UMÝVANIE KAROSÉRIE

Prémiové produkty z rady Tenzi prodetailing Umývanie karosérie sú špeciálne vyvinuté na dôkladné a efektívne umytie auta. Používanie lacných nekvalitných prípravkov často vedie k poškodeniu autolaku, náterov a ďalších ochranných vrstiev. Preto Tenzi vyvinul inovatívne receptúry, ktoré prinášajú požadovaný výsledok, obnovujú lesk karosérie a oživujú farby. U nás nájdete produkty na leštenie (alkalické a zásadité na silnejšie nečistoty) a vyživujúce (chemicky neutrálne, bezpečné pre predtým nanesené nátery). Revolučný autošampón predĺži životnosť keramickej ochrany; efektívny prodetailer na odstránenie škvŕn na báze oleja; bohatá pena na umytie celého auta.

Najpredávanejšie

5 položiek celkom

Cena

719
1719

Značky

Konzistencia?

Objem

Vôňa?

Zobrazených položiek: 5
TENZI ProDetailing APC OUT concentrate – účinný a rýchlo pôsobiaci prípravok na predumytie auta
Tip
€13,90 / ks

Efektívny prodetailer APC OUT na predumytie auta. Odstraňuje aj tie najväčšie znečistenie, tiež škvrny na báze oleja. Účinný a rýchlo pôsobiaci prípravok.

+ ďalšie
DP-14/700
TENZI ProDetailing Car Shine 0,7L – rýchly finish po umývaní, odstraňuje škvrny od vody
Tip
€7,90 / ks

Účinný a extrémne rýchly prostriedok na leštenie exteriéru auta. Prodetailing Car Shine odstráni ľahký prach a vodné škvrny. Bezpečný k akémukoľvek náteru.

DP-03/700
TENZI ProDetailing Foam PINK – bohatá pena pre ručné umývanie áut
€15,90 / ks

Vysoko koncentrovaný prodetailer Foam Pink pre ručné umývanie auta okamžite vytvorí bohatú penu. Stačí malé množstvo prípravku na umytie celého auta.

+ ďalšie
DP-13/700
TENZI ProDetailing Foam WHITE – bohatá pena pre ručné umývanie áut
Tip
€15,90 / ks

Vysoko koncentrovaný prodetailer Foam White pre ručné umývanie auta okamžite vytvorí bohatú penu. Stačí malé množstvo prípravku na umytie celého auta.

+ ďalšie
246/1
TENZI ProDetailing Quartz Shampoo – revolučný autošampón s tekutým kremeňom
Tip
€18,35 / ks

Predĺžte životnosť keramickej ochrany laku použitím prípravku ProDetailing Quartz Shampoo. Šetrný k laku a vosku, ktorý ste už predtým aplikovali na auto.

+ ďalšie
DP-25/700