Sanitárna hygiena

Čistí - leští - odmasťuje - nezanecháva šmuhy - na vodný kameň a hrdzu

Efektívne čistiace prostriedky na sanitárne povrchy a toalety zabezpečia dokonalú hygienu, ktorá je nevyhnutná najmä vo verejných priestoroch. Sociálne zariadenia, verejné toalety, kúpaliská a aquaparky, ale aj sociálne zariadenie v ubytovacom a gastronomickom odvetví či kúpeľná a WC u nás doma. Sortiment Tenzi prípravkov pre sanitárnu hygienu zahŕňa hotové tekuté prípravky, gély aj koncentráty na dôkladnú každodennú či hĺbkovú údržbu vybavenia, ako sú WC misy, pisoáre, bidety, vane, sprchové kúty, umývadlá, obkladačky, armatúry, dlažba a pod. Odstraňujú nečistoty, vodný kameň, hrdzu, mydlové usadeniny, obnovujú lesk a dezinfikujú. Prípravky s antibakteriálnymi a antiseptickými vlastnosťami aj na ťažko dostupné miesta.

Najpredávanejšie

19 položiek celkom

Cena

356
1356

Značky

Konzistencia?

Objem

Penivosť

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 19
TENZI Derast® – silný koncentrát na odstránenie hrdze a vodného kameňa
od €10,90 / ks

Priemyselný čistiaci prípravok Tenzi Derast na odstraňovanie hrdze, vodného kameňa a vápenných výkvetov. Vysoko účinný čistič s obsahom kyseliny chlorovodíkovej.

+ ďalšie
T-02/001
TENZI Derast® Gél – priemyselný gélový odstraňovač vodného kameňa a hrdze
od €9,90 / ks

Silne kyslý prípravok Tenzi Derast Gél si hravo poradí s nánosom betónu, s hrdzou a vodným kameňom v kúpeľni a na toalete. Účinný čistič bez zápachu.

+ ďalšie
T-04/001
TENZI Odstraňovač hrdze – účinný prostriedok na odstraňovanie hrdze z rôznych povrchov
Novinka Tip
€55,90 / ks

Bezpečný čistiaci prípravok, ktorý vráti ošetrovanému povrchu pôvodný vzhľad. Prípravok je vhodný na použitie v exteriéri aj v interiéri.

P-539/005
TENZI SANIT Dez – pravidelné umývanie sociálnych zariadení
od €5,90 / ks

Kvetinovú vôňu na vašej toalete zanechá WC čistič Tenzi SANIT Dez. Na účinné vyčistenie toalety, vane, sprchového kúta, obkladu aj dlažby.

+ ďalšie
T-50/001
TENZI Sanit LUX – na nečistoty a vodný kameň v kúpeľni a na toalete
Novinka
od €6,90 / ks

Čistá a lesklá kúpeľňa a toaleta ako šmahom ruky. Stačí zopár kvapiek vysoko kvalitného prípravku Tenzi Sanit LUX. Na dôkladne čistenie vybavenie, stien a podláh.

+ ďalšie
TT-551/001
TENZI Sanit LUX GT – na nečistoty a vodný kameň v kúpeľni a na toalete
Novinka
€5,90 / ks

Čistá a lesklá kúpeľňa a toaleta ako šmahom ruky. Stačí zopár kvapiek vysoko kvalitného prípravku Tenzi Sanit LUX GT. Jednoduché nanášanie pomocou rozprašovača.

TT-552/001
TENZI Sanit Shine – koncentrát na údržbu sociálneho zariadenia
od €7,90 / ks

Vaša kúpeľňa sa bude lesknúť, ak použijete čistiaci prípravok Tenzi Sanit Shine. Šetrný k akémukoľvek povrchu. S príjemnou dlhotrvajúcou vôňou.  

+ ďalšie
T-64/001
TENZI Sanit Shine GT 1 Ls – pravidelná údržba sanitárneho zariadenia
€6,90 / ks

Pre čistotu a lesk vo vašej kúpeľni! Čistiaci prípravok Tenzi Sanit Shine GT pre pravidelnú údržbu sociálneho zariadenia a sanity. S príjemnou vôňou.

T-65/001S
TENZI Sprchové kabínky – starostlivosť o sprchové kúty a keramiku
od €5,80 / ks

Účinný, jemný prípravok na každodenné čistenie všetkých prvkov sprchovej kabíny. Dokonale odstraňuje každodenné nečistoty, minerálne usadeniny a zvyšky mydla. Odporúča sa na...

+ ďalšie
DT-02/001S
TENZI Sprchové kabínky Shine – starostlivosť o sprchové kúty a keramiku s vysokým leskom
€5,90 / ks

Tenzi Sprchové kabínky vám rýchlo a bez námahy pomôže udržať v kúpeľni čistotu a lesk. Účinne odstraňuje vodný kameň a mydlové usadeniny. S efektom vysokého lesku.

+ ďalšie
T-75/001
TENZI Toalex – antibakteriálny chlórový prípravok na čistenie a dezinfekciu sociálnych zariadení
od €5,90 / ks

Tenzi Toalex je perfektný na dokonalú čistotu a hygienu kúpeľní a toaliet. Prípravok na báze chlóru čistí, bieli a dezinfikuje. Vhodný na každodenné používanie.

+ ďalšie
T-01/001
TENZI TopEfekt® SANIT – koncentrát na účinné čistenie sanity
od €5,90 / ks

Jemný gél na každodenné čistenie a údržbu podláh a sanitárnej techniky. Odstraňuje prevádzkové organické a minerálne usadeniny. Zanecháva dlhotrvajúcu vôňu. Prípravok je...

+ ďalšie
T-03/001
Hore
Ďalšie produkty