TENZI Gran Dez 2008 – čistenie a dezinfekcia

Kód: SP-25/001
€13 / ks €10,83 bez DPH €13 / 1 l
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Prípravok Tenzi Gran Dez 2008 čistí aj dezinfikuje. Vhodný na čistenie gastronomických zariadení, sociálnych zariadení a priestorov so zvýšenou vlhkosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistota pol života. Obzvlášť to platí v gastronomických a ubytovacích zariadeniach. Tam, kde sa „premelú“ stovky návštevníkov, je dodržiavanie čistoty veľmi dôležité. Rovnaký zmysel má aj dezinfekcia priestorov, prípravovní jedál aj sociálnych zariadení. Výhodou čistiacich prípravkov Tenzi je to, že nemusíte používať na každú úlohu špeciálny prostriedok. S čistením aj dezinfekciou vám pomôže čistič Tenzi Gran Dez 2008.

Koncentrovaný kyslý prípravok je vhodný nielen na starostlivosť o gastronomické zariadenia a kuchyne, jeho výnimočné schopnosti sa prejavia aj vo verejných toaletách, sociálnych zariadeniach v nákupných centrách, sprchách na kúpaliskách, priestoroch okolo bazénov a ďalších priestoroch a plôch so zvýšenou vlhkosťou. Neobsahuje toxické látky, preto je vhodný aj na čistenie strojov a zariadení vyrobených z nehrdzavejúcej ocele, chrómu, niklu, mosadze a neželezných kovov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami alebo krmivom pre zvieratá. Jednoduché údržbové čistenie v týchto oblastiach už nestačí, preto musí byť kombinované s dezinfekčným čistením plôch. S prípravkom Tenzi Gran Dez 2008 hravo vyčistíte hrdzu, vodný kameň a minerálne škvrny zo všetkých povrchov, ktoré sú odolné voči kyselinám. Použite ho na kamenisté tvrdé podlahy  a obklady. Má antibakteriálne a fungicídne vlastnosti, plochy teda dokonale dezinfikuje a zbavuje ich mikróbov. Navyše je bez zápachu, preto je jeho používanie bezpečné a pohodlné. Má certifikát PHZ vydaný Národným inštitútom hygieny, spĺňa teda všetky súčasné hygienické podmienky.

Ako použiť Tenzi Gran Dez 2008:
  1. Prípravok dodávame v 1 l balení.
  2. Pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody, podľa odporúčania výrobcu.
  3. Na boj s baktériami budete potrebovať roztok v pomere 200 ml koncentrátu na 10 l vody. Nechajte pôsobiť 5 minút.
  4. S hubami hravo zatočíte roztokom v pomere 500 ml koncentrátu na 10 l vody, nechajte pôsobiť 15 minút.
  5. Ideálna teplota vzduchu v miestnosti je 20°C.
  6. Pomocou rozprašovača aplikujte priamo na znečistený povrch.
  7. Vyčistite handričkou alebo špongiou, utrite do sucha.
  8. Povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, opláchnite čistou pitnou vodou.
  9. Priestor dôkladne vyvetrajte. Čas vetrania – min. 5 minút.

Pre ešte lepší účinok kombinujte prípravok s čističom Tenzi Gran Clor 2006.

Technické parametre:
Druh prípravku: čistenie a dezinfekcia
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou rozprašovača, handričky a špongie
Použitie: na čistenie všetkých povrchov z nehrdzavejúcej ocele, chrómu, niklu, kuchyňa, gastronómia, reštaurácie, čistenie a starostlivosť o zariadenia závodov na spracovanie mäsa a rýb, hliníkové vozíky, sociálne zariadenia a sprchy s nerezovými armatúrami, okolie bazénov, oceľové umývadlá, oceľové stoly, dosky, umývačky riadu, vonkajšie povrchy chladiacich boxov, tvrdé podlahy a pod.
Vlastnosti: čistí od vodného kameňa a hrdze, dezinfikuje, antibakteriálne a fungicídne vlastnosti, zdravotne nezávadný, vhodný aj na povrchy prichádzajúce do styku s potravinami, jednoduché používanie, každodenné čistenie
 
Názov produktu (PL): GRAN DEZ 2008

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie a dezinfekcia, Koncentrát 1 - kyslé
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 1 - kyslé

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.