Špeciálne prípravky na rôzne účely

Sortiment Špeciálne prípravky na rôzne účely prináša čistiace prostriedky, ktoré sa síce používajú zriedka, no efektívny výsledok je rovnako dôležitý. Nájdete tu odmasťovače na rôzne povrchy; univerzálny odmasťovač; čistič potrubia, odtokov a odpadov; čistič machov a lišajníkov; čistiaci prípravok na fasády a strechy; prípravok na solárne panely; na čistenie krbového skla; čistenie hydromasážnych vaní; neutralizátor peny; tiež multi čistiace prostriedky, ktoré si poradia so žuvačkou, zvyškami lepidla, fixkami, atramentom, prepisovačmi a pod. Prípravky sú zdravotne nezávadné, bezpečné k čistenému povrchu a nami odskúšané. Výsledok, ktorý očakávate, je zaručený.

Najpredávanejšie

20 položiek celkom

Cena

4100
14100

Značky

Konzistencia?

Objem

Penivosť

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 20
apc out komplet
Tip
od €10,90 / ks

Fasády a strechy získajú svoj pôvodný vzhľad, ak ich vyčistíte prípravkom Tenzi APC OUT. Vysokoúčinný alkalický prostriedok zatočí aj so silným znečistením.

+ ďalšie
P-12/001
top efekt moss komplety 0
od €12,60 / ks

Preč s machom a hubami z fasád domov a budov. Tenzi TopEfekt Moss povrch čistí a chráni pred opätovnou tvorbou všetkých druhov mikroorganizmov.

+ ďalšie
T-24/001
TENZI TopEfekt Moss GT – odstraňovanie plesní a machov z fasád a striech
€8,90 / ks

Tenzi TopEfekt Moss GT je hotový prípravok na okamžité použitie. Odstraňuje plesne, machy a lišajníky z fasád a striech domov a budov.

T-63/001S
solar panels komplet 0
Tip
od €35,90 / ks

Udržujte výkonnosť solárnych a fotovoltaických panelov čo najvyššiu pravidelným čistením. Na údržbu použite čistiaci prípravok Tenzi Solárne panely. Biologicky odbúrateľný.

+ ďalšie
T-66/001
Univerzálny odmasťovač GT
Novinka Tip
od €5,90 / ks

Tenzi Univerzálny odmasťovač GT s pomarančovou vôňou vás prekvapí svojou silou. Zatočí s mastnotou a škvrnami u vás doma, v záhrade aj v garáži.  

+ ďalšie
U-413/001
TENZI Škárovacie hmoty a škáry 0,6L – profesionálny čistič škár
€4,60 / ks

Preč s plesňou a špinou v škárach medzi dlažbou a obkladmi. Čistiaci prípravok Tenzi Škárovacie hmoty a škáry poslúži v kuchyni, kúpeľni, práčovni.  

H-05/600
TENZI Čistič potrubia 1L – čistič rúr, potrubia, sifónov, drezov
Tip
€9,90 / ks

Upchaté odtoky viac nebudú problém. Na vyčistenie odtokov, odpadov a potrubia použite Tenzi Čistič potrubia. Hydroxid sodný účinne odstráni nečistoty.

T-47/001
DT PROFI Čistá Fasáda Profi Impregnácia
–9 %
€99,90 / ks

Hydrofobizačný a oleofobizačný prostriedok povrchov na organickej báze ako fasádne farby, omietky a rôzne drevené povrchy.

1316
de foam komplet
Tip
od €9,90 / ks

Odpeňovač Tenzi De-Foam úspešne zabraňuje tvorby peny. Použite ho s penotvornými prípravkami alebo po ich aplikácií. Šetrný k štruktúre aj farbe textílií.

+ ďalšie
D-03/001
TENZI Copper Cleaner 0,6L – čistič farebných kovov a ich zliatin
€6,70 / ks

Čistič neželezných kovov Tenzi Copper Cleaner navráti lesk medi, mosadzi, bronzu a ich zliatinám. Zmierňuje opätovnú oxidáciu. Obsahuje kyselinu citrónovú.  

W-74/600
TENZI UNI Clean GT – univerzálny odmasťovač a odstraňovač škvŕn
od €7,90 / ks

Odmasťovač Tenzi UNI Clean GT odstráni čerstvé aj staré mastné fľaky a škvrny. Poradí si s mastnotou rastlinného, živočíšneho aj priemyselného pôvodu.  

+ ďalšie
W-36/600
Den Braven Odšeďovač Dreva
Novinka
–10 %
€8,90 / ks

Špeciálny prípravok, ktorý odstraňuje drevnú šeď, čistí zašlé drevo.

CH00090
Hore
Ďalšie produkty