Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Nehrdzavejúca oceľ

Povrchy z nehrdzavejúcej ocele sú náchylne na šmuhy, fľaky, vodný kameň a znečistenie pripálením. Čistiace prípravky na nehrdzavejúcu oceľ Tenzi zaručia dokonalú čistotu v kuchyni, kúpeľni a sociálnych zariadeniach a všade tam, kde sa vyskytujú a používajú zariadenia z ušľachtilej ocele. Bezpečné a inovatívne čističe nereze oceľové povrchy čistia, odmasťujú a vracajú im lesk, zároveň sú k nim šetrné a nijako ich nepoškodzujú. Vhodné na čistenie lesklej a polomatnej ocele, tiež povrchov z neželezných kovov. Vhodné na každodennú a pravidelnou údržbu, ktorou predĺžite životnosť zariadení a prvkov z ocele.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

36
136

Značky

Koncentrát

pH

Zobrazených položiek: 4
w78 strel strong
€3,60 / ks
(–10 %)

Ošetrujúci prípravok Tenzi Steel Strong odstráni z povrchov z nehrdzavejúcej ocele hrdzu a vodný kameň. Silný účinný prípravok s neutrálnou vôňou.

Kód: W-78/600
w81 inw
€5,30 / ks
(–12 %)

Čistiaci prípravok Tenzi INW-10 na báze alkoholu je ideálny na údržbu prvkov z nehrdzavejúcej ocele. Vyčistí mastné fľaky, odtlačky prstov a ľahké nečistoty.

Kód: W-87/600
w81 stell shine
€5,30 / ks
(–4 %)

Čistiaci prípravok Tenzi Steel Shine s príjemnou vôou je určený na čistenie lesklej a polomatnej ocele a neželezných kovov. Vyčistí ju, ošetrí a dodá jej lesk.

Kód: W-81/600
w89 steel de
€5,30 / ks
(–4 %)

Čistiaci prípravok Tenzi Steel Dee funguje ako odmasťovač prvkov z nehrdzavejúcej ocele. Vyčistí mastné fľaky aj odtlačky prstov. V praktickom rozprašovači.

Kód: W-79/600