TENZI Gran®Alka Dez – čistiaci a dezinfekčný prípravok bez chlóru

Kód: SP-24/001 SP-24/005 Zvoľte variant
€9,90 / ks €39,90 / ks od €9,90 / ks €8,25 bez DPH €33,25 bez DPH od €8,25 bez DPH €9,90 / 1 l €7,98 / 1 l
Skladom Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
22.4.2024 2.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Čistiaci a dezinfekčný prípravok Tenzi Gran Alka Dez je vhodný do prevádzok, kde sa spracúvajú potraviny. Bez fosfátov a chlóru, zdravotne nezávadný.

Detailné informácie

Podrobný popis

V každej profesionálnej kuchyni sa zápasí so zažratou špinou, nečistotami a tukovými usadeninami. Oleje, tuky a kaly vznikajú pri varení, pečení, vyprážaní, umývaní riadu alebo pri iných kulinárskych činnostiach. Aby sa zachovala čistota v kuchyni u nás doma alebo vo veľkokuchyni či vývarovni, chce to veľa sily a trpezlivosti, pretože tuk a sadze sa usadzujú na takmer všetkých povrchoch. Na trhu je niekoľko čistiacich prípravkov, no my máme pre vás špeciálny univerzálny čistič Tenzi Gran Alka Dez.

Alkalický koncentrát Tenzi Gran Alka Dez je bez zápachu a spĺňa všetky normy a požiadavky na hygienu a čistotu. Je certifikovaný Národným hygienickým ústavom. Rýchlo účinkuje, odstraňuje zvyšky tukov, olejov a bielkovín rastlinného a živočíšneho pôvodu. Obsahuje kvartérne amóniové zlúčeniny, ktoré majú silné baktericídne a fungicídne vlastnosti. Zničí nielen baktérie, ale aj huby. Okrem toho boli do receptúry primiešané aj inhibítory korózie, ktoré eliminujú tvorbu hrdzavých škvŕn na ošetrovaných povrchoch. Pomôže s čistením a dezinfekciou rôznych povrchov, podláh, strojov a zariadení, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s potravinami. Pomáha pri odmasťovaní a odstraňovaní nečistôt v potravinárskej výrobe, prípravovni zeleniny, mäsa a rýb, poradí si aj s bielkovinovými škvrnami. Prípravok neobsahuje fosfáty a chlór, je bez zápachu a šetrný nielen k našej pokožke, ale aj k životnému prostrediu. Je bezpečný k čisteným povrchom a nepoškodzuje ich. Vyznačuje sa širokým spektrom účinku za štandardných podmienok a širokými možnosťami aplikácie. Veľkokuchyne, mäsokombináty, mliekarenský priemysel, cukrárenský a pekárenský priemysel, gastronomické a ubytovacie zariadenia, ideálny na použitie na všetkých povrchoch, ktoré sú odolné voči kyselinám.

Ako použiť Tenzi Gran Alka Dez:
  1. Prípravok dodávame v 1 l a 5 l balení.
  2. Pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody, podľa odporúčania výrobcu.
  3. Na boj s baktériami budete potrebovať roztok v pomere 200 ml koncentrátu na 10 l vody. Nechajte pôsobiť 5 minút.
  4. S hubami hravo zatočíte roztokom v pomere 200 ml koncentrátu na 10 l vody, nechajte pôsobiť 15 minút.
  5. Ideálna teplota vzduchu v miestnosti je 20°C.
  6. Pomocou rozprašovača aplikujte priamo na znečistený povrch.
  7. Vyčistite handričkou alebo špongiou, utrite do sucha.
  8. Povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, opláchnite čistou pitnou vodou.
  9. Priestor dôkladne vyvetrajte. Čas vetrania – min. 5 minút.
Technické parametre:
Druh prípravku: dezinfekcia predmetov a plôch
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača, handričky a špongie
Použitie: veľkokuchyne, mäsokombináty, mliekarenský priemysel, cukrárenský a pekárenský priemysel, gastronomické a ubytovacie zariadenia
Vlastnosti: dezinfikuje, zdravotne nezávadný, bez zápachu, neutrálna farba, vhodný aj na povrchy prichádzajúce do styku s potravinami, jednoduché používanie, každodenné čistenie, proti korózii povrchov, bez fosfátov a chlóru
 
Názov produktu (PL): GRAN ALKA-DEZ

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie a dezinfekcia, Koncentrát 14 - silne zásadité
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
H Avatar autora | 12.12.2023
Spokojná
5
H Avatar autora | 2.12.2023
Skvelý produkt
5
H Avatar autora | 30.11.2023
+ Funguje
+ Koncentrát
+ Zloženie produktu

Odporúčam

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.