Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Špeciálne prípravky na rôzne účely

Sortiment Špeciálne prípravky na rôzne účely prináša čistiace prostriedky, ktoré sa síce používajú zriedka, no efektívny výsledok je rovnako dôležitý. Nájdete tu odmasťovače na rôzne povrchy; univerzálny odmasťovač; čistič potrubia, odtokov a odpadov; čistič machov a lišajníkov; čistiaci prípravok na fasády a strechy; prípravok na solárne panely; na čistenie krbového skla; čistenie hydromasážnych vaní; neutralizátor peny; tiež multi čistiace prostriedky, ktoré si poradia so žuvačkou, zvyškami lepidla, fixkami, atramentom, prepisovačmi a pod. Prípravky sú zdravotne nezávadné, bezpečné k čistenému povrchu a nami odskúšané. Výsledok, ktorý očakávate, je zaručený.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 2 - 17 položiek celkom

Cena

352
1352

Značky

Koncentrát

Objem

pH

Zobrazených položiek: 17
TENZI Čistič potrubia 1L – čistič rúr, potrubia, sifónov, drezov
Tip
€7,30 / ks
(–14 %)

Upchaté odtoky viac nebudú problém. Na vyčistenie odtokov, odpadov a potrubia použite Tenzi Čistič potrubia. Hydroxid sodný účinne odstráni nečistoty.

Kód: T-47/001
Vane s hydromasážou
€5,60 / ks
(–15 %)

Predĺžte životnosť vašej vírivej vane pravidelným používaním čistiaceho prípravku Tenzi Vane s hydromasážou. Vyčistí, zničí baktérie, eliminuje zápach.

Kód: T-48/001
ČISTIČ škár
€3,90 / ks
(–3 %)

Preč s plesňou a špinou v škárach medzi dlažbou a obkladmi. Čistiaci prípravok Tenzi Škárovacie hmoty a škáry poslúži v kuchyni, kúpeľni,...

Kód: H-05/600
TENZI TopEfekt Moss GT – odstraňovanie plesní a machov z fasád a striech
€6,70 / ks
(–16 %)

Tenzi TopEfekt Moss GT je hotový prípravok na okamžité použitie. Odstraňuje plesne, machy a lišajníky z fasád a striech domov a budov.

Kód: T-63/001S
TENZI Copper Cleaner 0,6L – čistič farebných kovov a ich zliatin
€5,90 / ks
(–16 %)

Čistič neželezných kovov Tenzi Copper Cleaner navráti lesk medi, mosadzi, bronzu a ich zliatinám. Zmierňuje opätovnú oxidáciu. Obsahuje kyselinu citrónovú.  

Kód: W-74/600
TENZI Čistenie krbového skla 0,6L – čistič krbového skla a krbovej vložky
€5,90 / ks
(–5 %)

Pripravte sa na dokonalý relax pred krbom či kachľami. Vyčistite krbové sklo pomocou hotové penivého čistiaceho prostriedku Tenzi Čistenie krbového skla GT.

Kód: W-73/600
TENZI APC OUT – čistenie fasád a striech
Tip
od €7,50 / ks
(až –13 %)

Fasády a strechy získajú svoj pôvodný vzhľad, ak ich vyčistíte prípravkom Tenzi APC OUT. Vysokoúčinný alkalický prostriedok zatočí aj so silným znečistením.

+ ďalšie
Kód: P-12/001
U 314 001 universal degreaser (1)
Novinka Tip
od €4,90 / ks

Tenzi Univerzálny odmasťovač GT s pomarančovou vôňou vás prekvapí svojou silou. Zatočí s mastnotou a škvrnami u vás doma, v záhrade aj v garáži.  

+ ďalšie
Kód: U-413/001
TENZI Penetrator 0,5kg – čistenie odtokov a odpadov
€5,60 / ks
(–7 %)

Profesionálny čistič odtokov Tenzi Penetrator obsahuje hydroxid sodný 98%. Zbaví odtoky, odpady aj potrubie usadenín a nečistôt, odstráni nepríjemný zápach.

Kód: H-44
TENZI TopEfekt Moss – čistenie machov a lišajníkov z fasád a povrchov
od €8,50 / ks
(až –20 %)

Preč s machom a hubami z fasád domov a budov. Tenzi TopEfekt Moss povrch čistí a chráni pred opätovnou tvorbou všetkých druhov mikroorganizmov.

+ ďalšie
Kód: T-24/001
w 36 uni clean600 tenzi
od €5,70 / ks
(až –20 %)

Odmasťovač Tenzi UNI Clean GT odstráni čerstvé aj staré mastné fľaky a škvrny. Poradí si s mastnotou rastlinného, živočíšneho aj priemyselného pôvodu.  

+ ďalšie
Kód: W-36/600
d03 defoam
Tip
od €7 / ks
(až –12 %)

Odpeňovač Tenzi De-Foam úspešne zabraňuje tvorby peny. Použite ho s penotvornými prípravkami alebo po ich aplikácií. Šetrný k štruktúre aj farbe textílií.

+ ďalšie
Kód: D-03/001
Hore
Ďalšie produkty