TENZI Gran Milk Strong – čistiace mlieko na odolné tukové usadeniny

Kód: SP-26/001
€7,90 / ks €6,58 bez DPH €7,90 / 1 l
Skladom
Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Možnosti doručenia

Tenzi Gran Milk Strong vo forme mliečka odstraňuje špinu, mastnotu, pripáleniny, vodný  kameň, hrdzu, ale aj plesne a huby. So sviežou pomarančovou vôňou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na niektoré nečistoty v kuchyni či v stravovacích zariadeniach sa neoplatí ísť v rukavičkách. Ak ide o zažratú nečistotu, pripáleniny, hrdzu, vodný kameň, či dokonca odolné vrstvy plesne a húb, potrebujete prípravok, ktorý si to s nimi bez súcitu rozdá a zvíťazí. Odporúčame vysokoúčinný prostriedok vo forme mlieka Tenzi Gran Milk Strong.

Univerzálny prípravok je určený najmä na tukové usadeniny. Pokojne ho môžete použiť na oceľové prístroje a zariadenia, hrnce a iný riad, na chrómované, hliníkové, smaltované aj keramické povrchy. Tenzi Gran Milk Strong si hravo poradí aj s minerálnymi usadeninami, s pripáleninami, hrdzou, plesňou a hubami, dokonca aj s rôznym zafarbením riadu, napr. od omáčok, čaju a pod. Zaútočte na kuchyňu s peelingom. Tenzi Gran Milk Strong je výnimočný v tom, že jeho receptúra je postavená pre abrazívnu formu čistenia. To znamená, že obsahuje drobné čiastočky, ktoré počas čistenia povrchov narúšajú vrstvu špiny a nečistoty berú so sebou. Preto je tento prípravok snáď najlepší vo svojej kategórii, ak potrebujete odstrániť nielen nečistoty a mastné usadeniny, ale aj hrdzu, staré nátery a iné, hoci aj naoko neviditeľné povlaky. Snáď nie je nič, čo by ste s týmto prípravkom čistiť nemohli. Tu je len potrebné mať sa na pozore, prípravok môže zanechať drobné škrabance. Môžeme však o ňom povedať, že je šetrný k našej pokožke a bezpečný pre životné prostredie. Prípravok vhodný na domáce použitie aj čistenie v priemyselných podmienkach má sviežu pomarančovú vôňu.

Ako použiť Tenzi Gran Milk Strong:
  1. Prípravok dodávame v 1 l balení.
  2. Prípravok je určený na okamžité použitie, nie je potrebné ho riediť.
  3. Pri prvom použití odporúčame použiť na malé najmenej viditeľné miesto, aby ste videli, ako materiál reaguje na prípravok.
  4. Naneste prostriedok priamo na znečistený povrch, alebo ho aplikujte pomocou handričky či špongie.
  5. Nečistoty vydrhnite, kým nedosiahnete požadovaný výsledok, a zotrite.
  6. Opláchnite čistou vodou a utrite dosucha.
  7. V prípade potreby opakujte.

Ak potrebujete prípravok na čistenie jemnejších nečistôt, alebo chcete mať istotu, že nepoškriabete povrch, vyskúšajte Tenzi Gran Milk.

Technické parametre:
Druh prípravku: vysokoúčinný odmasťovač a čistič
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l
Konzistencia: koncentrát (mlieko)
Spôsob aplikácie: pomocou handričky a špongie
Použitie: zariadenia, stroje a riad v gastronómii, prístroje, podlahy, steny a obklady a pod.
Vlastnosti: odstraňuje aj starú zažratú mastnotu a špinu, hrdzu, vodný kameň, plesne a huby, vo forme mliečka, čistenie abrazívnou metódou, šetrný k pokožke a životnému prostrediu, pomarančová vôňa            
 
Názov produktu (PL): GRAN MILK STRONG                   

Dodatočné parametre

Kategória: Jedáleň, kuchyňa
Hmotnosť: 1.2 kg
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 9 - slabo zásadité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: