Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Osviežovače vzduchu

V kancelárii aj doma našu pohodu významne ovplyvňuje kvalita ovzdušia. Vedeli ste, že niektoré osviežovače vzduchu môžu byť viac škodlivé ako prospešné? V našej ponuke Tenzi osviežovače vzduchu nájdete zdravotne nezávadné osviežovače, ktoré sú bezpečné aj pre deti a alergikov. Green tee, exotické ovocie, citrusy, naša ponuka je bohatá na rôzne vône. Okrem osviežovača vzduchu prinášame aj neutralizátor zápachu s inovatívnou nano receptúrou, ktorý pach rozloží a zabráni jeho ďalšiemu šíreniu priestorom. Neutralizátor zápachu eliminuje cigaretový dym, je možné ho aplikovať aj do klimatizácií, do obuvi, pelechov zvierat, prevoňajte ním interiér auta. Dlhotrvajúce Tenzi osviežovače vzduchu sú dermatologicky testované.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Cena

515
1515

Značky

Koncentrát

pH

Zobrazených položiek: 5
TENZI Odor OFF NANO 0.6L – účinný nano neutralizátor zápachu
€14,90 / ks

Neutralizátor pachov Tenzi Odor OFF NANO zápach celkom zničí a zanechá v miestnosti dlhotrvajúcu vôňu. Inovatívny prostriedok s nanočasticami.

Kód: W-86/600
TENZI Top FRESH GT sinesca 0.6L – osviežovač vzduchu s príjemnou vôňou
€5,50 / ks

Osviežovač vzduchu s príjemnou vôňou exotického ovocia Tenzi Top Fresh GT sinesca dokonale prevonia akýkoľvek priestor. Bez obsahu olejov.

Kód: W-01/600
TENZI Top Fresh Original ALURE 0.6L – parfumovaný osviežovač vzduchu s vôňou mandarínky a korenia
€12 / ks

Aj u vás to môže voňať po mandarínke a čiernom korení. Použite náš parfumovaný osviežovač vzduchu Tenzi Top Fresh Original Alure.

Kód: W-69/600
TENZI Sani Plus GT green tea 0,6L – neutralizátor zápachu, osviežovač interiéru vozidla, klimatizácie
€6,50 / ks

Osviežovač vzduchu Tenzi Sani Plus GT green tea odstráni zápach z klimatizácie. S príjemnou vôňou zeleného čaju vhodný aj na textil a koberce.

Kód: W-19/600
TENZI Top FRESH GT lendi 0.6L – osviežovač vzduchu s vôňou exotického ovocia
€5,90 / ks

Osviežovač vzduchu s príjemnou vôňou exotického ovocia Tenzi Top Fresh GT lendi dokonale prevonia akýkoľvek priestor. Bez obsahu olejov.

Kód: W-02/600