Chceš nakupovať výhodnejšie? Stačí sa jednoducho registrovať!

Osviežovače vzduchu

V kancelárii aj doma našu pohodu významne ovplyvňuje kvalita ovzdušia. Vedeli ste, že niektoré osviežovače vzduchu môžu byť viac škodlivé ako prospešné? V našej ponuke Tenzi osviežovače vzduchu nájdete zdravotne nezávadné osviežovače, ktoré sú bezpečné aj pre deti a alergikov. Green tee, exotické ovocie, citrusy, naša ponuka je bohatá na rôzne vône. Okrem osviežovača vzduchu prinášame aj neutralizátor zápachu s inovatívnou nano receptúrou, ktorý pach rozloží a zabráni jeho ďalšiemu šíreniu priestorom. Neutralizátor zápachu eliminuje cigaretový dym, je možné ho aplikovať aj do klimatizácií, do obuvi, pelechov zvierat, prevoňajte ním interiér auta. Dlhotrvajúce Tenzi osviežovače vzduchu sú dermatologicky testované.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Cena

515
1515

Značky

Koncentrát

pH

Zobrazených položiek: 5
w86 onor off
€14,90 / ks
(–12 %)

Neutralizátor pachov Tenzi Odor OFF NANO zápach celkom zničí a zanechá v miestnosti dlhotrvajúcu vôňu. Inovatívny prostriedok s nanočasticami.

Kód: W-86/600
w021 tf sinesca
€5,50 / ks
(–10 %)

Osviežovač vzduchu s príjemnou vôňou exotického ovocia Tenzi Top Fresh GT sinesca dokonale prevonia akýkoľvek priestor. Bez obsahu olejov.

Kód: W-01/600
w02 lendi
€5,90 / ks
(–3 %)

Osviežovač vzduchu s príjemnou vôňou exotického ovocia Tenzi Top Fresh GT lendi dokonale prevonia akýkoľvek priestor. Bez obsahu olejov.

Kód: W-02/600
w19 green tee
€6,50 / ks
(–13 %)

Osviežovač vzduchu Tenzi Sani Plus GT green tea odstráni zápach z klimatizácie. S príjemnou vôňou zeleného čaju vhodný aj na textil a koberce.

Kód: W-19/600
w69 tf alure
€15 / ks

Aj u vás to môže voňať po mandarínke a čiernom korení. Použite náš parfumovaný osviežovač vzduchu Tenzi Top Fresh Original Alure.

Kód: W-69/600