PRO Hydrovosk

Najbežnejšia a najobľúbenejšia ochrana laku vozidla je voskovanie. Vosk lak zakonzervuje, vytvorí na ňom ochrannú vrstvu, vyplní drobné škrabance a trhliny, vráti mu sýtosť a lesk. Nie každý však má podmienky na to, aby si vosk na auto naniesol sám. Zato autoumyváreň to dokáže rýchlo, ľahko a šetrne k autolaku. Dôležitý je aj výber vosku. Preto všetkým majiteľom bezkontaktných aj kefových autoumyvárni odporúčame Tenzi hydrovosk, ktorý je profesionálom vo svojej triede. Je vhodný pre pravidelnú starostlivosť o autá a tiež ako základná vrstva pre ďalšie ochranné detailingové vrstvy. Dodá laku hydrofóbnu ochrannú vrstvu, chráni ho pred vplyvmi počasia a UV žiarením. Profesionálny tekutý vosk Tenzi sa odporúča pre všetky typy autoumyvárni s automatickým dávkovacím systémom.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

1933
11933

Značky

Konzistencia?

Objem

Penivosť

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 2
TENZI Rollex G-Wax Jasmine – super tekutý hydrovosk na karosériu auta
od €32,70 / ks

Tekutý polymérový vosk Tenzi Rollex G-Wax Jasmine s vôňou jazmínu je vhodný do bezkontaktných aj kefových autoumyvární. Chráni lak a oživuje lesk.

+ ďalšie
A-213/003
TENZI Rollex T-Wax Jasmine – Hydrovosk na karosériu auta
od €19,90 / ks

Tekutý polymérový vosk Tenzi Rollex T-Wax Jasmine s vôňou jazmínu je vhodný do bezkontaktných aj kefových autoumyvární. Chráni lak a oživuje lesk.

+ ďalšie
A-213/002