TENZI Gran Milk Strong – čistiace mlieko na odolné tukové usadeniny

Kód: SP-26/001
€7,90 / ks €6,58 bez DPH €7,90 / 1 l
Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Tenzi Gran Milk Strong vo forme mliečka odstraňuje špinu, mastnotu, pripáleniny, vodný  kameň, hrdzu, ale aj plesne a huby. So sviežou pomarančovou vôňou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na niektoré nečistoty v kuchyni či v stravovacích zariadeniach sa neoplatí ísť v rukavičkách. Ak ide o zažratú nečistotu, pripáleniny, hrdzu, vodný kameň, či dokonca odolné vrstvy plesne a húb, potrebujete prípravok, ktorý si to s nimi bez súcitu rozdá a zvíťazí. Odporúčame vysokoúčinný prostriedok vo forme mlieka Tenzi Gran Milk Strong.

Univerzálny prípravok je určený najmä na tukové usadeniny. Pokojne ho môžete použiť na oceľové prístroje a zariadenia, hrnce a iný riad, na chrómované, hliníkové, smaltované aj keramické povrchy. Tenzi Gran Milk Strong si hravo poradí aj s minerálnymi usadeninami, s pripáleninami, hrdzou, plesňou a hubami, dokonca aj s rôznym zafarbením riadu, napr. od omáčok, čaju a pod. Zaútočte na kuchyňu s peelingom. Tenzi Gran Milk Strong je výnimočný v tom, že jeho receptúra je postavená pre abrazívnu formu čistenia. To znamená, že obsahuje drobné čiastočky, ktoré počas čistenia povrchov narúšajú vrstvu špiny a nečistoty berú so sebou. Preto je tento prípravok snáď najlepší vo svojej kategórii, ak potrebujete odstrániť nielen nečistoty a mastné usadeniny, ale aj hrdzu, staré nátery a iné, hoci aj naoko neviditeľné povlaky. Snáď nie je nič, čo by ste s týmto prípravkom čistiť nemohli. Tu je len potrebné mať sa na pozore, prípravok môže zanechať drobné škrabance. Môžeme však o ňom povedať, že je šetrný k našej pokožke a bezpečný pre životné prostredie. Prípravok vhodný na domáce použitie aj čistenie v priemyselných podmienkach má sviežu pomarančovú vôňu.

Ako použiť Tenzi Gran Milk Strong:
  1. Prípravok dodávame v 1 l balení.
  2. Prípravok je určený na okamžité použitie, nie je potrebné ho riediť.
  3. Pri prvom použití odporúčame použiť na malé najmenej viditeľné miesto, aby ste videli, ako materiál reaguje na prípravok.
  4. Naneste prostriedok priamo na znečistený povrch, alebo ho aplikujte pomocou handričky či špongie.
  5. Nečistoty vydrhnite, kým nedosiahnete požadovaný výsledok, a zotrite.
  6. Opláchnite čistou vodou a utrite dosucha.
  7. V prípade potreby opakujte.

Ak potrebujete prípravok na čistenie jemnejších nečistôt, alebo chcete mať istotu, že nepoškriabete povrch, vyskúšajte Tenzi Gran Milk.

Technické parametre:
Druh prípravku: vysokoúčinný odmasťovač a čistič
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 1 l
Konzistencia: koncentrát (mlieko)
Spôsob aplikácie: pomocou handričky a špongie
Použitie: zariadenia, stroje a riad v gastronómii, prístroje, podlahy, steny a obklady a pod.
Vlastnosti: odstraňuje aj starú zažratú mastnotu a špinu, hrdzu, vodný kameň, plesne a huby, vo forme mliečka, čistenie abrazívnou metódou, šetrný k pokožke a životnému prostrediu, pomarančová vôňa            
 
Názov produktu (PL): GRAN MILK STRONG                   

Dodatočné parametre

Kategória: Jedáleň, kuchyňa, Na okamžité použitie 9 - slabo zásadité
? Konzistencia: Na okamžité použitie
? Stupnica pH: 9 - slabo zásadité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.