Starostlivosť o motorový priestor

Detaileri vedia, že aj motorový priestor auta je potrebné raz za čas poriadne vyčistiť. Motorový priestor je ovplyvňovaný extrémnymi zmenami teplôt. Tvorí ho množstvo materiálov, a preto je potrebné použiť univerzálne, ale efektívne prípravky. Naše Tenzi prípravky priestor pod kapotou nielen vyčistia, ale aj impregnujú, teda mu dodajú hydrofóbne vodoodpudivé aj antistatické vlastnosti. Výborne fungujú na kovovom, plastovom aj gumovom povrchu. A to všetko bez rizika poškriabania a korózie. Aktívna pena na čistenie motorového priestoru zas odstráni všetky druhy organických aj anorganických nečistôt. Vyskúšajte radu detailingových produktov na údržbu motora a spoznajte extrémnu silu Tenzi prípravkov.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

36
136

Značky

Zobrazených položiek: 2
TENZI Detailer Clean engine 600 ml – aktívna pena na čistenie motorového priestoru
€3,90 / ks

Nájdite si čas na údržbu motorového priestoru vášho auta. Tenzi Detailer Clean engine odstráni aj odolné olejové škvrny. Aktívna pena pre motor a jeho časti.

AD026
TENZI Detailer Motorplast 600 ml – údržba motorového priestoru
€5,70 / ks

Tenzi detailer Motorplast slúži na efektnú údržbu motorového priestoru. Je citlivý ku akémukoľvek materiálu. Vyniká hydrofóbnymi a antistatickými vlastnosťami.

AD053