TENZI Top Gran®Qat – celkové čistenie a dezinfekcia

Kód: SP-18/001 SP-18/005 Zvoľte variant
€8,30 / ks €34,90 / ks od €8,30 / ks €6,92 bez DPH €29,08 bez DPH od €6,92 bez DPH €8,30 / 1 l €6,98 / 1 l
Skladom (12 ks) Na centrálnom sklade Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
25.6.2024 4.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Prípravok Tenzi Gran Qat účinne čistí a dezinfikuje rôzne plochy, nábytok aj sklenené vitríny. Určený a vhodný na každodenné čistenie a dezinfekciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plné výklady a vitríny lákajú zákazníkov. Takto im dávate najavo, že ich počúvate a viete, o čo majú záujem. Lenže, ak je sklo špinavé, zákazníci nič neuvidia, potom hrozí, že odídu bez jediného utrateného eura. Na účinné čistenie máme prípravok Tenzi Gran Qat. V jednom balení získate rovno 2 prípravky, resp. 2 účinky. Tenzi Gran Qat nielen umýva a čistí, ale aj dezinfikuje.

Dezinfikujte stoly, pracovné dosky, výklady, sklenené chladiace skrine, registračné pokladnice, pulty, regály, ale aj kľučky, stoličky a iný nábytok. Najmä prevádzky s veľkou premávkou ľudí si vyžadujú pravidelnú údržbu. Ak raz vyskúšate tento prípravok, sanitárne čistenie si bez neho viac nebudete vedieť predstaviť. Receptúra prípravku Tenzi Gran Qat je postavená na kvartérnych amóniových zlúčeninách, ktoré majú silné baktericídne a fungicídne vlastnosti. Zničí nielen baktérie aj huby. Obsahuje tiež alkohol, preto sa rýchlo odparuje. Prípravok je bezpečný na čistenie a dezinfikovanie aj tých povrchov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami alebo s krmivom pre zvieratá. Nemal by chýbať v stravovacích zariadeniach, baroch, gastronomických zariadeniach, kuchyniach a vývarovniach, vhodný je aj na čistenie a dezinfekciu u vás doma.

Dezinfekčný účinok je v súlade s normami PN-EN 1276, PN-EN 1650 a PN-EN 13697. Výrobok nie je určený na použitie v zdravotníctve. Má certifikát PZH HŻ / 2587/2012. Kompletná povrchová dezinfekcia za 15 minút!

 Ako použiť Tenzi Gran Qat:
  1. Prípravok dodávame v 1 l a 5 l balení.
  2. Pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody, podľa odporúčania výrobcu.
  3. Na boj s baktériami budete potrebovať roztok v pomere 200 ml koncentrátu na 10 l vody, doba pôsobenia 5 minút.
  4. Na boj s hubami budete potrebovať roztok v pomere 200 ml koncentrátu na 10 l vody, doba pôsobenia 15 minút.
  5. Ideálna teplota vzduchu v miestnosti je 20°C.
  6. Naneste na znečistený povrch, mierne vydrhnite a nechajte pôsobiť.
  7. Opláchnite čistou pitnou vodou.
  8. Poriadne vyvetrajte miestnosť, vetranie min. 5 minút.
Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie a dezinfekcia povrchov
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l, 5 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača
Použitie: stoly, pracovné dosky, výklady, sklenené chladiace skrine, registračné pokladnice, pulty, regály, ale aj kľučky, stoličky a iný nábytok
Vlastnosti: čistí a dezinfikuje, zdravotne nezávadný, vhodný aj na povrchy prichádzajúce do styku s potravinami, jednoduché používanie, každodenné čistenie
 
Názov produktu (PL): GRAN QAT

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie a dezinfekcia, Koncentrát 7 - neutrálny
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 7 - neutrálny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenzi
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.