Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Ďalšie špeciálne produkty

Sortiment Ďalšie špeciálne produkty z rady Car line zahŕňa napríklad prípravok na čistenie skiel a zrkadiel, prostriedok účinný proti zahmlievaniu alebo produkt určený na čistenie hliníka a jeho zliatin. Určite sa vám zíde prípravok na ošetrenie motorového priestoru vozidla, ktorý má skvelé antistatické a hydrofóbne vlastnosti. Ak obsluhujete ťažké stroje a vozidlá, ktoré prichádzajú do kontaktu s cementom a betónom, dávame do pozornosti prípravok, ktorý vyčistí nielen vozidlá a stroje, ale aj lešenie alebo formy na betónové dlaždice. V tejto kategórii máme niečo aj pre majiteľov lodí, jácht a člnov. Čistiaci prípravok Tenzi vám pomôže odstrániť vápencové usadeniny, minerálne zafarbenie, rôzne organizmy, riasy, prevádzkové nečistoty.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Cena

354
1354

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 8
TENZI BetoRast – odstraňuje cement, hrdzu a vodný kameň
od €36,50 / ks
(až –21 %)

Odstráňte cement, betón, hrdzu a vodný kameň účinne zo stavebných strojov, cisterien, miešačiek a špeciálneho vybavenia prípravkom Tenzi BetoRast.

+ ďalšie
Kód: A-17/005
TENZI Top Glass – účinný prípravok na čistenie skiel a zrkadiel
od €3,20 / ks
(až –17 %)

Čistenie skiel a zrkadiel bude odteraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Stačí použiť účinný prípravok Tenzi Top Glass s príjemnou vôňou.  

+ ďalšie
Kód: W-03/600
TENZI BetoRast Strong – čistič vozidiel na dodávku betónu a cementu (stavebné stroje)
Tip
od €49 / ks
(až –18 %)

Čistiaci prostriedok Tenzi BetoRast Strong šikovne odstráni cement a betón z vozidiel a strojov. Vhodné aj na čistenie foriem na betónové dlaždice a lešenia.

+ ďalšie
Kód: F-48/005
w112 top glas premium
€4,90 / ks
(–8 %)

Zatočte s rosou a parou na sklách a zrkadlách pomocou čistiaceho prostriedku Tenzi Top Glass Premium GT. Účinný proti zahmlievaniu okien.

Kód: W-112/600
a45 cleanup carwash10n
€54 / ks

Údržba bezdotykovej autoumyvárne? Použite prípravok Tenzi Clean Up Car Wash, lesknúť sa budú všetky reklamné pútače, stojany a oceľové konštrukcie.

Kód: A-45
a08 alux strong 10 20
od €50,20 / ks
(až –20 %)

K čisteniu hliníka a jeho zliatin je potrebné pristupovať veľmi opatrne. Na pravidelné čistenie odporúčame použiť prípravok Tenzi Alux Strong.

+ ďalšie
Kód: A-08/010
a106 boat cleaner
€11 / ks
(–10 %)

Zbavte trup jachty, plachetnice a člnu nečistôt, vápencových usadenín a rias vysokoúčinným prípravkom Tenzi Boat Cleaner GT. Vo forme rozprašovača.

Kód: A-106/001S
TENZI motorplast profi
Tip
€39 / ks
(–22 %)

Motorový priestor účinne ošetrí prostriedok Tenzi Motorplast. Má skvelé antistatické a hydrofóbne vlastnosti.

Kód: A-141/005