Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

UMÝVANIE KAROSÉRIE

Prémiové produkty z rady Tenzi prodetailing Umývanie karosérie sú špeciálne vyvinuté na dôkladné a efektívne umytie auta. Používanie lacných nekvalitných prípravkov často vedie k poškodeniu autolaku, náterov a ďalších ochranných vrstiev. Preto Tenzi vyvinul inovatívne receptúry, ktoré prinášajú požadovaný výsledok, obnovujú lesk karosérie a oživujú farby. U nás nájdete produkty na leštenie (alkalické a zásadité na silnejšie nečistoty) a vyživujúce (chemicky neutrálne, bezpečné pre predtým nanesené nátery). Revolučný autošampón predĺži životnosť keramickej ochrany; efektívny prodetailer na odstránenie škvŕn na báze oleja; bohatá pena na umytie celého auta.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Cena

619
1619

Značky

Koncentrát

Objem

Zobrazených položiek: 5
TENZI ProDetailing Car Shine 0,7L – rýchly finish po umývaní, odstraňuje škvrny od vody
Tip
€6,70 / ks
(–16 %)

Účinný a extrémne rýchly prostriedok na leštenie exteriéru auta. Prodetailing Car Shine odstráni ľahký prach a vodné škvrny. Bezpečný k akémukoľvek náteru.

Kód: DP-03/700
TENZI Prodetailing Quartz Shampoo
Tip
€18,35 / ks
(–20 %)

Predĺžte životnosť keramickej ochrany laku použitím prípravku ProDetailing Quartz Shampoo. Šetrný k laku a vosku, ktorý ste už predtým aplikovali na auto.

+ ďalšie
Kód: DP-25/700
TENZI ProDetailing APC OUT concentrate
Tip
€13,55 / ks
(–20 %)

Efektívny prodetailer APC OUT na predumytie auta. Odstraňuje aj tie najväčšie znečistenie, tiež škvrny na báze oleja. Účinný a rýchlo pôsobiaci prípravok.

+ ďalšie
Kód: DP-14/700
dp 12 foam white
Tip
€14,90 / ks
(–20 %)

Vysoko koncentrovaný prodetailer Foam Pink pre ručné umývanie auta okamžite vytvorí bohatú penu. Stačí malé množstvo prípravku na umytie celého auta.

+ ďalšie
Kód: 246/1
TENZI ProDetailing Foam PINK – bohatá pena pre ručné umývanie áut
€15,15 / ks
(–20 %)

Vysoko koncentrovaný prodetailer Foam Pink pre ručné umývanie auta okamžite vytvorí bohatú penu. Stačí malé množstvo prípravku na umytie celého auta.

+ ďalšie
Kód: DP-13/700