Hygiena rúk

Starostlivosť o ruky začína pod vodou. Ruky si umývame niekoľkokrát denne, preto je dôležitý výber správneho mydla. Kvalitné mydlá by mali byť neutrálne, nedráždiť a nevysušovať pokožku. Výhodou je, keď sú 100 % biologicky odbúrateľné. V našej ponuke Tenzi hygiena rúk nájdete praktické balenia gélových mydiel s príjemnou morskou, kokosovou vôňou a vôňou exotického ovocia. S obsahom glycerínu vytvárajú na pokožke akúsi ochrannú bariéru. PH neutrálne tekuté mydlá je možné použiť aj ako alternatívu k sprchovému gélu. U nás pohodlne kúpite aj náhradné náplne do dávkovačov mydla v praktickom 5 l balení.

Najpredávanejšie

5 položiek celkom

Cena

314
1314

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Zobrazených položiek: 5
TENZI PERLL 5L – tekuté mydlo na ruky a telo s kvetinovou vôňou
€10,90 / ks

Tekuté mydlo s kvetinovou vôňou Tenzi Perll dodávame v praktickom 5 l balení. Pre vás domov, aj na používanie vo verejných budovách.  

M-106/005
TENZI Sapone Energizing 5L – tekuté mydlo na ruky a telo s ovocnou vôňou
€13,90 / ks

Tekuté mydlo s ovocnou vôňa guarana Tenzi Sapone Energizing dodávame v praktickom 5 l balení. Pre vás domov, aj na používanie vo verejných budovách.

M-111/005
TENZI Sapone Fresh Breeze – tekuté gélové mydlo s morskou vôňou
od €3,40 / ks

Gélové tekuté mydlo so sviežou morskou vôňou Tenzi Sapone Fresh Breeze dokonale hydratuje pokožku a chráni je pred popráskaním a vysúšaním.

+ ďalšie
M-114/0005
TENZI Sapone Paradise Coco – tekuté gélové mydlo s kokosovou vôňou
od €3,40 / ks

Gélové tekuté mydlo s jemnou kokosovou vôňou Tenzi Sapone Paradise Coco dokonale hydratuje pokožku a chráni je pred popráskaním a vysúšaním.

+ ďalšie
M-113/0005
TENZI Sapone Passion Fruit – tekuté gélové mydlo s vôňou exotického ovocia
od €3,40 / ks

Gélové tekuté mydlo s vôňou exotického ovocia Tenzi Sapone Passion Fruit dokonale hydratuje pokožku a chráni je pred popráskaním a vysúšaním.

+ ďalšie
M-112/0005