Ďalšie špeciálne produkty

Sortiment Ďalšie špeciálne produkty z rady Car line zahŕňa napríklad prípravok na čistenie skiel a zrkadiel, prostriedok účinný proti zahmlievaniu alebo produkt určený na čistenie hliníka a jeho zliatin. Určite sa vám zíde prípravok na ošetrenie motorového priestoru vozidla, ktorý má skvelé antistatické a hydrofóbne vlastnosti. Ak obsluhujete ťažké stroje a vozidlá, ktoré prichádzajú do kontaktu s cementom a betónom, dávame do pozornosti prípravok, ktorý vyčistí nielen vozidlá a stroje, ale aj lešenie alebo formy na betónové dlaždice. V tejto kategórii máme niečo aj pre majiteľov lodí, jácht a člnov. Čistiaci prípravok Tenzi vám pomôže odstrániť vápencové usadeniny, minerálne zafarbenie, rôzne organizmy, riasy, prevádzkové nečistoty.

Najpredávanejšie

9 položiek celkom

Cena

360
1360

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Zobrazených položiek: 9
TENZI Alux Strong – účinne a šetrne vyčistí hliník a jeho zliatiny
od €57,90 / ks

K čisteniu hliníka a jeho zliatin je potrebné pristupovať veľmi opatrne. Na pravidelné čistenie odporúčame použiť prípravok Tenzi Alux Strong.

+ ďalšie
A-08/010
TENZI BetoRast – odstraňuje cement, hrdzu a vodný kameň
od €39,90 / ks

Odstráňte cement, betón, hrdzu a vodný kameň účinne zo stavebných strojov, cisterien, miešačiek a špeciálneho vybavenia prípravkom Tenzi BetoRast.

+ ďalšie
A-17/005
TENZI BetoRast Strong – čistič vozidiel na dodávku betónu a cementu (stavebné stroje)
Tip
od €49,90 / ks

Čistiaci prostriedok Tenzi BetoRast Strong šikovne odstráni cement a betón z vozidiel a strojov. Vhodné aj na čistenie foriem na betónové dlaždice a lešenia.

+ ďalšie
F-48/005
TENZI Boat Cleaner GT – čistí jachty, plachetnice, člny
€12,90 / ks

Zbavte trup jachty, plachetnice a člnu nečistôt, vápencových usadenín a rias vysokoúčinným prípravkom Tenzi Boat Cleaner GT. Vo forme rozprašovača.

A-106/001S
TENZI Clean Up Car Wash – údržba bezdotykovej autoumyvárne
€59,90 / ks

Údržba bezdotykovej autoumyvárne? Použite prípravok Tenzi Clean Up Car Wash, lesknúť sa budú všetky reklamné pútače, stojany a oceľové konštrukcie.

A-45
TENZI Gran®Smog – čistenie dechtových škvŕn, sporákov, rúr, grilov, udiarní
Tip
od €8,95 / ks

Údiarne, kachle, krby, grily a komíny vyčistíte rýchlo a účinne koncentrovaným prípravkom Tenzi Gran Smog. Na kontamináciu dymom a polyméry.

+ ďalšie
SP-03/001
TENZI Motorplast – ošetrenie motorového priestoru
Tip
€39 / ks

Motorový priestor účinne ošetrí prostriedok Tenzi Motorplast. Má skvelé antistatické a hydrofóbne vlastnosti.

A-141/005
TENZI Top Glass – účinný prípravok na čistenie skiel a zrkadiel
od €3,90 / ks

Rýchloschnúci prípravok na čistenie okien, zrkadiel, svetlometov áut a iných sklenených povrchov. S ľahkosťou odstraňuje nečistoty a čistený povrch zanecháva lesklý a bez šmúh....

+ ďalšie
W-03/600
TENZI Top Glass Premium GT – čistí sklá a zrkadlá, účinný proti zahmlievaniu
€5,90 / ks

Zatočte s rosou a parou na sklách a zrkadlách pomocou čistiaceho prostriedku Tenzi Top Glass Premium GT. Účinný proti zahmlievaniu okien.

W-112/600