Špeciálne prípravky na rôzne účely

Sortiment Špeciálne prípravky na rôzne účely prináša čistiace prostriedky, ktoré sa síce používajú zriedka, no efektívny výsledok je rovnako dôležitý. Nájdete tu odmasťovače na rôzne povrchy; univerzálny odmasťovač; čistič potrubia, odtokov a odpadov; čistič machov a lišajníkov; čistiaci prípravok na fasády a strechy; prípravok na solárne panely; na čistenie krbového skla; čistenie hydromasážnych vaní; neutralizátor peny; tiež multi čistiace prostriedky, ktoré si poradia so žuvačkou, zvyškami lepidla, fixkami, atramentom, prepisovačmi a pod. Prípravky sú zdravotne nezávadné, bezpečné k čistenému povrchu a nami odskúšané. Výsledok, ktorý očakávate, je zaručený.

Najpredávanejšie

20 položiek celkom

Cena

4100
14100

Značky

Konzistencia?

Objem

Penivosť

Stupnica pH?

Vôňa?

Zobrazených položiek: 20
Den Braven - Odšeďovač dreva
Novinka
–10 %
€8,90 / ks

Špeciálny prípravok, ktorý odstraňuje drevnú šeď, čistí zašlé drevo.

CH00090
DT PROFI Čistá Fasáda Profi - vodoodpudivá impregnácia fasády, kameňa, obkladu
–9 %
€99,90 / ks

Hydrofobizačný a oleofobizačný prostriedok povrchov na organickej báze ako fasádne farby, omietky a rôzne drevené povrchy.

1316
TENZI APC OUT – čistenie fasád a striech
Akcia Tip
od €9,90–10 %
od €8,90 / ks

Fasády a strechy získajú svoj pôvodný vzhľad, ak ich vyčistíte prípravkom Tenzi APC OUT. Vysokoúčinný alkalický prostriedok zatočí aj so silným znečistením.

+ ďalšie
P-12/001
TENZI Copper Cleaner 0,6L – čistič farebných kovov a ich zliatin
€6,70 / ks

Čistič neželezných kovov Tenzi Copper Cleaner navráti lesk medi, mosadzi, bronzu a ich zliatinám. Zmierňuje opätovnú oxidáciu. Obsahuje kyselinu citrónovú.  

W-74/600
TENZI Čistenie krbového skla 0,6L – čistič krbového skla a krbovej vložky
€7,40 / ks

Pripravte sa na dokonalý relax pred krbom či kachľami. Vyčistite krbové sklo pomocou hotové penivého čistiaceho prostriedku Tenzi Čistenie krbového skla GT.

W-73/600
TENZI Čistič odtokov 1L – čistič rúr, potrubia, sifónov, drezov
Tip
€9,90 / ks

Účinný čistič, ktorý dokonale preniká do drezov, vodovodných potrubí a potrubí odpadových vôd v kuchyni a kúpeľni. Rozpúšťa mastnotu a organické nečistoty, najmä nánosy...

T-47/001
TENZI De-Foam – odpeňovač, neutralizátor peny
Tip
od €9,90 / ks

Odpeňovač Tenzi De-Foam úspešne zabraňuje tvorby peny. Použite ho s penotvornými prípravkami alebo po ich aplikácií. Šetrný k štruktúre aj farbe textílií.

+ ďalšie
D-03/001
TENZI Odstraňovač hrdze – účinný prostriedok na odstraňovanie hrdze z rôznych povrchov
Novinka Tip
€55,90 / ks

Bezpečný čistiaci prípravok, ktorý vráti ošetrovanému povrchu pôvodný vzhľad. Prípravok je vhodný na použitie v exteriéri aj v interiéri.

P-539/005
TENZI Penetrator 0,5kg – čistenie odtokov a odpadov
€7,90 / ks

Profesionálny čistič odtokov Tenzi Penetrator obsahuje hydroxid sodný 98%. Zbaví odtoky, odpady aj potrubie usadenín a nečistôt, odstráni nepríjemný zápach.

H-44
TENZI PUNKT Multi Cleaner 300 – odstraňuje žuvačky, zvyšky lepidla a pod.
€12,50 / ks

Prípravok určený na bodové čistenie. Sprej Tenzi PUNT Multi Cleaner si poradí zo zvyškami lepidla, žuvačkou, asfaltom, škvrnami od fixiek a pod.  

T-34/300
TENZI Solárne panely – čistenie a ochrana solárnych a fotovoltaických panelov
Akcia Tip
od €35,90–17 %
od €29,70 / ks

Udržujte výkonnosť solárnych a fotovoltaických panelov čo najvyššiu pravidelným čistením. Na údržbu použite čistiaci prípravok Tenzi Solárne panely. Biologicky odbúrateľný.

+ ďalšie
T-66/001
TENZI Škárovacie hmoty a škáry 0,6L – profesionálny čistič škár
€4,60 / ks

Preč s plesňou a špinou v škárach medzi dlažbou a obkladmi. Čistiaci prípravok Tenzi Škárovacie hmoty a škáry poslúži v kuchyni, kúpeľni, práčovni.  

H-05/600
Hore
Ďalšie produkty