Hubky, špongie a drôtenky na umývanie

Hubky, špongie a drôtenky sú neodmysliteľnými pomocníkmi  pri čistení rôznych povrchov. Hubky a špongie sú vyrábané z rôznych materiálov a majú rozličné hustoty a štruktúry, čo umožňuje efektívne odstrániť nečistoty a odmastenie. Drôtenky, ktoré sú zvyčajne vyrobené z ocele alebo iných kovov, sú ideálne na odstraňovanie zaschnutých alebo prichytených zvyškov jedla z hrncov a panvíc. Pri výbere týchto nástrojov je dôležité zvážiť typ povrchu, na ktorom budú použité, aby nedošlo k poškrábaniu alebo inému poškodeniu.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Cena

149
1149

Značky

Zobrazených položiek: 6
ChemicalWorkz Chenille Wash Mitt - mikrovláknová rukavica na ručné umývanie automobilu
€6,20 / ks

Kvalitná mikrovláknová rukavica na ručné umývanie automobilu.

1431
Špongia DUO s vrstvou proti hmyzu
Novinka
€3,50 / ks

Špongia vyniká vynikajúcou savosťou a je zložená z troch vrstiev: extrémne mäkkej vrstvy z vlnitej peny, identifikačnej farebnej vrstvy a vrstvy odstraňujúcej hmyz.

1512/MOD
TENZI Obojstranná špongia na umývanie – extrémne mäkká špongia na ručné umývanie áut
€3,90 / ks

Obojstranná špongia na umývanie áut, bicyklov, štvorkoliek. Šetrná k čistenému povrchu, autolak nepoškriabe. Uľahčite si prácu s touto čierno-žltou špongiou.

TZ0050
TENZI Rukavica z ovčej vlny Merino – kvalitná vlnená rukavica na bezpečné umývanie a leštenie karosérie auta
€49 / ks

Rukavica z ovčej vlny Merino je ideálna na ručné umývanie áut. Extra mäkká a odolná. Ak nechcete poškrabať lak auta, skúste to s touto vlnenou rukavicou.

TZ0001
TENZI Špongia na umývanie 1 ks – kvalitná mäkká špongia na umývanie áut a iných povrchov
€3,90 / ks

Základná penová špongia na umývanie a údržbu auta je vysoko absorpčná, odolná a šetrná ku všetkým povrchom. 22cm dlhá špongia v žltej farbe.

ZX49
Vileda Tip Top Špongia 3+2ks – hubka na riad s mäkkou a drsnou stranou
€1,30 / ks

Špongie na riad Vileda Tip Top s mäkkou a drsnou stranou si poradia aj s pripáleninami. Pevné a vysoko odolné. Praktické balenie 3+2.

106068