Textilné povrchy

Oblečenie, obuv, čalúnený nábytok, koberce, bytové dekorácie a ďalšie textilné povrchy si vyžadujú unikátnu a precíznu starostlivosť. Tkanina je zo všetkých materiálov azda najviac náchylná na poškodenie. Naša ponuka prípravkov na vyčistenie a ošetrenie textilných povrchov zahŕňa odmasťovače, tepovače, odstraňovače škvŕn aj impregnačné prípravky. Inovatívne nano receptúry sú šetrné k textilným povrchom, čalúneniu, aj k textilným podlahovým krytinám. Nezabudli sme ani na majiteľov áut. Čistič textilného interiéru auta odstráni znečistenie, prach a mastnotu, oživí farby a dodá čalúneniu vo vozidle ochrannú vrstvu.

Najpredávanejšie

11 položiek celkom

Cena

432
1432

Značky

Konzistencia?

Objem

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 11
textil ex komplet
Tip
od €7,90 / ks

Vyčistite koberce dôkladne a do hĺbky. Pri extrakčnom tepovaní kobercov použite účinný prípravok s príjemnou vôňou Tenzi Textil-EX.

+ ďalšie
D-02/001
textil wash komplet
od €7,90 / ks

Tenzi Textil Wash je prvá voľba pri priebežnom čistení textilného čalúnenia v interiéri auta. Zatočí s mastnotou a znečistením, oživí farby.

+ ďalšie
A-10/001
Univerzálny odmasťovač GT
Novinka Tip
od €5,90 / ks

Tenzi Univerzálny odmasťovač GT s pomarančovou vôňou vás prekvapí svojou silou. Zatočí s mastnotou a škvrnami u vás doma, v záhrade aj v garáži.  

+ ďalšie
U-413/001
TENZI Textil Wash GT – čistenie čalúnenia a textílií v interiéri auta
€4,95 / ks

Tenzi Textil Wash GT je jedinečný super účinný prípravok na čistenie textilného čalúnenia v interiéri auta. Zatočí s mastnotou a znečistením, oživí farby.

W-17/600
de foam komplet
Tip
od €9,90 / ks

Odpeňovač Tenzi De-Foam úspešne zabraňuje tvorby peny. Použite ho s penotvornými prípravkami alebo po ich aplikácií. Šetrný k štruktúre aj farbe textílií.

+ ďalšie
D-03/001
textil komplet
od €8,70 / ks

Jednoduché a účinné ručné tepovanie kobercov a textilných povrchov. Tepovací prípravok Tenzi Textil vytvára bohatú penu, ktorá preniká hlboko do vlákien.

+ ďalšie
D-01/001
TENZI Top Plam Oxy 0,5kg – odstraňovač škvŕn na báze aktívneho kyslíka
€7,90 / ks

Škvrny preč z oblečenia a iného textilu! Použite účinný odstraňovač starých aj čerstvých škvŕn Tenzi Top Plam Oxy na báze aktívneho kyslíka.

T-45/0005
TENZI Tepovací prášok EX – tepovanie textilných povrchov a kobercov
od €6,90 / ks

Na strojové tepovanie textilného čalúnenia a kobercov použite prípravok Tenzi Tepovací prášok EX. Efektívne odstráni nečistoty, nezanecháva biele stopy.

+ ďalšie
D-05/0005
TENZI Top Plam Clor 5L – odstraňovač škvŕn na báze chlóru
€25,90 / ks

Tenzi Top Plam Clor si poradí nielen s odolnými škvrnami, ale zatočí aj s nepríjemným zápachom. Určený najmä na umelé syntetické textílie.

T-44/005
TENZI PROT NANO GT 0.6L – vodoodpudivá nanoimpregnácia textilných povrchov
€31,90 / ks

Impregnujte textilné, semišové a kožené povrchy pomocou prípravku Tenzi Textil Prot Nano GT. Nanočastice striebra im dodajú konzervačné a hydrofóbne vlastnosti.

W-96/600
brudex komplet 0
Tip
–23 %
od €5,90 / ks

Zatočte so škvrnami a mastnotou čistiacim prípravkom Tenzi Brudex, ktorý skutočne funguje. Možné použiť na akýkoľvek povrch, aj na textil.

+ ďalšie
U-06/001