Nehrdzavejúca oceľ

Povrchy z nehrdzavejúcej ocele sú náchylne na šmuhy, fľaky, vodný kameň a znečistenie pripálením. Čistiace prípravky na nehrdzavejúcu oceľ Tenzi zaručia dokonalú čistotu v kuchyni, kúpeľni a sociálnych zariadeniach a všade tam, kde sa vyskytujú a používajú zariadenia z ušľachtilej ocele. Bezpečné a inovatívne čističe nereze oceľové povrchy čistia, odmasťujú a vracajú im lesk, zároveň sú k nim šetrné a nijako ich nepoškodzujú. Vhodné na čistenie lesklej a polomatnej ocele, tiež povrchov z neželezných kovov. Vhodné na každodennú a pravidelnou údržbu, ktorou predĺžite životnosť zariadení a prvkov z ocele.

Najpredávanejšie

5 položiek celkom

Cena

456
1456

Značky

Konzistencia?

Penivosť

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 5
TENZI Steel Shine 0.6L – starostlivosť o lesklú a polomatnú nehrdzavejúcu oceľ
€7,31 / ks

Čistiaci prípravok Tenzi Steel Shine s príjemnou vôou je určený na čistenie lesklej a polomatnej ocele a neželezných kovov. Vyčistí ju, ošetrí a dodá jej lesk.

W-81/600
TENZI INW-10 0.6L – starostlivosť o matnú a lesklú nehrdzavejúcu oceľ
€5,30 / ks

Čistiaci prípravok Tenzi INW-10 na báze alkoholu je ideálny na údržbu prvkov z nehrdzavejúcej ocele. Vyčistí mastné fľaky, odtlačky prstov a ľahké nečistoty.

W-87/600
TENZI Odstraňovač hrdze – účinný prostriedok na odstraňovanie hrdze z rôznych povrchov
Novinka Tip
€55,90 / ks

Bezpečný čistiaci prípravok, ktorý vráti ošetrovanému povrchu pôvodný vzhľad. Prípravok je vhodný na použitie v exteriéri aj v interiéri.

P-539/005
TENZI Steel Strong 0.6L – odstraňuje hrdzu a vodný kameň
€4,90 / ks

Ošetrujúci prípravok Tenzi Steel Strong odstráni z povrchov z nehrdzavejúcej ocele hrdzu a vodný kameň. Silný účinný prípravok s neutrálnou vôňou.

W-78/600
TENZI Steel Dee 0.6L – odmasťovač nehrdzavejúcej ocele
€5,30 / ks

Čistiaci prípravok Tenzi Steel Dee funguje ako odmasťovač prvkov z nehrdzavejúcej ocele. Vyčistí mastné fľaky aj odtlačky prstov. V praktickom rozprašovači.

W-79/600