. Dôkladne opláchnite pod tečúcou pitnou vodou.
  6. V prípade poloautomatických kávovarov nasypte 1-2 čajové lyžičky prášku (cca 10-20 g) do tzv.  slepého sitka a spustite kávovar na cca 5-10 sek.
  7. Dôkladne opláchnite pod tečúcou pitnou vodou.
  8. Čistiaci proces vykonávajte každý deň po ukončení prevádzky zariadenia.

Kávovary, varné kanvice, čajníky a ďalšie domáce spotrebiče potrebujú pravidelnú údržbu tak, ako všetko ostatné. Uľahčite si ich čistenie niektorým z našich produktov z rady Tenzi.

Technické parametre:
Druh prípravku: čistí odolné usadeniny
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 0,5 kg
Konzistencia: prášok
Spôsob aplikácie: pracovný roztok
Použitie: kávovary, espressá, kanvice, termosky, čajové a kávové súpravy, riad, porcelán, kamenina, keramika, majolika, fajansa
Vlastnosti: odstraňuje odolné usadeniny, zafarbenie, s aktívnym účinkom, bieliace vlastnosti
 
Názov produktu (PL): GRAN PRES AGD

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie kávovarov
? Stupnica pH: -

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.