TENZI Gran®Bis – odmasťuje a čistí bez námahy

Kód: SP-05/010
€29 / ks €24,17 bez DPH €2,90 / 1 l
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Prípravok Tenzi Gran Bis je ekonomická a účinná voľba na boj s mastnotou. V kuchyniach a gastronomických zariadeniach s inhibítormi korózie, bez zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažratá mastnota je v kuchyni častým javom. Dokáže nás pekne potrápiť. Čím dlhšie však odkladáme jej čistenie, tým to je potom náročnejšie. Stará dobrá kombinácia špongia a saponát si možno poradí so všeličím, no na mastné usadeniny je prikrátka. Tu jednoducho potrebujete nekompromisný čistiaci prostriedok, ktorý sa nezľakne ani starej zažratej špiny. Uľahčite si upratovanie pomocou čističa Tenzi Gran Bis.

Tenzi Gran Bis je vysoko alkalický koncentrovaný prípravok, ktorý sa riedi s vodou na potrebný pracovný roztok. Dodávame ho v 10 litrovom balení a keďže do roztoku ide zopár mililitrov, vydrží naozaj dlho. S týmto prostriedkom hravo vyčistíte aj menej dostupné miesta, ako sú filtre digestora, odkladacie plochy v sporákoch, zadná stena rúry a pod., prípadne miesta, na ktoré sa pri bežnom čistení zabúda, napr. úchytky skriniek, spodná strana horných kuchynských liniek, zásuvky s kuchynským náčiním a pod. Kde sa varí, tam má mastnota otvorený účet. Kuchyne v domácnostiach, v školách a nemocniciach, v ubytovacích a gastronomických zariadeniach, cukrárne, pekárne a pod. Tenzi Gran Bis odstraňuje ťažké nečistoty živočíšneho a rastlinného pôvodu, má vysokú schopnosť emulgovať tuky. Obsahuje inhibítory korózie, čistený povrch teda zároveň ošetruje voči hrdze. Na druhej strane neobsahuje fosfáty, teda je biologicky celkom odbúrateľný a šetrný k životnému prostrediu. Vhodný aj na podlahy steny a obklady, parapety, stroje a zariadenia, pracovné zástery a pod. Ekonomická a účinná voľba na boj s mastnotou – Tenzi Gran Bis.

Ako použiť Tenzi Gran Bis:
  1. Prípravok dodávame v 10 l balení.
  2. Pripravte si roztok v správnom pomere koncentrátu a vody, podľa odporúčania výrobcu.
  3. Zmiešajte 200-500 ml koncentrátu s 10 l vody, podľa miery znečistenia.
  4. Naneste na povrch a jemne vydrhnite.
  5. Doba pôsobenia 10-15 minút.
  6. Prípravok plní svoj účel pri teplote 20-60°C.
  7. Dôkladne opláchnite dostatočným množstvom čistej vody, manuálne alebo tlakovou metódou.
  8. V prípade potreby opakujte.
Technické parametre:
Druh prípravku: vysokoúčinný odmasťovač
Množstvo v balení: 1 ks
Objem: 10 l
Konzistencia: koncentrát
Spôsob aplikácie: pomocou handričky a špongie
Použitie: zariadenia v gastronómii, prístroje, podlahy, steny a obklady a pod.
Vlastnosti: odstraňuje aj starú zažratú mastnotu, bez zápachu, biologicky odbúrateľný, bez fosfátov, alkalický prípravok, s inhibítormi korózie
 
Názov produktu (PL): GRAN BIS

Dodatočné parametre

Kategória: Jedáleň, kuchyňa
? Konzistencia: Koncentrát
? Stupnica pH: 14 - silne zásadité
? UFI kód: R5J5-R0SK-500M-3AXG

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti TENZI

Spoločnosť Tenzi Sp. z o.o. je uznávaným poľským výrobcom profesionálnych čistiacich prostriedkov používaných v automobilovom priemysle, gastronómii, hotelierstve, priemysle a domácnostiach. Spoločnosť bola založená v roku 1999. Od samého začiatku sa riadime heslom "Výhoda vďaka kvalite". Vyvíjame vlastné receptúry, vyrábame, balíme a dodávame prípravky ako naše obchodné značky a ako privátne značky. Kvalitu našich výrobkov zaručuje okrem iného certifikácia ISO 9001:2015 a norma BRC.

tenzi-firma-letecky

 

Štruktúra spoločnosti Tenzi zahŕňa nasledujúce oddelenie:
Laboratórium - vyvíja nové receptúry, testuje výrobky
Výroba - komplexná výroba a balenie výrobkov
Technológia a kontrola kvality - zlepšuje výrobky a rieši reklamácie.
Predaj a marketing - udržuje vzťahy so zákazníkmi a okolím.
Školenia - učia správnemu používaniu výrobkov
Logistika - zaisťuje hladké spracovanie objednávok
Export - zodpovedá za kontakty so zahraničnými zákazníkmi

Naše výrobky sú zastúpené na 4 kontinentoch v 50 krajinách sveta.

Ocenenie Tenz
V roku 2019 bola spoločnosť TENZI zaradená do rebríčka "skrytých šampiónov", ktorý zverejnila Európska banka pre obnovu a rozvoj, tj spoločností, ktoré dosiahli vedúce postavenie na svojich trhoch. Rebríček bol zostavený pre 22 krajín strednej a východnej Európy a firmy z Poľska v ňom boli iba 13. V rovnakom roku bolo ocenené za podporu športovcov z KSI "ŠTART". Poďakovanie odovzdal podnikateľom v mene starostu jeho zástupca Krzysztof Soska. Toto ocenenie bolo spojené s titulom "Patron zdravotne postihnutých", do ktorého spoločnosť TENZI prihlásila spoločnosť KSI "START".

Spoločnosť tiež získala titul Business Cheetahs 2019, 2020 a 2021 od Európskeho podnikateľského inštitútu.

Ocitla sa tiež v prestížnej skupine Forbes Diamonds 2021, 2022, tj. najdynamickejšie sa rozvíjajúcich firiem v Poľsku. Do zoznamu boli zaradené spoločnosti s minimálne 15% ročným rastom hodnoty, ktoré získali od Bisnode Poľska pozitívne hodnotenie spoľahlivosti a rizika spolupráce, majú vysokú bežnú likviditu a nie sú v omeškaní s platbami.

Spoločnosť TENZI sa stala aj víťazom súťaže Silnej dôveryhodnej firmy 2021, ktorá sa hodnotí podľa súčtu umiestnenia v súťaži Gepardi biznisu av súťaži Efektívna firma. Získala aj titul Brylant Polskiej Gospodarki 2021 za trhovú hodnotu odhadovanú na viac ako 160 miliónov PLN.