Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

PRO Prášky na bezdotykové umývanie

Prevádzkujete bezkontaktnú autoumyváreň? Pustili ste sa do boja o zákazníka? V tom prípade určite viete, aký dôležitý je výber správnych čistiacich prípravkov. V novej rade Tenzi Car Wash Pro nájdete rôzne prípravky na predumytie auta, tekuté koncentráty na hlavné umývanie aj hydrovosk. Prášková bezdotyková autoumyváreň si však vyžaduje niečo špeciálne. Ponúkame Tenzi autošampón v prášku, ktorý výborne funguje s vodou, je úplne rozpustný a vyniká špičkovými čistiacimi vlastnosťami. Ľahko si poradí so všetkými druhmi nečistôt. Prípravok nezanecháva nežiaduce stopy ani usadeniny, je šetrný k autolaku aj k ostatným luxusným prvkom na karosérii. Je vhodný na umývanie všetkých typov vozidiel.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

122130
1122130

Značky

Zobrazených položiek: 4
TENZI Powder PF Jasmine – prášok pre bezdotykové autoumyvárne bez fosfátov
€122 / ks

Bezfosfátový umývací prostriedok Tenzi Powder PF Jasmine je šetrný  k povrchu auta  aj k životnému prostrediu. Mikroprášok do bezdotykových autoumyvárni.

Kód: A-220/25
TENZI Powder PF – prášok pre bezdotykové autoumyvárne bez fosfátov
€122 / ks

Bezfosfátový umývací prostriedok Tenzi Powder PF je šetrný nielen k povrchu auta, ale aj k životnému prostrediu. Mikroprášok do bezdotykových autoumyvárni.  

Kód: A-211/25
TENZI Powder 21 – prášok pre bezdotykové autoumyvárne
€122 / ks

Tenzi Powder 21 je vysoko účinný prášok do bezdotykových autoumyvárni s jedinečnou receptúrou.

Kód: A-210/2
TENZI Powder 21 JASMINE – prášok pre bezdotykové autoumyvárne s vôňou jazmínu
€130 / ks

Tenzi Powder 21 JASMINE je vysoko účinný prášok do bezdotykových autoumyvárni s jedinečnou receptúrou. Umývanie sprevádza príjemná jazmínová vôňa.

Kód: A-210/25