Čistenie betónových povrchov

Čistenie betónových povrchov je finančne aj časovo náročné, najmä ak túto úlohu zveríte profesionálom. S našimi čistiacimi prípravkami z rady Tenzi to však zvládnete aj samy. Špeciálne prípravky na čistenie betónových povrchov zaručujú perfektný výsledok. Betón, betónová kocka, zámková dlažba, Polbruk, Pozbruk, Baumova kocka – pre naše čistiace prostriedky nie je nič nemožné. Odstraňujú riasy, machy a lišajníky, tiež ropné a olejové nečistoty. Čistiace prípravky na zámkovú dlažbu jej navrátia krásu a dodajú dlhotrvajúcu biologickú odolnosť. K šetrnému odstraňovaniu najrôznejších nečistôt z tvrdých povrchov okolo domu a v záhrade. Použite ich na kamenné a betónové plochy, fasády, dlažbu a obkladačky.

Najpredávanejšie

10 položiek celkom

Cena

656
1656

Značky

Konzistencia?

Objem

Penivosť

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 10
DT Profi Vodeodolný povrch – hydrofobizačný prípravok pre vodoodpudivú úpravu stavebných hmôt
€49,90 / ks

Ochrana fasád a iných povrchov pred poveternostnými podmienkami, vodou a vlhkosťou, to je DT Profi Vodeodolný povrch. Hydrofobizácia stavebných hmôt.

1125
TENZI Čistenie zámkovej dlažby 1 – na silné znečistenie dlažobných kociek
Tip
od €10,90 / ks

Zbavte dlažobné kocky silného znečistenia pomocou prípravku Tenzi Čistenie zámkovej dlažby 1. Dvojzložkový koncentrát na nečistoty na ropnej báze.

+ ďalšie
DS-07/001
TENZI Čistenie zámkovej dlažby 2 – odstraňovanie olejových škvŕn z betónovej dlažby
Tip
od €9,95 / ks

Udržujte zámkovú dlažbu čistú pomocou odstraňovača olejových škvŕn Tenzi Čistenie zámkovej dlažby 2. Nízkopenivý prípravok v 1 l alebo 5 l balení.

+ ďalšie
DS-08/001
TENZI Derast® – silný koncentrát na odstránenie hrdze a vodného kameňa
od €10,90 / ks

Priemyselný čistiaci prípravok Tenzi Derast na odstraňovanie hrdze, vodného kameňa a vápenných výkvetov. Vysoko účinný čistič s obsahom kyseliny chlorovodíkovej.

+ ďalšie
T-02/001
TENZI Derast® Gél – priemyselný gélový odstraňovač vodného kameňa a hrdze
od €9,90 / ks

Silne kyslý prípravok Tenzi Derast Gél si hravo poradí s nánosom betónu, s hrdzou a vodným kameňom v kúpeľni a na toalete. Účinný čistič bez zápachu.

+ ďalšie
T-04/001
TENZI Gran®Clor 2006  – aktívny chlór na čistenie a dezinfekciu
Tip
od €6,95 / ks

Čistí, odmasťuje, dezinfikuje. Vysoko alkalický čistiaci prostriedok Tenzi Gran Clor 2006 má baktericídny, fungicídny a virucídny účinok.

+ ďalšie
SP-23/001
TENZI Odstraňovač hrdze – účinný prostriedok na odstraňovanie hrdze z rôznych povrchov
Novinka Tip
€55,90 / ks

Bezpečný čistiaci prípravok, ktorý vráti ošetrovanému povrchu pôvodný vzhľad. Prípravok je vhodný na použitie v exteriéri aj v interiéri.

P-539/005
TENZI Odstraňovač machov, lišajníkov – odstraňuje machy a lišajníky zo zámkovej dlažby
Tip
od €12,90 / ks

Zbavte betónovú či zámkovú dlažbu machov a lišajníkov jednoducho a rýchlo. Použite vysokoúčinný čistiaci prípravok Tenzi Odstraňovač machov, lišajníkov.

+ ďalšie
DS-09/001
TENZI Prix  GT – bezpečný PH neutrálny čistič diskov
od €11,90 / ks

Tenzi Prix GT dôkladne odstráni z ráfikov a diskov autokolies všetky nečistoty, dokonca aj brzdný prach a hrdzu. Prípravok s efektom krvácajúcich ráfikov.

+ ďalšie
A-101/001S
TENZI Rubber Off – koncentrát na odstraňovanie stôp pneumatík, gumy, lepidiel
Tip
od €14,40 / ks

Účinný čistiaci prostriedok Tenzi Rubber Off zatočí so šmuhy po gume, pneumatikách, živici a lepidla. Na takmer všetky druhy úžitkových aj priemyselných podláh.  

+ ďalšie
P-17/001